Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1138010, vloženo 07.08.2020 10:57:37 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nechutné dilema
Ahoj všichni. Potřeboval bych upřímnou radu. Už delší dobou se mi hlavou točí jedna myšlenka, která mi může razantně ovlivnit život. Abych začal - je mi čerstvě 19 let. Ve 13 letech jsem se šíleně zamiloval do holky, která chodila do vedlejší třídy na základní škole. Po pár týdnech padla první pusa (vlastně moje úplně prví pusa v životě) a my skončili spolu. S tím jak jsme se vyvíjeli jako osoby se přirozeně vyvíjel i náš vztah. Vlastně to bylo pohádkové jako z amerického filmu. Teď už je to necelých 6 let a my stále držíme spolu. Měli jsme jeden slabší měsíc, ale to asi v tak dlouhodobém vztahu není nic neobvyklého. Jinak bych řekl, že jsme skoro perfektní pár. Den po narozeninách jsem ale navštívil dědu a ten začal mluvit o svém dětství. Rozmluvil se o tom, jak s klukama vyváděli, když jim bylo jako mě. Uháněli holky, chodili na diskotéky, .. prostě si užívali života naplno. Řekl, že to bylo jeho nejlepší období života. Ta věta mě dost zarazila, protože jsem si uvědomil, že to co má on, já nemám a pokud neudělám nějakou velkou změnu, ani mít nebudu. Nechci v žádném případě tvrdit, že čas strávený s přítelkyní není krásný, ale rozhodně to nejsou zážitky, které bych si pamatoval až do stáří. Začínám si pomalu uvědomovat, jak život strašně letí a že máme pouze jeden pokus. Ale hlavně - on to není pouze děda. To podobné mi říkal i otec, to stejné vidím u svých kamarádů. Přemýšlím, jaké by to bylo, kdybych s nimi prostě mohl jít na oslavu jako nezadaný a nechal věcem volný průběh.. Přesto si myslím, že moje přítelkyně je ta pravá. Ale prostě jsem ji poznal moc brzo. Co kdybych s ní zůstal a ono to náhodou nevyšlo a já tu nejlepší část života promarnil? A naopak, když se s ním teď rozejdu, nezjistím nakonec, že to co teď mám, je mnohem lepší?
 kapcap Muž19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
07.08.2020 14:09:36
Na co si stěžuješ. 6 let zadaný. Jiní jsou v 19 panicové a nadávají na ZP tady pořád. Jestli s ní jsi šťastný, není co si vyčítat.
 Čech24 Muž24 Kategorie
07.08.2020 12:38:00
urbi et orbi, jako fakt? Doufám, že ti je líp!
Smajlík  leafroller Muž47 Kategorie
07.08.2020 12:16:35
Tak zajděte spolu na diskotéku. Opijte se, tancujte spolu. Užijte si společně noční život. Užíjte si život více spolu. Opustit jí jen aby sis zatancoval a oslovil pár bab je nesmysl.
 Typ100
07.08.2020 12:10:07
tvoj problém je nuda.nudíš sa. nudia sa len ľudia bez fantázie a debili, takže je jasné, že s terajšou partnerkou nevydržíž, lebo si unudený pako.divím sa že je s tebou tak dlho. naozaj si ju nezaslúžiš,skôr nejakú kurvičku, čo nazbierala skúsenosti, aby sa nenudila. skús homoša!
 urbi et orbi
07.08.2020 11:51:21
Já znám několik lidí z okolí, co měli od základky vztah a pak ve 30ti zjistili, že si nic neužili, žádné jiné partnery, pařby, atd. rozešli se, rozvedli a začali pařit a pomalu děvkařit. Najednou by to ztrhali :) takže si užít v mládí má rozhodně něco do sebe.
Na druhou stranu znám páry, co jsou spolu do dnes a mají spokojenou rodinnou pohodu :)
 Snapiczeq Muž33 Kategorie
07.08.2020 11:41:11
Určitě je potřeba to nějak včas společně pořešit. Protože jestli to necháte tak, a budete se chovat jako stáří zodpovědní manželé, tak se to na vás sesype později. A z toho bývá velký průšvih !!
Když vám to klape, tak určitě nebude problém si užít mládí jak spolu, tak i zvlášť se svými kamarády. Na partnerské starosti máte ještě dost času.
Smajlík  Zkušený
07.08.2020 11:14:21
Naopak, pokud zůstaneš s přítelkyní od svých 13 let, budete rarita a bude to věc, kterou si budeš pamatovat až do stáří a vaše vnoučata vás za to budou obdivovat víc než za nějaké tlachy o tom, jak jsi pařil na diskotékách.
Připravte si společné nezapomenutelné zážitky, věnujte se tanci, vyrazte společně do ciziny.
A buď hrdý na to, že jsi výjimečný.
Pokud ji kvůli pozlátku opustíš, budeš samozřejmě litovat až do konce života, protože takovou holku už nenajdeš.
Otázka je, co se honí hlavou jí. Promluvte si a rozhodněte se, zda budete nadále hodni obdivu či zapadnete do šedi a nicoty.
 Anela
07.08.2020 11:01:29
Nemůžeš mít koláč a současně ho jíst.
 Hodislava Žena42 Kategorie
07.08.2020 11:01:29
Jo nemůžeš mít všechno. To je stejný jako se sportovcema, pokud se někdo nadchne pro nějaký sport a dělat ho na vysoké úrovni, vše ostatní jde stranou. Jo promluv si s ní o tom rozumně. ;)
 Snapiczeq Muž33 Kategorie
07.08.2020 11:00:06
A co takhle si o tom promluvit s přítelkyní? Třeba má úplně stejně pocity, jako máš ty....
 leafroller Muž47 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk