Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1138060, vloženo 07.08.2020 20:55:06 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nic
Největší ironie je to, že mi tahle zpověď nešla na poprvé přidat a smazala se. To už vážně vyznačuje mou neschopnost. Jde o to, že jsem ztratila klávesu f4. Otevřela jsem notebook a nebyla tam. Já nemám tušení, kdy se ztratila a ani kde se ztratila. Moje máma je na mě za to strašně naštvaná. Tu klávesu jsem hledala i v popelnici, ale nic. Jsem prostě neschopná.

Nejhorší je, že jsem si dnešek naplánovala. Chtěla jsem se večer dívat na Společenstvo prstenů, udělat si pizzu a prostě by mělo být všechno skvělý. Já ale ztratila klávesu, máma je teď horší než Durinova zhouba a na notebook nemůžu ani sáhnout. Já naprosto nechápu, jak se vůbec mohla ztratit. Všechno bylo v pohodě a pak je najednou pryč. Já jsem neschopná. I když se fakt snažím, aby všechno bylo v pohodě, tak to stejně podělám. Teď brečím a píšu sem, protože se snažím nějak odvést od mé myšlenky se pořezat. Já chci zase cítit tu bolest, protože si ji zasloužím. Já nevím. Já jsem prostě příklad zbytečného člověka a ne Evžen Oněgin. Tahle zpověď nemá ani smysl. Jak člověku může jen tak zmizet klávesa? Omlouvám se za plýtváním vašim časem na moje brečení.
 Nic0999999 Žena99  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
08.08.2020 00:44:53
Dobrý vkus na filmy
Smajlík  Jedna frajerka Žena20 Kategorie
07.08.2020 21:07:13
A tak co. Taky jsem neměl nic moc den. Celej jsem proflákal a sežral 3 500 kCal.
Přilepená zespoda na pantofli taky neni?
 Hov hov Muž50 Kategorie
07.08.2020 21:05:00
Klávesa může zmizet stejně rychle jako klíče, pěneženka, mobil, mince, propisky, zapalovače a nevím co vše dalšího :)

Ale moc si to bereš. Věř, že každý je vlastně zbytečný. Kdyby najednou polovina lidí na planetě zmizelo, nic by se nestalo. Svět by fungoval dál. Každý je nahraditelný a zbytečný. To ale neznamená, že se tak musíš cítit. O tom to tady vůbec není :)

Držím palce, ať se klávesa najde.
Smajlík  Modra Bota
07.08.2020 21:01:08
Ne. Já vysávala, pak ten sáček z vysavače vyhodila a nikde to nevidím. Podívala jsem se do všeho, prohrabovala se v popelnici a není to tady. Takže budu muset objednat novou, jinak mou mámu klepne.
 Nic0999
07.08.2020 20:59:14
No a někde pod stolem, v prachu a binci, se vona F4 neválí?
Smajlík  Hov hov Muž50 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk