Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1138071, vloženo 07.08.2020 22:45:36 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Balení servírek/barmanek
Bylo by divné, kdybych se pokusi sbalit servírku nebo barmanku? POlichotil ji a zkusil ji někam pozvat? Nebo to udělal nějak jinak? V restauraci, kam chodím na obědy pracuje jedna rozkošná slečna a opravdu rád bych ji více poznal. Ale nevím jestli to není divné zrovna takhle při práci.
 Miloš Zeman Mladší Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
08.08.2020 14:03:21
Jak říká Frank, servírky někdo otravuje víceméně nepřetržitě...nakonec, kvůli tomu je v těch hospodách zaměstnávají, že...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
08.08.2020 07:57:39
Ne nadarmo se říká, že co je v domě, nění pro mě. Ona tě odmítne a pak se tam s ní budeš denně potkávat a trapně se na sebe koukat.

Jinak ty servírky jsou na to zvyklé. Když jsou pěkné, tak je pořád někdo balí.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
08.08.2020 07:30:48
tak s ní pokecej a uvidíš. Zrovna barmanky nejsou žádné intelektuálky, naopak to můžou být fajn holky do nepohody.
Rozhodně nejsou tak nedostupné, jak tady o nich vytváří dojem ostatní, ale když ji budeš sympatický, tak s tebou půjde třeba hned.
 zkusauvidis
08.08.2020 00:56:30
Na tenhle odpad se fak vykašli. Roky je někdo denně balí, takže barmanka na tebe bude sr**t leda by jsi přijel v lambu a chlap bude tak projetý, že ti garantuji, že se bude k holkám chovat jako dobytek, protože jich v posteli měl už tisíc.
Smajlík  ertzefr
08.08.2020 00:49:12
wut to napsal skvěle. Musíš být něčím jiný než ten zbytek. Nejsi první, kdo ji za ten večer pozve na panáka. Ani nejsi první, kdo si troufne přijít pokecat.
Takže určitě přijď střízlivý a nezvi ji hned ten den, kdy si dobře pokecáte.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
07.08.2020 23:53:47
To, ze to spousta lidi zkusi neznamena, ze kdyz to udelas spravne a jsou vzajemne sympatie, tak to nevyjde. Jednou se na ni usmivej. Podruhe ji rekni, ze jsi rad, ze ma smenu zrovna ona. Potreti se ji zeptej, jak se ma. Sleduj jeji reakce. Pocvrte se ji zeptej, zda ji hoste casto nekam zvou a pozvi ji... Odmitne. Zeptej se ji teda, co ma rada za piti a zaplati ji ho tam, ze je teplo, tak at dodrzuje pitny rezim. Pak chvilku polev. Zjistis, jestli se na tebe priste usmiva nebo je otravena, ze tam jsi. Vem si s sebou kamarada, kterej sehraje nejakou miniscenku. Vzdy ji vykej;) A pak... treba jo
Smajlík  Laska Havel
07.08.2020 23:06:56
Budeš se divit, ale největší dojem dělá na barmanky to, když za nima přijdeš uplně střízlivej a piješ nealko.

Nikdy barmanku nezvi na kafe, když jsi ožralej nebo tě viděla chlastat něco alkoholického. Opilejch chlapů leze za hezkou barmankou klidně 50 za večer a zve jí někam na kafe klidně 10-20 za noc.

Když přijdeš hned po otvíračce, dáš si tam na baru kafe, pokecáte o normálních věcech a uděláš dojem a vypadneš do jiného klubu vykalit si hubu, tak pak můžeš klidně za tejden zase přijít na kafe mezi prvníma a když uvidíš zájem, že se k tobě rovnou má, tak jí někam pozvat.

Funguje to dobře, ale musíš udělat dojem střízlivej, to je celé to kouzlo.
Smajlík  wut Muž30 Kategorie
07.08.2020 22:49:07
Vis, kolik takovejch to na ni za smenu zkusi?
Kdyz je v praci, tak nemas sanci.
 Antonin ZapotockyPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk