Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1138008, vloženo 07.08.2020 10:11:04 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Sebeláska u partnerky
Moje partnerka si začala pouštět YT videa a číst různé příručky jak u sebe probudit sebelásku, to je takové to, aby si člověk vážil sám sebe a nebyl závislej tolik na druhých, což prý byla. Je fakt že dříve co jsme se znali, tak nebyla taková usměvavá, veselá. Teď je přeci jen pozitivnější bytost, která na vás přenese pozitivní energii, což je dobře. Ale kam to může případně až dojít, štve mě, že o tom mluví na můj vkus často. Jsem na to slovo sebeláska už alergickej. Já respektuju sebedůvěra, sebejistota, sebevědomí, to jo a klidně to slovo můžu slyšet pořád, ale na slovo sebeláska jsem alergickej. Já si představuju pod tím někoho, kdo má snad rád hlavně sám sebe. Kam až to může dojít? Všechno na co se člověk moc soustředí, moc tomu podlehne, tak může dojít do extrému, závislosti. Jako kouření, drogy, hraní na automatech, fandění nějakému svému klubu. Vše roste, když se daří. Tak jak to vidíte se sebeláskou? Kde jsou ty mantinely?
 Martin XXXIV. Muž32  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
07.08.2020 17:31:22
Všeho s mírou. YB je plný různých nesmyslů.
Smajlík  MilanXY
07.08.2020 16:19:34
Kdo neumí mít rád a vážit si sám sebe, neumí mít rád nikoho. Sebeláska je podmínkou dobrého života a zdraví. Pokud ti to vadí, tak jdi pryč. Ona si někoho najde a ty můžeš kecat...
Smajlík  fimisek
07.08.2020 13:24:45
Sebeláska nesmí být větší než láska.
Obvykle se musí sebeláska tlumit.
 Positive plus Muž Kategorie
07.08.2020 12:57:13
Základní ctností je mírnost (Chesterton). Člověk by měl u všeho dodržet jistou míru, přiměřenost, jinak se i dobré úmysly stanou šílenstvím obtěžujícím ostatní.
 Ggrrff
07.08.2020 11:19:53
Na jednu stranu zkus pochopit, že je to pro ni aktuální a důležité téma, které silně prožívá, tak o něm i častěji mluví. V té snaze o nacházení vztahu k sobě samé při ní určitě stůj a podpoř ji v tom. Je to dobrá věc pro ni i pro její vztahy.

Na druhou stranu ti nic nebrání taktně jí říct, že jí rozumíš, ale někdy je toho na tebe opravdu moc. Že se tím tématem cítíš zahlcen.

Ano, může se to stát jistým druhem náboženství. Stejně jako různé jiné snahy o osobnostní rozvoj, hledání čehokoliv v nás, vnitřní návraty ke kdečemu a kdekomu v naší duši apod. Taková přehnaná pseudo/psychologizace života, která dokáže otrávit partnera, rodinu, kolegy v práci.

Pokud by to tak bylo, snaž se soustředit váš společný život na praktické věci a zážitky a otevřeně s ní o tom mluv.
 Ptakolebec Muž51 Kategorie
07.08.2020 10:47:56
Vidím to tak, že jestli ji máš rád, podpoříš ji, ať už bude mlít cokoli.
 leafroller Muž47 Kategorie
07.08.2020 10:39:16
Jo, taky to slovo moc nemusím (ještě víc mě irituje "pozitivní myšlení") a celkově jsem k těmto populárně motivačním návodům značně skeptická. Ne, že bych je úplně odmítala, ale v tomto směru existuje mnoho návodů a rychlých zaručeně fungujících rad od různých lidí a je třeba být opatrný a vybírat si.
Každopádně ale zdravá míra sebelásky - přijetí sebe sama - je určitě žádoucí. Pokud člověk realisticky akceptuje sám sebe, obvykle to dokáže i s ostatními lidmi (narcisti např. - navzdory všeobecnému povědomí - sami sebe nenávidí).
 Střelenka-Lenka Žena37 Kategorie
07.08.2020 10:38:59
Ty vole je ti 32 a mas otazky a uvahy a jka 15 letej nesebevedomej pubertak to si delas srandu ne ? Ne sebelaska fakt neni ze milujes sam sebe a sebelaska je hrozne dulezite kdyz nemas rad sebe nejsi schopen mit rad ani nikoho jinyho a stane se z tebe mrzutej nelida jako sem ja....
Smajlík  smdlavykoulePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk