Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Neprofesionální umělecká Tvorba č.1139479, vloženo 21.08.2020 20:39:28 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kamaráda vrátila příroda
Před lety jsem tu psal o nešťastném incidentu, co se odehrál u nás na gymplu. Jak jsem s hrůzou zjistil, už tu ona zpověď není, tak přiblížím, co se tenkrát stalo.

Měli jsme před tělocvikem a čekali jsme venku, než půjdeme na stadion a kamarád si otvíral toasty neboli tzv. svačinu, když se nachomýtl k jalovci u nás před školou. Problém je, že to byl jalovec smrtící, neboli tzv. smrtistrom, jak je označen v městské kronice už z dob Habsburka.
Ozvalo se lupnutí a najednou jsme viděli, jak to kamaráda vcucává, neboli tzv. vtahuje do větví a on mizí, ještě po nás vztahoval ruku. Měli jsme i fotografii neboli tzv. důkaz, kterou pohotová spolužačka pořídila a byla tam vidět právě spolužákova postava mizející ve větvoví smrtistromu. Jak jsem psal i tehdá, od té doby ho nikdo nikdy neviděl.

Včera jsme ale měli sraz se spolužáky v místní nálevně, organizovaný to bylo přes Facebook, a ten kamarád se tam znenadání objevil. Nikdo ho celý roky neviděl, a on přišel, jako by nic.
Nechtěl se o události ale bavit, jen tvrdil, že se tak stal silnějším.
Co si o tom myslet?

Díky za podporu
 Oxik49 E-MAIL:   Muž26 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.08.2020 00:32:07
Veřejně se tu přiznáš, že bereš drogy (nálevna) a čekáš, že ti to někdo uvěří? Helejď chlapce, přestaň ty drogy brát.
 Katolický kněz
21.08.2020 21:05:54
Já se tomu administrátorovi nedivím, že ti to přesunul do Tvorby. Je to evidentně vymyšlený příběh, který se nikdy nemohl stát. Žádný jalovec nemá takové schopnosti, aby dokázal vtáhnout člověka do větví tak, že by v nich zmizel...
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
21.08.2020 20:54:28
Kde to je! Okamžitě sem dej GPS souřadnice! Chci se taky nechat vcucnout!
 Sir Buran
21.08.2020 20:49:45
O to smutnější je poznání poměrů na zpovědnici. Tenkrát umírali lidi a administrátor to přesune do tvorby? A co bitvu u Stalingradu? To je taky neprofesionální tvorba? Tam taky UMÍRALI LIDI!
 Oxik49 Muž26 Kategorie
21.08.2020 20:44:10
Svůj příspěvek jsi vložil(a) do nespravné kategorie. Bylo provedeno přesunutí. V případě opakování hrozí blokování vstupu na portál. Prosím zvol příště správnou kategorii. Děkujeme za pochopení..
Smajlík  Administrátor Muž KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk