Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1137411, vloženo 01.08.2020 02:52:09 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nedostatek iniciativy
Iniciativa - to je to prokletí. Nejsem sice zakřiknutý nebo zbabělý, svou první jsem "sbalil" právě na odvahu, když jsem před kolektivem zval na rande úplně někoho jiného, ale příliš se do toho nehrnu.
Strašně rád bych se s tvou pravou našel. Nebýval jsem vždycky tak neiniciativní. Bohužel to nikdy nedopadlo. A nemyslím, že mám nějaký hrozný defekt; pravdou je, že to ztroskotalo na tom, že se jeden z nás vždycky k uzoufání nudil. Můj způsob zábavy i styl komunikace jsou pro lidi vyčerpávající, což mi už bylo několikrát řečeno i mými blízkými. Mé myšlenkové pochody, způsoby řešení situace, reakce, humor, způsob, jakým se rád bavím... Nakonec to každému začne lézt krkem.

Na začátku vždycky musím hrát trochu komedii. Musím kličkovat způsoby, které jsou mi naprosto cizí, a připadám si při tom jako při řešení nějaké úlohy.
Mám několik dobrých přátel, který mi rozumí a jsou schopni se bavit podobným způsobem, i když jen občas. Já se pokouším jiným vyjít vstříc, jednat s nimi jejich způsobem, je že to nefunguje. Oni to poznají, drhne to, je to trapné. Dnes už to nedělám, automaticky stavím překážky. Při přizpůsobování nebyl šťastný ani jeden, takto alespoň neztrácíme čas. Hned od první vteřiny dávám jasně najevo, co jsem zač. Nevadí mi, že to poznají. Vidí, že jsem takový, jaký jsem, jdou mi z cesty a můžeme se každý věnovat tomu svému.

Ale opravdu mi porozumění do značné míry schází. Beru, že to není chyba ostatních. Ale ani má. Jsem to, co jsem. Umím se chovat při běžném společenském styku. Smalltalk a jiné věci mám natrénované. Dělám je ale jen v rámci zachování nějakých mezilidských vztahů, třeba v práci. Dělat to celý život by bylo utrpení. A jakmile přestanu, odeženu každého.

Jo, jsou dny, kdy se fakt nenávidím.
 Embedded Muž24 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.08.2020 11:31:50
Já jsem neprojevil žádnou iniciativu a už přes dva měsíce jsem šťastně zadanej.
 Král Lofasů revival Muž32 Kategorie
01.08.2020 08:36:58
Ta komedie se na začátku asi prostě musí hrát, jinak by se člověk asi neseznámil, na druhou stranu v dlouhodobém horizontu je to neudržitelné a stejně se to provalí. Takže základ je, hledat si k sobě někoho kompatibilního, kdo tě bude brát takového, jaký jsi.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
01.08.2020 04:25:41
Já si myslím, že to co říkáš není úplně pravda. Ano, možná jsi zvláštní a možná je pro některé lidi těžké Tě pochopit, ale to vůbec neznamená, že bys proto měl být u holek neúspěšný. Naopak. Z mé zkušenosti holky vždycky fascinuje kluk, který je jiný než ostatní, pokud je to samozřejmě v nějakých normálních mezích a není to blázen, co si slintá na košili. Není to sice záruka, že po Tobě budou automaticky toužit, ale rozhodně to znamená, že se jim neztratíš mezi ostatními průměráky což je, nejen při balení, velká deviza. Holky jsou totiž emocionální. Stručně řečeno, je lepší když ji naštveš a rozpálíš vzteky do ruda, než když ji budeš nudit. V prvém případě jí zůstaneš v hlavě, v druhém na Tebe zapomene hned, když přijde domů. A že první případ je jednoznačně lepší, o to není žádná debata.

Ty nejsi iniciativní protože dopředu očekáváš neúspěch. Dopředu se bojíš " co na to ona řekne " a jestli se s Tebou nebude nudit. Jenže to samé si myslí i každá holka, která jde s Tebou na rande. A ani nevíš, že před ním strávila tři hodiny v šatníku a v koupelně aby se Ti líbila. Ty nemusíš trávit tři hodiny v koupelně, Tvoje úloha je jiná - bavit holku. A pokud máš nedostatky v tomto, tak se zaměř právě na to. Nevymlouvej se, že jsi jiný, to je Tvoje výhoda, ne prokletí, jen ji neumíš využít. Holka, i když se Ti nebude líbit, nemusí odcházet z rande zklamaná.

Upřímně, když stojíme o nějakou holku tak se vždycky přizpůsobujeme protože chceme zapůsobit. A holky dělají to samé. Je to lež a přetvářka? Někdy asi ano, ale společensky akceptovaná a očekávaná. Vždyť si všimni jak jinak se holka chová ke klukovi o kterého stojí a ke klukovi, který je jí úplně ukradený. Noc a den. A i Ty sám přiznáváš, že když v běžném životě potřebuješ, že se umíš chovat " jak se od Tebe očekává ". To je normální sociální inteligence, jinak bys zůstal bez práce a o hladu. U holek platí to samé. Když ji dostaneš na udici tak Tě bude milovat i kdybys byl sériový vrah. A že takových případů známe mraky...
 davidred Muž27 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk