Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1138087, vloženo 08.08.2020 04:35:22 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nešťastná
Už zase nespím, nedá se to. Proč láska tolik bolí a proč jeden člověk dokáže naprosto zdemolovat jeden život?
Jsme bez sebe devět měsíců, není dne kdy, bych na něj nemyslela. Zabírá mi to stále minimálně 80% svého času, i přes to že už jsem zkoušela cokoliv.
Začali jsme spolu spát, je nám tak krásně.
Rozešli jsme se kvůli prkotinám, sešlo se prostě víc věcí, které jsem stresově nezvládla, ale netýkalo se to nás. Byli jsme spolu rok. Vše mi došlo hned, chtěla jsem aby se hned vrátil, ale řekl že kamarádi jsou pro něj víc.

Byla jsem na tom hrozně, a i přes to všechno jsem nedokázala jít dál a vím, že k sobě patříme. A teď jsem tady. Můžu ho mít jednou za tři týdny a je to to největší štěstí, jaké můžu prožívat, ale... Ta zatracená bolest potom... A teď... A kdykoliv, kdy se nezajímá a já netuším jestli se ještě někdy vrátí.
Chce být sám, není připravený, ale uzná že je mu semnou krásně a, když už toho mám dost a řeknu, tak už nikdy, ať zapomeneme. Tak řekne, že to neřekl, že nikdy ne, že neví co má dělat ..... Ale co to sakra znamená? Jak můžu dál žít? Jak můžu jít dál? Nemůžu nic. Je to moje poslední láska. Nechci už nikoho jinýho, ale on mi tak chybí. Jsem už zoufalá....

Co by jste dělali vy?

To, co je mezi náma, když jsme spolu je strašně krásný, ten pocit, to jak si rozumíme... Vím, že už mi ho nikdo nedokáže nahradit.
 Maria Žena26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
09.08.2020 05:22:29
Jujky, achky, nununu.
Ziiiiiv.
 ctjb tvl dpc Muž33 Kategorie
08.08.2020 13:05:44
Něco mi to připomíná... Asi tak story, co měl přede mnou - teď už také můj ex, se kterým se v současnosti sice taky občas vyspím, ale z důvodu, že momentálně jiného nemám a on pro mě už nic neznamená. Pro něj jsou také kamarádi víc, náš důvod k rozchodu byl také o prkotinách vyvolaný mnou (nepořádek v bytě po jeho kámoších), a je mu to přišlo vhod, neboť dokáže mistrně vše přetočit tak, aby on viníkem nikdy nebyl. Známe se celkem asi 7 měsíců. Též mi řekl, že teď není připravený, že chce být sám, že neví, co chce a jednou za tři týdny jezdívá .. ani nevím kam a je mi to jedno. Ti chlapi na tohle chování snad absolvovali nějaký kurz, či co.
 Lilu-x
08.08.2020 12:04:43
Pravá láska nebolí, pravá láska léčí a dělá tě šťastnou. Ačkoli tomu teď nevěříš, jednou si vzpomeneš. Tvé štěstí na tebe teprve čeká. Pak budeš kroutit hlavou nad tím, jak sis mohla kdy dělat hlavu kvůli němu.

Jdi dál. Překonáš absťák, začneš znovu žít, budeš snad sebou, nezávislá, spokojená, pak potkáš opravdové štěstí. Lásku, v porovnání s kterou bude to, co teď za lásku považujeme, k smíchu.
Smajlík  růžová bota Žena27 Kategorie
08.08.2020 12:02:24
Pokud jste se ale znali jen rok, tak jsi ho ještě pořádně nepoznala. Pořádně druhého člověka poznáš (co v něm skutečně je se vším všudy) až za tak 5 roků.
 tak to je
08.08.2020 11:59:25
Na svoje bývalé občas myslíme. Pochopitelně. I když spálíš fotky, tak stejně máš v hlavě miliony neuronů a miliardy synapsí, které se toho člověka týkaly. Čím delší byl vztah a čím intenzivnější zážitky s ním byly, tím silnější je vtisknutí do paměti. Čili do mozku.

Aby člověk dostal zcela bývalého z hlavy pryč, musel by si amputovat příslušnou část mozku.
Smajlík  tak to je
08.08.2020 11:36:53
Mám to se svojí bývalou holkou stejně - jsme asi 3 měsíce po rozchodu a já na ní myslím každý den a trápím se. Stále věřím, že k sobě patříme, rozešli jsme se v dobrém. Rád bych ti poradil, ale bohužel nevím, co s tím.
 Shnilej šroubovák
08.08.2020 11:32:06
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
08.08.2020 10:00:11
Manipuluje s tebou, aby si mohl užít sex když chce, protože ví, že přiběhneš jak poslušná fenka, když si řekne.
Odřízni ho ze svého života. Dělej, že neexistuje. Předstírej, že umřel.
 Sisi
08.08.2020 09:44:35
Tak, děláš si to sama. Má tě jen na sex, bez závazků, jinak si může dělat co chce. Tak proč by to nevyužil, stejně tě nemiluje.
A jelikož ty si naivně myslíš, že se k tobě jednou vrátí, což se stejně nikdy nestane, tak na něj nikdy nezapomeneš, páč se s ním vídáš. To je celá věda.
 zase jsem to já Žena44 Kategorie
08.08.2020 09:39:58
Jinak naprostý souhlas s tím co napsal LADI. On nemá city. Neumí milovat a je mu úplně jedno jak se TY cítítš.

Dokud ty budeš chtít zůstávat v blízkosti takových lidí, kterým jsi úplně u prdele, tak se budeš jen trápit.
Najdi si někoho kdo se umí chovat ohleduplně k Tobě a ke Tvým citům. Prosím udělej to pro nás i pro sebe
Smajlík  Rádce do duše Muž35 Kategorie
08.08.2020 09:36:17
CO bych dělal já?
Stanovil bych ultimátum. Buď všechno nebo nic !
A přes to nesmí jet vlak.

On tě jen využívá pro svůj rozmar. Když se pánovi zachce, když si na tebe najde čas, ale není ochoten ti dát víc, protože na to není psychicky připraven. Ještě nevyzrál.
No a tebe to pochopitelně ruinuje.

Sama ve svém zájmu bys měla odmítnout i ty bokovky jednou za tři týdny. Chápu, že se ti to jeví jako největší blbost, protože přece tohle je na tom to nejhezčí, ALE to jsou přesně ty návštěvy, kdy ON ti dá jen cucnout lásky a něhy, aby tě pak ZASE odkopl ! Jedná s tebou jako s kusem hadru a ty si to necháváš líbit.

Je jako delaer drog. Sem tam ti dá, aby jsi zůstala věrná, ale když potřebuješ víc, už si to zaplať. CHová se jako manipulátor. Bacha na takové lidi !

Takže v momentě, kdy odmítneš ty třitýdenní schůzky, v ten moment ses poprvé postavila za seba a za to, co doopravdy chceš. Emočně ti to pomůže se z toho dostávat a teprve pak začneš nad celou věcí získávat nadhled.

Takhle jsi v pasti do které se stále znova a znova dobrovolně noříš každé tři týdny.
 Rádce do duše Muž35 Kategorie
08.08.2020 09:15:51
Nemiluj a nelituj. ;)
Šukej a užívej. :)
 Hungeringdirewolf Muž26 Kategorie
08.08.2020 08:25:30
Záleží na tom, co v tom "vztahu" převažuje. Jestli trápení a stres, tak bych se na to vykašlal a snažil bych se toho zbavit - přestal toho druhého kontaktovat, čímkoliv připomínat, obklopil se hodnými lidmi, čerpal jejich lásku, našel si nějaký zájem, koníček, atd. - prostě se neplácal na místě a šel dál.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
08.08.2020 07:58:23
Má tě jako matraci se kterou si občas užije víc pro něj neznamenáš a ví že když se budeš chtít odstřihnout stačí mu říct že někdy se to dá dohromady a ty budeš tam kde tě chce mít. Tzn. Budeš k dispozici na zavolání a to je od něj hodně sobecké on má všechno co chce ale je mu úplně jedno jak ty se cítíš a že se kvůli němu trápíš. Poslat ho doprdele a nepolevit je jediná cesta jak se z té deprese dostat. Nebude to hned ale časem to bude dobré.
 LADI Muž40 Kategorie
08.08.2020 05:23:12
Holka mas 26let a uvazujes jako zamilovana 15ka... jako je to pekne, ale mela by jsi davno vedet, ze si te vydrzuje pro spestreni chvilek. Tak to lide delaji, kdyz nejsou zamilovani, ale maji toho druheho radi. Mozna se vrati, mozna budete spolu, ale pochop, ze prijde mozna jina, a pak to bude vice bolet.
 PracantPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk