Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Neprofesionální umělecká Tvorba č.1140168, vloženo 28.08.2020 07:47:25 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Panicove, nechtějte sex! Vagina je hnus
Ahoj, stalo se mi to, po čem touží většina zdejšího osazenstva (zoufalí, upocení, mastní, uhrovití, beznadějní panicove, mezi něž se hrdě hlásím ) ve věku 26 let jsem ukecal holku (celkem hezkou na mě, tak 7/10) a měl s ní svůj první sex.

Měl jsem jasně dané představy o vagině. Krásná hladká, ochmířená, voňavá broskvička, s tenkou, úzkou čárkou uprostřed a heboučkým sladkým vnitřkem. Vnitřkem, který jen čeká na to, až mě přivede do nebe a já zažiju to nejkrásnější na světě po heroinu. Jenže... Předehra, hlazení, mazlení byli přesně tak skvěle jak jsem očekával, příjemné dráždění rukou, byl jsem v sedmém neby (tohle chtějte mí drazí bratři panicove) i její tělo bylo krásné, hebké, horké, ještě teď na něj myslím. Ona byla jenom v kalhotkách, já celý nahý a hrála si se mnou pusou. Pánové to bylo fakt nebe, do pusy jsem jí ejakuloval a bylo to nepopsatelny. Pak ale přišla řada na mě, ona si stáhla kalhotky a pak jsem uviděl tu hrůzu...


Velká hnědá, šedá přejetá žába... Všude trčely dva šunku připomínající (starou a pošlou) pysky. Kolem nějaký průhledný odporný sliz. Udělalo se mi zle, ale zapřel jsem se a přiblížil se blíž. Pak mě udeřil odér starého rybníka a viděl jsem jak z vagíny stále vytéká další sliz (to je nějaký zánět, nebo co?) všechno bylo neforemne, nesymetricke. Připomínalo mi to křížence kravského čumáku, žabí pokožky, rozjeté chobotnice a obrovského slimaka, ze kterého permanentně vytéká sliz. Orální sex jsem odmítl, dotek taky, ale chtěl jsem shodit označení panic, tak jsem šel na sex s kondomem. Čekal jsem, že mě bude její maso příjemně svirat, ale ne, skoro nic jsem necítil... Holce jsem následně všechno řekl a poslal ji domu. Ona s křikem odešla a já byl spokojený, že mám sex za sebou a už ho nikdy nebudu chtít. Občas dojdu na celo telovou masáž a budu spoko.
 Antivaginaboi Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.09.2020 11:30:06
Generál: To buď rád :)
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
01.09.2020 10:54:28
A jak voní válka? Já jsem totiž stále jen na štábu. Zamknuli mě tady na hajzlu když jsem jim tohle řekl!!!!!
 Generál
31.08.2020 20:11:15
Víš co, mě už říkali na různé věci, to ti nebude chutnat... třeba pivo, chlast, tráva... Nic z toho mi nechutnalo hned... až časem... a dneska sedím skouřenej a kouřenej svou holkou... a píšu tuhle blbost, než začnu lízat já ji...

Chlapi... Když tomu příjdete na chuť, nebudete se moct nabažit....
 TheTruth
30.08.2020 04:02:42
Tak já ti teda odpovím korková zátko. Jednou totiž můj bývalí přítel Marek málem skončil na holení rozkroku v kadeřnictví kde pracuje i jedna moje kamarádka. Byl to fakt jinak krasavec ale nechápu proč se častěji neholil prostě trochu v něčem mimoň a choval se někdy jak kdyby se snad bál že mu potom upadne. Zkrátka do kadeřnictví musel trochu v tom byla i pomsta a neměl čistý svědomí. Vlastně stále ještě nemůžu uvěřit že si to nakonec nechal skoro všechno líbit. No a když si teda po zavíračce stáhnul v kadeřnictví ty svoje sexy žlutý spoďáry s nápisem Big and BIGGER? Oops! tak mu ty jeho šíleně dlouhý chlupy trčely snad úplně na všechny strany a když holky ještě navíc uviděly toho malinkatýho kašpárka toho bimbasa co je ale tak hrozně malinkatej že nikdy v životě nezabimbá. Tak vám ani nemusím snad říkat že jsme se všechny mohly doslova potrhat smíchy. No prostě můžu vám říci že tak dobře jako tehdy jsem se ještě nikdy předtím nepobavila. Ale říkám vám že takovej chlap s takhle hrozně malým šulínkem by se měl holit povinně nebo prostě chodit na kontroly k doktorovi minimálně jednou za měsíc jestli to dodržuje případně mastná pokuta. No a nakonec se stejně neholilo protože to nevydržel a raději zdrhl. :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 Jenny Lou
29.08.2020 21:48:03
Napoleonovi tohle vonělo víc než válka (trošičku si vymýšlím). Ale jestli tobě víc voní válka. Je to hrozná blbina. Takhle chlapy a holky oblbuje porno. Dámy copak vy se takto taky štítíte? A když má chlap třeba fakt hrozně dlouhý chlupy tak co uděláte?
 Korková vývrtka
28.08.2020 17:43:07
@ Frank Drebin - presne tak
Smajlík  nikdonicnikam
28.08.2020 09:31:08
Pobavilo včetně diskuze :) Teď by mohla něco podobného napsat nějaká holka - panna, ať máme pohled i z druhé strany :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
28.08.2020 09:20:52
Zasmal jsem se, ale je fakt ze treba nechapu jak nekdo muze rad davat oralni sex, zadna zmrzlina s prichuti to neni :)
 asdf9876 off
28.08.2020 08:33:55
Svůj příspěvek jsi vložil(a) do nespravné kategorie. Bylo provedeno přesunutí. V případě opakování hrozí blokování vstupu na portál. Prosím zvol příště správnou kategorii. Děkujeme za pochopení.
Smajlík  Administrátor Muž Kategorie
28.08.2020 08:33:14
Neby.. Všude trčely dva šunku.. Ty seš dobrej češtin.

Ona z toho tvýho smrdutýho lofase musela bejt taky pěkně odvázaná.
Smajlík  Radsibezkomentare
28.08.2020 08:27:38
Tak ne pro kazdeho je damska vagina. Jsou i taci, co davaji prednost panske prdeli.
 lol
28.08.2020 08:26:57
Tomu příběhu uvěří asi jen dement.
 YokoOno
28.08.2020 08:06:36
Tak nie každá pipina je pekná a voňavá. Skúšaj ďalej, možno zmeníš názor.
 ChicanePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk