Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1138041, vloženo 07.08.2020 18:13:03 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Svěřit se učitelce?
Je mi strašně zle. Tak zle, že pomalu nedokážu myslet. Mám pocit, jakoby mi hlavou prostupovalo tisíce jehel. Musím se trochu vypsat. Nedokážu to už v sobě dusit. Všechno je jinak, než si všichni myslí. Zároveň jsem příliš introvertní na to, abych šla za psychologem a otevřeně se s ním bavila a byla 100% upřímná. Napadlo, že bych napsala jedný učitelce, která mě učila před 2 lety, ve druháku na gymplu. Teď mám čerstvě po maturitě. Byla to fakt nejlepší učitelka, jaká mě kdy učila. Je úplně úžasná jak povahově, tak znalostně. Mám na ni její osobní mail, tak mě napadlo, že bych jí napsala mail, jestli se jí můžu s něčím svěřit.

Udělala jsem ve škole hroznou blbost, která byla pochopena ještě mnohem hůř, než jsem to myslela. I když jsem si to tehdy ne úplně uvědomovala, já jsem vlastně potřebovala pomoc. Jako sůl. Byla jsem na tom psychicky opravdu špatně. A v tomto rozpoložení se mi dostalo jedno velké nepochopení, posměch přímo do očí a navždy pokřivená pověst. Stopro se to k ní doneslo. Dva roky jsem ji neviděla, nepsala si s ní a já vůbec nevím, jak na mě bude reagovat. Hodně lidí se ke mně otočilo zády a já nevím, jestli ona už taky není mezi nimi.

Už jsem si tu zprávu trochu předepsala ve Wordu. Neumím být moc stručná, trochu jsem se rozepsala na 470 slov. Není tam nic až tak konkrétního o tom problému, spíš věci okolo a co mě vede k tomu, že píšu zrovna jí a že vím, že se o mně říkají špatné věci, ale ať mi dá šanci. Příjde mi, že to má hlavu a patu a jsem spokojená s tou podobou, jak to vypadá. Nevím ale, jestli je to vhodný jí takhle zničeno nic poslat takový miniromán. Nevím, jestli by nebylo lepší jí ze začátku napsat něco ve stylu: „Paní profesorko, nezlobte se, že Vás otravuji, ale myslíte, že se Vám můžu s něčím svěřit? Děkuji, L.“ (Nebudu jí psát ze svýho ofiko mailu, dám tam jen iniciálu. Z toho "minirománu" ale stopro pozná, kdo jsem.)

Jsem teď v rozpoložení, že pomalu nedokážu myslet a nedokážu zhodnotit, jestli je to dobrý nápad. Strašně mě mrzí to, co se stalo – hlavně to, že nikdo si mě nikdy nevyslechl a to, co se dělo ve škole, byla jen špička ledovce. Nedokážu už normálně fungovat a cítím, že jestli to nezačnu řešit teď, tak do roka totálně zešílím.
 nickname6 E-MAIL: aw33@post.cz  Žena19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
07.08.2020 22:13:42
Ahoj,
Myslím, ze je to dobry nápad, zvlášť pokud vi, ze jste si navzájem.sedly nebo tak podobně. Ale.i kdyby to nevedela tak bych jen ten mail uvedla slovy: myslim ze Vam mohu verit nebo nejak podobně aby ty sympatie byly nejak jasné. Urcite ji napiš. Sice jak zde pisou nesmís moc trvat na odpovedi a navrhu reseni ale treba pomuze jen se vypsat.
Myslim, ze pokud.slo o nejaky ,,pubertacky zkrat" tak to nebude mit vliv na jeji smysleni o tobě. Ja taky provadela kiksy a s vetsinou pedagogu ze stredni mam vicemene pekny vztah i kdyz jsem byla pekny pako.
Drzim pesti
Smajlík  EMKA
07.08.2020 21:46:04
Je to jenom tvoje bývalá učitelka, ne školní poradce nebo kamarádka... A pro ni jsi studentka, co už na tu školu nechodí. Radši napiš tady o co jde.
 asdf9876 off
07.08.2020 20:40:01
Určitě ano a držím pěsti. Mockrát jsem řešil něco podobného. Ono už jen to odeslání člověku pomůže, také to vědomí, že si to třeba přečte. Já vždy přidával, že odpověď nechám na druhé straně a pokud by žádná nebyla, nevadí mi to (to je pravda). Pro mě to vždy mělo terapeutický přínos už jsem problém vhodně zformulovat, poprat se s tím a poslat jej. Odpověď by však neměla být vyžadována, pokud je to takto ad-hoc. Je to vlastně takové přenášení problému na někoho jiného a ten někdo jiný třeba také nemusí mít zrovna čas, náladu nebo by nejraději zvolil třeba jiný způsob odpovědi (osobně, telefonicky...).
 MilanXY
07.08.2020 20:31:42
Taky myslím, že je to dobrý nápad. :)
 kajneánunk
07.08.2020 19:41:36
Ano, je to dobrý nápad.

Klidně napiš i z ofiko mailu, přišlo by mi to fér. Ale to je až vedlejší.
 tralanka
07.08.2020 18:28:14
Odpověděla sis sama. :D Ano. :D
 OdpovedpodnosikemPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk