Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1137993, vloženo 07.08.2020 01:51:33 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Absolutná socialna izolácia
Nemám absolutne žiadny socialny život. Som človek ktorý je absolutne bez priatelov, vztahov, socialnych väzieb. Momentálne študujem VS a nič sa nezmenilo. Podstate som za celú strednú školu len sám sedel v zadnej lavici. Sem tam si ma ostatný doberali ale to je už zamnou. Mám hlavne velké problemy s komunikaciou, neviem ako udržat alebo naviazat konverzaciu o čom sa s nimi baviť.Ale netúžim po priatelstách len rozmýšlam ako budem dalej takto žiť. Dokončím VS najdem si prácu, odstahujem sa od rodičov a potom? Môj život bude len chodiť do práce a domov nič viac až do smrti. Ked som bol mladší celý volny čas som len sledoval serialy a anime. Lenže sledovat zábavne,zaujímave,vzrušujúce životy fiktívnych postáv mi len spôsobovalo depresiu. A samozrejme další klasický problem typický pre zpovednicu sú ženy. Nedokážem si predstaviť žeby som mal niekedy priatelku. Netuším ani kde sa dneska ludia zoznamujú. Ako klasicky ani netuším prečo to sem vlastne píšem. Len som chcel dat nejaké myšlenky von z hlavy. Vy mi nijako pomôct nemôžte. Proste klasická nezaujímava spoved ale tak poznateto...
 Riko001 Muž21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
07.08.2020 21:46:19
Je to jak číst sám sebe, když mi bylo 21... Bohužel, tvrdá pravda je, že pro lidi jako ty (nebo já) to bude už vždy jen horší a horší.
 noop
07.08.2020 19:32:02
Myslím, že Vím jak se cítíš. Je to složité. Neboj na seriálech a anime můžeš být do konce života. Je, ale pravda, že potom stejně něco chybí. Nevím jak bych ti poradil, jelikož řeším asi stejnou věc. Já se vždy nakonec přemůžu a s někým se mi podaří setkat. Stejně to, ale většinou nějak nedopadne a nespřátelím se. Lidé mi připadají zvláštní a většinou jim nerozumím. I když se o to samozřejmě budu dál snažit. Myslím, že nahoře ti někdo doporučil, že máš využít období studia na VŠ k seznamování. S tím plně souhlasím a říkám jdi do toho. Pamatuj, že nejsi jediný kdo se tak cítí a třeba budeš mít štěstí na někoho takového a pak se vše změní.
Smajlík  cenobite
07.08.2020 14:24:35
Hledej, proč se ti to v životě stává.
Vše je předurčeno.
Najdi smysl.
Smajlík  Positive plus Muž Kategorie
07.08.2020 08:54:46
Podle nejakych studii se kazdy paty clovek nebo neco takoveho citi osamele, takze nejsi vyjimka. BTW skola je asi nejlepsi zpusob jak se s nekym zkamaradit/navazat vztahy. Tak mas moznost to vyuzit. Po skole treba budes kazdej den delat od deviti do 17:30 bouchat v praci a o vikendu budes rad kdyz si nakoupis, vyperes a poklidis doma. :)
 asdf9876 off
07.08.2020 04:37:16
Jsem na tom vlastně stejně. Šikana a další problémy udělalaly své a teď se považuju za podřadného člověka, vyhýbám se lidem a v podstatě jen čekám na smrt. Je to ale samozřejmě špatně, i pro největší introverty je představa celého života bez přátel velmi depresivní perspektiva a můžeme si namlouvat, že ve svém životě nikoho nepotřebujeme, ale není to pravda. Přeju ti, ať to dokážeš změnit, určitě to je možné.
 same
07.08.2020 03:40:30
Když netoužíš po přátelích tak proč Tě to trápí? To je zhruba totéž jako by abstinenta trápilo, že nemá doma alkohol...

Já myslím, že ve skutečnosti po nich toužíš, jen si namlouváš že ne, stejně jako si kluk o holce, která ho nechce, řekne: " ale co, stejně to je kráva ". Tohle zdůvodňování sice uleví Tvé psychice, ale rozhodně Ti nepomůže k tomu abys nějaké přátele, nebo holku, měl. Pokud něco neumíš tak se to musíš naučit, stejně jako to děláš teď ve škole, v tom se nic neliší. Kdybys se stejným omlouváním postupoval i ve škole tak ji nikdy nedoděláš. Přitom nemusíš být stand-up komik, stačí se o lidi zajímat a pouštět si je k sobě. Já mám pocit, že se toho dopředu tak bojíš, že jim často nedáš ani šanci.
 davidred Muž26 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk