Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1137344, vloženo 31.07.2020 15:32:09 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
strach z kluků/mužů
ahoj, tohle na sobě pozoruji už delší dobu..mám docela strach z opačného pohlaví..vždy, když mám jít s klukem ven nebo něco - mám strach. ale není to ten strach, typu. nervozita, nýbrž to, že mi něco udělají..např. když sedím a přijde ke mně táta a jen nějak natáhne ruku, už mám tendenci se bránit a uhýbat, v horším případě útočit (dělám bojové umění, tak vím, jak se to dělá).
nevím, proč se tak moc bojím můžu. taky mi přijde dost nechutné to jejich osahávání, hlavně, když to holka nechce a nebo je opilá! kdybyste se ptali, já sama jsem kluka ještě neměla, možná je to tím, že se vážně bojím.
já osobně bych třeba nikdy do auta k cizímu člověku nesedla, naopak mé kamarádky tohle dělají běžně, nebo je běžně zvou kluci do auta a já jsem jediná, která jim to stěží rozmluví, ale rozmluví. ony z kluků a celkově opačného pohlaví takový respekt nemají..já ano..je to nějaký psychický problém?
 letní vánek Žena17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.08.2020 04:09:19
On tě někdy nějaký, třeba ten otec, nějak mlátil?

" když sedím a přijde ke mně táta a jen nějak natáhne ruku, už mám tendenci se bránit a uhýbat, v horším případě útočit "

Pokud ne, tak tohle teda normální není no. Že se teda lekneš a uhneš ještě ok, kdybys ho třeba neviděla ze začátku, nečekala to, ale že útočit mi příjde přehnaný.

" taky mi přijde dost nechutné to jejich osahávání, hlavně, když to holka nechce a nebo je opilá!"

Z toho vyplývá, že ti to je nechutné, i když to chce, jen méně. Seš určitě na kluky? Nevím, třeba se tohle ještě změní taky, tolik let ti není.

Nevím, třeba je potřebuješ víc poznat teda, abys jim víc věřila. Nesleduješ nějaký pořady a stránky, kde všichni hejtí muže a tak sis automaticky udělala nějaký svuj obrázek o tom, jak je každý násilník a tak? :D
 Ravenor Muž25 Kategorie
31.07.2020 21:12:43
No já se ti ani nevím, v dnešní době to je samý nadrženec a úchylák, takže raději nevycházet ven a když už musíš, doporučuju pořídit slzák.
 ostraha 001 Muž35 Kategorie
31.07.2020 17:24:02
Nějaký problém to bude když jsi nervózní i z táty...
 timtim2
31.07.2020 17:00:59
No, asi to odráží nějaké tvoje nepříjemné zkušenosti... když jdu ven a náhodou u sebe nemám ani blbej pepřák, cítím se nesvůj, protože lidi můžou bejt hovada.
 asdf9876 off
31.07.2020 16:11:01
Asi to chce se pohybovat v lepší společnosti, než na barech a diskotékách, tam je to ošahávání se obávám v tomhle věku běžné.

Nějaká jiná negativní zkušenost? Že nevlezeš k cizímu klukovi do auta je celkem rozumná věc, dobře děláš.
 Finreir Muž37 Kategorie
31.07.2020 16:05:11
Přece já, nezáviď! Je to tvoje chyba, že se u holek nechytáš.
 leafroller Muž19 Kategorie
31.07.2020 15:39:49
Buď ráda. Ty tvoje kámošky jsou leda tak kurvy, když jezdí s cizíma, a ještě každej tejden s jiným.
 Přece já Muž18 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk