Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1138046, vloženo 07.08.2020 18:45:44 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Můj současný život
Zdravím všechny.

Chtěl bych se vyzpovídat z toho, jak žiju poslední cca rok. Odstěhoval jsem se od rodičů. Hlavním problémem je u mě životospráva. Zpočátku jsem se snažil vařit, ale postupně mě to přestalo bavit a začal jsem vaření považovat za ztrátu času. Jím tak hlavně jídla z restaurací, fast foodu a jídelen. K tomu jsem si zřejmě vypěstoval závislost na Coca Cole. Například mi teď dochází a já se doslova těším, až si koupím další. Úplně mě ta představa uklidňuje. Je to jakási moje jistota.

Tím vším jsem se samozřejmě dopracoval k nepěkné obezitě, kvůli níž ani nechci nikam chodit mezi lidi. Svůj čas omezuju na chození do práce, na nákup a domů. Přitom bych rád žil normální život, nestyděl se a chodil ven.

Mám z toho opravdu velký splín a nic mě nebaví. Na dnešek jsem si naplánoval, že udělám oběd doma, ale byl jsem líný se zvednout od netu. Vlastně jsem dneska neudělal vůbec nic. Chtěl jsem se učit v novém programu, abych třeba jednou mohl změnit práci za lepší, ale prostě se mi nechtělo ani začít. Od rána jen sedím na netu.

Připadá mi, že žiju v jedné dlouhé nekonečné letargii. Rád bych se věnoval svým koníčkům a něco vlastního budoval, ale nevím jak se kopnout do zadku, abych se sebou něco začal dělat. Žiju s přítelkyní, která to má dost podobné.

Blíží se období, kdy budu mít několikrát v poměrně krátké době více dnů v kuse volno. Nechtěl bych ty dny zase jen tak promrhat...
 niclass Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
07.08.2020 22:38:28
Já jsem se odstěhoval od svých rodičů až poté, co jsem se oženil. Od města jsme dostali dvoupokojový byt. Čekali jsme ale na to, až se mnou objednaný čtyřpokojový byt s garáží v přízemí domu konečně postaví. Do práce jsem v té době chodil už několik let.
 Researcher Muž81 Kategorie
07.08.2020 19:36:34
U me to trochu zacalo po nastupu do prace, na zacatek hodne slusne placene a najednou po mnoha letech zivoreni jako student jsem mohl zacit trochu rozhazovat prachy. Trvalo me to asi od podzimu do vanoc nez jsem si uvedomil ze to je kravina.
Jak zacit neco delat? Zacni neco delat. Ted hned, ne zitra nebo za tyden. Treba se zvedni a bez na prochazku nebo udelej 100 drepu.
 newbie7890dPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk