Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1138038, vloženo 07.08.2020 17:41:05 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nevím co dělat
Zdravím . Už po 3tí za tento rok jsem dostala panický záchvat tentokrát když jsem vyšla z vlaku. Přijde to úplně z ničeho nic a cítím se jako bych měla infarkt a každou chvíli umřu. Nemůžu dýchat, poti se mi ruce, cítím příšerny strach že každou chvíli umřu ,bolí a tluče mi srdce a sama sebe marně uklidňuji že jsem v pořádku. A ať dělám cokoliv naprosto se nemůžu uklidnit a cítím se jako blázen. Nejsem doktor takže si tím úplně jista nejsem že to je panicky zachvat ale bojím se s tim k němu jít. Můj sen je dělat ve školce učitelku a bojím se že kdyby jsem měla v zaznamech tohle že bych to nemohla dělat. Nejhorší je že to trvalo od 5 odpoledne do 6 večer a mám šílený strach aby to zase nezačalo. Nevím co dělat pokud se to bude opakovat... vic než dalšího zachvatu se ale bojím že budu muset svůj sen vzdát.
 Lonely potato Žena21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
07.08.2020 17:50:25
Na psychiku pomáhá jíst ořechy. Jsou tam veledůležité minerály jako hořčík a draslík. Superpotravina jsou mandle. Akorát jsou drahé. Ale i další ořechy, jakékoli. Sněz každý den aspoň 20 ořechů.

Dále pomáhá hluboký předklon a zatlačit jako bys byla na záchodě. Tím se zklidní nerv. soustava. Dále pomáhá dýchání do břicha. Hluboké dýchání do břicha. To když sedíš v křesle.

Dále pomáhá vědomí, že na panický atak se neumírá. Neznám nikoho, kdo by na to umřel. A každý panický atak vždycky někdy skončí. Tělo se umí dát samo do rovnováhy.
 hodně zdaru
07.08.2020 17:42:19
Hele travu si dej
Smajlík  Pomucka k samohanePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk