Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1138037, vloženo 07.08.2020 17:13:19 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jsem ve stádiu tvrdýho rozkladu
Po roce a čtvrt jsem se po tvrdý abstinenci zase zhulil. A hned přrůsery, ztratil jsem mobil, problémy v práci atd...
Otázka kam až mě to může poslat, když nepřestanu.
Když nehulím tak je to snad ještě horší, sice zvládám základní povinnost chodit do práce, ale když nejsem v práci, tak stejně jen spím, nebo čumím do blba a kouřím. Asi mám i rakovinu pze, když jsem na velký, tak mi teče už rok krev z pr*dle. Ale je mi to nějak fuck, už si ani nečistím zuby, ani jsem se 14 dní nesprchoval. Tejden chodím v jedněch trenkach prostě na všechno seru ikdyž nehulím.
Vrátili se mi tvrdý deprese potom rozchodu.
Byli jsme spolu 3 roky a z toho 2 roky jsme spolu žili. V tomto období bylo všechno v pohodě, všechno jsem zvládal, včetně práce a hygieny jsem zvládal i péči o domácnost a do toho jsem hulil jako krava, zatím co teď chodím spát s hadrama, co jsem měl v práci a další den tam s nima jdu zase. Těsně před rozchodem jsem přestal hulit... Jenže jsem pak začal jinak blbnout a pro ní to byla záminka mi konečně přiznat, že mě nemiluje. Tak jsem to s ní pár dní na to skončil a zhroutil se z toho. Dalšího půl roku jsem strávil v Bohnicích s neuvěřitelnlými úzkostmi a depresemi. Dalšího půl roku v kavárně v pracovní rehabilitaci, zhubnu jsem 15 kilo a pak hurá na otevřeném trh práce. A pak půlrok "normálního života" jakej jsem popisoval až do teď.
Tak si říkám k čemu mi vlastně ta abstinence je, když jsem i tak takhle v pr*eli. Léky beru všechno, chodím za psychiatrem, pak do Focusu za Panem Jirkou na terapie, ale stejnak jsen takhle v pi*e.
Mě už to prostě děsně s*alo a zase jsem těch 15 kilo přibral, bělících, protože jen žeru nezdravý jidlo, nehejbu se, kouřím a spim. Měl jsem na to prostě hrozný chutě poslední dobou a pak jsme s Kámošem a našli vajglspeka a zhulili se do euforie jak prasata. Hned ten den jsem jel pro G a pak pro další a hulil nonstop až do včerejšího odpoledne, kdy mi to došlo a vzbudil jsem se až dneska ve 12...
Hned potom jsem jel pro ztracenej mobil, kterej se nakonec našel a hned přišel telefon, jakej jsem po sobě nechal bordel v práci. No protože jsem to nevydržel a zhulil se i tam samozřejmě, průser je, že jsem prý nechal otevřené i výdejní okénko a někdo mohl naší kavárnu vykrást, já si to ale nepamatuju.
Pak SMS od bejvalky, že se nemusíme vídat, jestli mi to vážně tak ubližuje...
No a teď tu ležím na gauči a přemýšlím co dál, jestli si nejet pro další G, nebo co řeknu psychiatrovi.
Bejvalce jsem odepsal, že jsem vyřízenej a že mě to je jedno...tak jsem si řekl, že aspoň napíšu tudle zpověď, ať posoudí jiní, jak moc jsem v pr*eli. Mě osobně se to zdá lepší než stádium bejt ve smrti, což jsem byl poslední rok a čtvrt.
 Schizofrenik Muž30  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
07.08.2020 21:39:37
Těžko ti poradím, já jsem ještě ve větší prdeli... Dávám si půl roku a pak lano...
 noop
07.08.2020 19:43:56
ber prášky a už to nehul
 Van Generator Muž30 Kategorie
07.08.2020 19:24:43
Na schízu brát drogy je největší kravina. Chápu, že jsi na dně, ale tímhle se dostaneš ještě níž. Zavolej se obj k psychi. tohle není dobrý!
 zase jsem to já Žena44 Kategorie
07.08.2020 18:57:38
Já mám teď taky šílené období. Vše to v podstatě pomalinku začalo už minulé jaro, kdy jsem přišel o skvělou práci. Jsem epileptik, sice kompenzovaný, ale sehnat něco solidního bez známých je celkem obtížné, protože i tak mám omezení tři pr.dele. Navíc mi nesvědčí práce ve stresu, který je dnes skoro všude. O dvě v podstatě jistá místa jsem pro změnu přišel kvůli zas.ranému Covidu, takže teď chodím jen na přiblblou brigádu, abych měl alespoň něco a nemusel pořád sosat peníze z úspor. Opět se mi rozjely depresivní stavy a myšlenky na sebevraždu, takže pořád přemítám, jestli zas nezajít za psychiatrem pro antidepresiva, která jsem dříve bral šest let. Pořád si dokola opakuju, že si kvůli rodičům nesmím nic udělat, ale nejraději bych si to fakt hodil. Dneska jsem nesebral energii na nic. Chtěl jsem udělat alespoň pár věcí na zahradě, ale nenašel jsem k tomu sílu. Nic mne nebaví, na nikoho nemám náladu, dneska jsem proležel celé odpoledne. Fakt období na kulku do palice.
 Epik545
07.08.2020 18:04:34
Omg... pokud při velké krvácíš tak to neber na lehkou váhu a běž co nejrychleji k doktoru. Je mi jasné že to teď musiš mít těžké ale smrt nic neřeší. Nebyva ti teď často špatně? Krev z konečníku může znamenat vředy v žaludku a to už ve vážném stavu. Sama na ně ted trpím a je to jako mít v žaludku časovanou bombu. Pokud ti vřed praskne máš 5 minut na to dostat se do nemocnice jinak ve velkych bolestech umřeš na otravu krve... nebo můj strejda vždycky na záchodě močil krev také to neresil ... no kdyby tam šel dřív mohl tomu předejít ale dlouho to nechal byt... měl rakovinu a ted má vývod ... zamysli se nad tím jestli by to a tu návštěvu doktora prece jen nestalo.... protože ti naprosto popravdě říkám že takhle můžeš skončit hodně špatně... držím pěsti at to vsechno dobře dopadne
 lonelypotato
07.08.2020 17:49:26
Přesně ty myslím. A míchat drogy je hloupé.
 leafroller Muž47 Kategorie
07.08.2020 17:33:15
A hospitalizace by mi spíš uškodila, pze bych přišel aspoň o tu dobrou práci, co teď mám, ta mě v podstatě drží před úplným bezdomovec kým a rozkladem. Nemám energii si hledat pak něco jinýho a docházet třeba do naky fabriky na x hodin denně, to už tu v minulosti taky bylo a nikdy jsem to nezvládal.

Leafrollere: jestli myslis, psychiatrický drogy tak to ano to beru.
 Schizofrenik
07.08.2020 17:31:57
Takže nebereš žádné léky? Napsal jsi, že ano.
 leafroller Muž47 Kategorie
07.08.2020 17:27:13
Není vůle cokoliv změnit v opravdový tvrdý depresi kterou už mám přes rok, psychiatr zdaleka neví všechno, to bych se hanbou propadl, z last s tou hygienou.
 Schizofrenik
07.08.2020 17:24:31
Nemíchám drogy, jiný drogy než trávu ani neberu
 Schizofrenik
07.08.2020 17:21:32
Hustý. Psychiatrovi zavolat a zkusit se přeobjednat na co nejbližší termín.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
07.08.2020 17:20:44
Míchání drog je špatné. Tak to nedělej.
 leafroller Muž47 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk