Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1138054, vloženo 07.08.2020 20:14:52 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Co to přesně znamená?
Pokaždé když záhlednu jednu holku, tak se cely třepu, hoří mi hruď a buší mi srdce. S tou holkou jsem se před čtyřmi roky bavil a jako jo, byl jsem do ni zamilovaný i furt asi jsem. Ale nic z toho co jsem teď napsal, tak se mi nedělo. Stalo se mi akorát to, že když jsme jednou byli venku, tak se naše ruce omylem dotkli a mnou projel oheň. To bylo taky dost zajímavý, protože když se to stalo, tak jsem se na 10 sekund zasekl, nemluvil jsem, ani jsem nemrkl. Prostě když ji vidím, tak hořím. Proč když se mně dotkne, tak mnou pokážde projede oheň. Ani poradně nedokážu popsat, co se mnou dělají její doteky. Nikdy předtím, ani po tom, se mi tohle u žádné holky nestalo. Lidi říkají, že to zažijí i u jiné holky, ale už uběhli 4 roky a nic. Myslím si, že už to nezažiju u žádné jiné holky. Proč když jsem se s ni bavil, tak mi nebušelo srdce, nehořel jsem, když jsem byl vedle ni? Až když jsme se přestali bavit, tak po každé když jsem ji potkal, tak se mi stávalo tohle.

Muže mi to někdo vysvětlit?
 Zlatej jako cigo Muž21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
08.08.2020 10:07:54
Jo tak to se mi presne taky stava...A taky je to asi 4 roky, uz to tak neresim a nechala jsem to plavat, ale vsadim se, ze kdybych ho dnes potkala, rozklepu se jak blazen..;) Nejsi v tom sam:)
 toJeJedno
07.08.2020 22:53:28
Prostě seš dement
Smajlík  Ultron Muž20 Kategorie
07.08.2020 20:59:09
To byla jiskra a ona nemá zájem? Evidentně je pro tebe hodně přitažlivá jako paní plukovníková pro Kryšota viz četník se žení.
Je tvá srdeční záležitost
 LADI Muž40 Kategorie
07.08.2020 20:27:20
To znám. Jo, stane se mi to, když vidím Aničku. A to už spolu nejsme pět let.
 Embedded Muž24 Kategorie
07.08.2020 20:25:06
Jo.

Jsi zamilovaný. Prostě zamilovaný.
Smajlík  Hodislava Žena42 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk