Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1138081, vloženo 08.08.2020 00:34:01 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zkoušky v autoškole jsem neudělala
Nedávno jsem se tu ptala, co se bere jako velká chyba při závěrečkách. Tak jdu podat aktualizaci, že jsem to neudělala. Testy jsem dala za 50 bodů, ale jízdy ne. Každý idiot umí řídit, jenom já ne. Jsem samozřejmě totálně v háji, brečím, stydím se a hrozně moc už to nechci zkoušet znova. Chyba byla, že jsem v jednosměrce jela moc vpravo a ne dost uprostřed. A pak jsem zaparkovala moc daleko od obrubníku, ale to už není oficiální, protože v té době už byl konec. Nezapomněla jsem dát přednost ani pustit chodce, nepřejela jsem stopku ani jsem nejela na červenou, nic takového. Ale přesto se cítím tak příšerně, bylo to tak trapné, pak ještě na konci chtěl po mně abych teda "ukončila jízdu", a pořád to opakoval a já jsem nechápala, že mám vypnout motor, protože při jízdách jsem ho nikdy úplně vypínat neměla. Bylo to hrozné, nikdy to nezvládnu úplně dokonale a bez chyb. Teď vím, jak moc těžké to je a věřím si ještě o dost míň než předtím. Už nikdy nechci vidět komisaře ani učitele a nechci do toho dávat další peníze, aby na mě akorát řvali a ponižovali mě. Úplně se mi řízení zhnusilo, celý kurz byl omyl a měla jsem to vzdát už po prvním rozbrečení se v autě. Je mi moc líto, že jsem zklamala celou rodinu, všichni mi věřili a ujišťovali mě, že to určitě dám. Musí ze mě být moc zklamaní.
 Možná budu řídit Žena19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
08.08.2020 23:29:02
Glyx-i: věřím, že máš pravdu, už jsem vyhlášku neviděl dlouho. A při zkoušce je lepší držet se předpisu, byť by byl nesmyslný /jsou situace kdy je bezpečnější jiné, než předpisové řešení/.
 Semizar Muž46 Kategorie
08.08.2020 23:27:58
Já jsem to udělal na podruhé. U nás ve městě máme takovou křižovatku, kde se jede směrem nahoru a čeká na semaforu. A protože se mi klepala noha nervozitou na spojce, tak to chcíplo XD. To by samo o sobě nebyl podmět k vyhazovu, ale protože to bylo z kopečka, tak mi to sjelo dozadu a to je klasifikovano jako jízda v protisměru myslím XDDDD. Na podruhé už v klidu, dokonce za deště. Asi pochazíš z nějakého chudšího grázlovštějšího města, komisař chtěl uřadu zřejmě prihodit nejakou tu korunu, tvůj případ je totiž politováníhodný a kdybys byla zazobaná dcerunka, mohla bys mu také pěkně zavařit u soudu nebo tak. Však neboj, na každou svini se vaří voda, ačkoliv mohl mít nakázaný vyhazovat za kraviny a nechtit.

Macronka: S tvým posledním odstavcem nesouhlasím, protože to tak nefunguje. Člověk, co bude jezdit jak hovado, prostě bude jezdit jak hovado a komisař s tím nic neudělá. Tohle je velmi mylná představa, ačkoliv říct: Zpřísnění něčeho dosáhneme menší nehodovosti je jednoduché a snadné, ale prostě to tak nefunguje. Ve finále hodná holka, co jezdí po městě třicet a bojí se každé zatáčky bude prostě taková jaká je a frajirek z vesnice, co teď dočasně trpí a jezdí pomalu proto, aby jen dostal papír, bude frajirkem z vesnice, co po sebrani papíru nasedne do auta a začne ignorovat půlku zákonů, co ho učili v té autoškole, a po městě bude jezdit 70kou. V lepším případě ho zastaví a prijde o body (a případně řidičák) v horším případě se srazí s autobusem plným malých dětí, které připraví o život. A to, jak přísný byl komisař u zkoušky s tim nic neudělá.
 KroXer
08.08.2020 19:22:56
Je normální mít pokusů na jízdy.
 Čech24 Muž24 Kategorie
08.08.2020 14:30:43
Semizar:
- Před odbočováním vlevo se musíš zařadit co nejvíce vlevo v části vozovky určené pro tvůj směr jízdy. Tedy to je povinné.
- "moc vpravo" klidně může znamenat nedostatečný boční odstup

Možná budu řídit:
nic si z toho nedělej. Mám A, B, C, D, I ucitelak, asi 750 000 km bez nehody a taky jsem B napoprvé neudělal. Holt to zkusíš příště.
 Glyx
08.08.2020 13:12:31
Blbochyby, nebo vůl komisař.
Jízda jednosměrkou příliš vpravo je kravina, podle vyhlášky se jezdí vpravo, co nejblíž k pravému okraji vozovky. Při odbočování z jedosměrky vlevo má smysl najet vlevo když tam není cyklopruh, ale že by to bylo povinné? Musíš si najet tak, abys bezpečně viděla do křižovatky, ale nikde není napsáno jak to máš udělat.
Vzdálenost od obrubníku je na tobě, když při stání zůstanou 3 metry pro každý směr jízdy, při zastavení 3m pro oba směry, je to podle vyhlášky.
Domluv se v autoškole na další termín, ideálně s jiným komisařem, protože hádat se blbcem který má moc nemá smysl.
 Semizar Muž46 Kategorie
08.08.2020 13:11:37
>>>aby na mě akorát řvali a ponižovali mě<<<

A cos jako čekala ... že tě budou celý život nosit na růžových polštářích? Vítej ve skutečném světě, holka....sice trochu pozdě v 19 (většina lidí už to pochopí v mateřské školce, jak to na světě chodí) ... ale lepší pozdě než nikdy.

A přestaň se litovat a vzchop se ... kvůli jednomu neúspěchu se svět nehroutí.

Navíc to možná ani není úpně tvoje zásluha ... něco jsem slyšel, že ti zkušební komisaři jsou placení od počtu zkoušek, né od počtu úspěchů ... takže spoustu lidí to nechají dělat vícekrát, aby si trochu víc vydělali...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
08.08.2020 12:34:02
To nic, to se vsákne. Můj známý udělal řidičák až na potřetí, a pak jezdil i autobusem. A že ti všichni věřili? Nic si nenamlouvej, možná se báli stejně jako ty. Akorát by ti nikdo nikdy neřekl, že to neuděláš, na to by nikdo odvahu neměl.
 fimisek
08.08.2020 11:29:02
Chápu, že to je dost demotivující, ale nevzdávej to! Podle toho, co píšeš (že jsi jela v jednosměrce na straně), byl ten komisař nějakej magor. Neudělala jsi žádnou velkou chybu a on hrotí takový blbosti. Je to celé o štěstí, koho ti dají. Hodně z nich jsou takovýhle, ale jsou tam snad i nějaký normální. Takže to nevzdávej a zkoušej to znova. Nezahazuj všechno to, co jsi do toho vložila.
Smajlík  Shnilej šroubovák
08.08.2020 10:32:13
Pri odbocovani z jednosmerky doleva musis jet u levyho okraje silnice. Priste to udelas, vsichni to nakonec udelaj. Znam dost lidi, co nikdy neuveri, ze existuje nejaka prednost zprava (obvykle cizinci) a ridicak maj taky.
 f38xfz
08.08.2020 10:20:11
Tak jdi na opravky..
Smajlík  Hungeringdirewolf Muž26 Kategorie
08.08.2020 09:45:48
Prosím tě, jestli se budeš vzdávat po jednom neúspěchu, tak se radši vykašli na to něco začínat.

Ja to dala tajy na podruhý a plno lidí ještě hůř a teď mě řízení částečně i živí.

Navíc jsi podle toho co píšeš neudělala žádnou hrubou chybu.
 Sorayaaa
08.08.2020 08:39:45
Nebrec, nic si špatně neudělala. Já projela přikázání směr prostředkem s tím, že je to jednosměrka :D a pak jsem chtěla projet megakrizovatku na oranžovou (zadupnul mi to instruktor) a i tak mi to dali. (teorii jsem měla bez chyb) Nemyslím si, že bych teď svou jizdou nekoho ohrožovala. Už si na to odavam pozor..
Spíš záleží co je to za lidi, kteří s tebou sedí v autě.
Jednou to dáš, jen to nevzdavej. Řidičák je uzitecnej, tedy musíš potom řídit, nejlépe s někým pohodový vedle sebe.... Abys o ty návyky nepřišla.
 Jedna paní povídala
08.08.2020 08:13:17
Tak jestli tě vyhodil že jedeš moc vpravo na jednosměrce a ne uorostřed je to regulérní debil. To není důvod. Leda bys kolem brousila obrubník. Je to jednosměrka může se jet kdekoli. Tihle šupáci vyhazujou schválně, protože za zkoušky mají orachy. Není to nic než šikana a buzerace.
Smajlík  LADI Muž40 Kategorie
08.08.2020 08:09:21
Synovce vyhodili za to samé. Stane se. Jinak já jsem taky udělal jízdy až napodruhé ;)
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
08.08.2020 07:50:22
To jezdeni jednosmerou vlevo pri odbocovani je totalni kravina, v autoskole me do toho nutili, sam to pri rizeni nedelam.
 newbie7890d
08.08.2020 07:41:13
Nerekl bych, kdybys nedala prednost, jela v protismeru, ohrozila chodce... Ale to, ze jedes jednosmerkou vpravo si myslim, ze chyba na vyhazov neni. Co se jizd tyce, dobre jezdit se clovek stejne nauci az s praxi. Kdyz vidim, co za individua ziskalo ridicak a jakym stylem jezdi - v protismeru, pres dve plne cary, predjizdi zprava - tak se mi tvuj styl zda bez problemu.
 cobra mk3
08.08.2020 07:39:31
Ježíš, nic si z toho nedělej. Moje kamarádka kdysi jízdy dělala taky na dvakrát a teď jezdí jak fík. Já je dala na poprvé a bojím se sednout za volant.
A jestli byl nepříjemný komisař, to oni jsou asi všichni. Já měla takovýho hajzla, že byl na ránu. Celou dobu mi dával najevo, že je nadčlověk nebo co. Ale oni vědí (komisař i instruktor), že jsou lidi vyklepaní, však už takových viděli. Takže se nemusíš za nic stydět. Prostě spousta lidí nedá jízdy na první pokus.
Ono na jednu stranu i dobře, že jsou ti komisaři přísní. I tak, když pak člověk vidí tu omladinu, jezdit jak hovada....
 Macronka
08.08.2020 02:03:34
Dá to sice každý deb.il, ale ne napoprvé. Mě vyhodili za příliš pomalou jízdu. Kámoše zase za zařazení se do špatného pruhu na křižovatce. Na poprvé to dá jenom ten, kdo to odjezdní naprosto perfektně. Když jim dáš příležitost, tak tě vyhodí, protože z toho má magistrát města peníze (a autoškola taky - výhodné pro oba).
Na podruhé to bude lepší. Dokup si jízdy (ať si nerozzlobíš učitele) a za 14 dní to zkus znovu. Pokusu máš kolik chceš a těch pár stovek (tisíc) zase nejsou žádný velký peníze, který by tě snad zbankrotovaly.
Až budeš pár let jezdit sama, tak se do toho časem zamiluješ a na agresivního učitele budeš vzpomínat s úsměvem a nadhledem.
 finančák
08.08.2020 01:55:20
Nic si z toho nedělej, komisaři jsou paka. Já nedávno dělal reparát po vybodování za pásy a rychlost na 3x. Při odbočování vlevo jsem zadním kolem přejel v křižovatce plnou čáru. Na parkoviště jsem vjel levým turniketem. Na stání jsem se postavil moc vpravo... Navíc v té herce (řapid) jsem seděl poprvé v životě. A to mám naježdíno přes půl mega v trabantu, pasátu, feldě, kie, fáčku, dodávkovým ivecu po dojčlandu. ... Navíc kdyby dělali svojí práci dobře, tak tu teď ve 2 v noci po městě nejezdí (utrasprostývýraz) kilo s tuněným vejfukem a benga nikde...
 Aroundwalker
08.08.2020 01:25:25
Ja som musel robiť na dvakrát. Nechcelo sa mi učiť na testy tak som dostal nejakých 38 bodov asi. Ale to tak mám celý život ja.
 DOKTOR PORADCA Muž23 Kategorie
08.08.2020 00:49:56
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
08.08.2020 00:44:26
Zvol si priority, co je pro tebe největší problém? Řešíš několik věcí naráz.

"Bylo to hrozné, nikdy to nezvládnu úplně dokonale a bez chyb. Teď vím, jak moc těžké to je a věřím si ještě o dost míň než předtím. Už nikdy nechci vidět komisaře ani učitele a nechci do toho dávat další peníze, aby na mě akorát řvali a ponižovali mě. Úplně se mi řízení zhnusilo, celý kurz byl omyl a měla jsem to vzdát už po prvním rozbrečení se v autě. Je mi moc líto, že jsem zklamala celou rodinu, všichni mi věřili a ujišťovali mě, že to určitě dám. Musí ze mě být moc zklamaní."

A) Je to strašně těžká zkouška (opravdu je? jak píšeš, udělal to každej idiot)
B) Vadí ti, že tě ponižují učitelé (není lepší se na ně vykašlat? pak už je v životě neuvidíš)
C) Hnusí se ti řízení? (fakt? nebo budeš ráda řídit až budeš v autě sama a nikdo ti do toho nebude kecat a dojedes si kam budes chtit jak rychle budes chtit?)
D) zklamalas rodinu? (to, že tě podporovali, je přece dobře, měli snad říkat, že neví zda to dáš?, jim bude líto to, když ty z toho budeš zklamaná, jejich životy to jinak neovlivní)

Vyber si z toho, co ti vadi nejvic a postav se tomu celem. A az to vyresis, tak k tomu dalsimu. Pak zustane jen soustredeni na jizdu a udelas to.
Smajlík  Laska
08.08.2020 00:43:01
Já jsem řidičák udělal tuším na šestý pokus. Beru to misijní činnost. Když řídím, tak se všichni v autě modlí... Jízdy časem uděláš, ať to bude na druhý pokus, nebo na desátý. V Americe rozdávají řidičáky každému a ničemu to nevadí, to jen v Česku jednou vadí, že jedeš moc pomalu, podruhé zase, že moc rychle, a nakonec tě vyhodí kvůli přehlídnutí nějaké značky schované v keři, kterou stejně všichni ignorujou.
 zzzzzzzzzzPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk