Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1137447, vloženo 01.08.2020 14:13:38 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
O mesiac po skoro pol roku do školy
Pozrel som sa na hodiny na mobile a pod nimi dátum 1.8. Nechápem ako to tak rýchlo prešlo. Ešte pred chvíľou som sa tešil že budeme doma do neviem kedy a teraz zostáva posledný mesiac. A o mesiac do 4. ročníka. A zase ranné vstávanie, chodenie autobusom, byť 6 hodín zavretý s ľudmi a učiteľmi ktorých väčšinu vôbec nemusím, poobedná prax, zima, učenie a do toho ešte stužková na ktorú ani neviem či pôjdem a maturity. Akože mohla by prísť nejaká druhá vlna a vakcína nikde. Nech môžem robiť všetky úlohy z domu.
 GLHF Muž18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
02.08.2020 02:39:05
Já se budu teď vracet do školy po šestnácti měsících, vykopli mě z jednoho gymplu v loni no a teď jdu na jinej. A ono práce ve fabrice je taky jiný kafe než prázdniny kamaráde.
 Ty máš teda problémy
01.08.2020 21:27:01
Dala bych jeste jedno kolo. Klidne i bez virusu.
 pshet Žena18 Kategorie
01.08.2020 20:37:00
Vy sopliaci ste absolútni degeneráti. Tam bič na vás by bol najvhodnejší.
Smajlík  Fajnšmeker1989 Muž31 Kategorie
01.08.2020 18:53:37
Už ať jsou prázdniny i to vedro pryč! Já se naopak do školy těším, ale nikoli jako žák. I když přijde další vlna, věřím tomu, že nic nezavřou... Online výuka byla pěkně na prd, tolik ústupků, od vedení nařízeno, že se nemají dávat špatné známky, třebaže někteří fakani na to pěkně srali. Ale bylo i mnoho šikovných, co si dovedou poradit při této výuce...
Smajlík  Empathie Muž18 Kategorie
01.08.2020 17:10:02
Přesně tak, taky tomu nemůžu uvěřit... prázdniny, volno, vstávání v kolik hodin chci a pak zase ten denní stereotyp.. nerozumím tomu. Taky si přeju, aby přišla druhá vlna a my šli do školy až někdy po Vánocích.. ale na druhou stranu mi to zase chybí, tak nevím.. uvidíme.

Pokud si o tom chceš pokecat, budu moc rád. Ozvi se na email Myxak777@seznam.cz a pokecáme o tom :D Je mi 17 a od září nastoupím do třeťáku.
Smajlík  studentzostravy
01.08.2020 16:23:27
Mám to podobně. Absolutně se do tý školy netěším a taky nevím jak to tak rychle mohlo utéct. Jenomže bohužel všechno jednou musí skončít.
 Nejistejj Muž18 Kategorie
01.08.2020 14:24:12
Nebude to o nič horšie ako keby si prišiel do tej školy po normálnych letných prázdninách. Na to si proste hneď zvykneš. A ja by som si taký štvrtý ročník kľudne zopakoval. A to ranné vstávanie a všetko čo popisuješ ťa čaká tak či tak. A nejakú stužkovú a maturitu nerieš. Ja som na stužkovej nebol a maturity som prešiel celkom v pohode. Do decembra prejde čas rýchlo, potom jarné prázdniny maturity prejdú jak nič a nové učivo sa v podstate ani učiť nebudete. Budete iba opakovať furt to isté dokola až do zbláznenia. Takže chill lebo takto o rok budeš niekde v robote robiť 12-ku a ešte budeš spomínať ako dobre ti bolo.
 DOKTOR PORADCA Muž23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk