Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1137342, vloženo 31.07.2020 15:02:01 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Společenský život
Kdy se obrátí štěstí i na mě? Pořád okolo slyším lidi řešit vztahy, idoly, svatby, společné bydlení, na brigádě, kde dělám (kino) chodí na film spokojené páry, rodiny s dětmi, kamarádky... já akorát večer přijdu domů, sednu ke zpovědnici a můžu tohle ostatním jen tiše závidět. Vůbec nemám žádné příležitosti se seznámit, tam kde teď dělám jsou úplně jiné věkové generace, ve škole jsme komorní třída a s nikým jsem si ani teď po 3 letech nesedla.. sama na koupák asi chodit nechci, v mém věku tam být sama, to bych asi vypadala jak outsider, což vlastně asi jsem... Netvrdím, že trávit čas sama není fajn, ale asi té samoty mám až moc a už z toho mám úzkosti. Připadám si fakt blbě, když si ani neumím najít kamarády a hrozně mě to štve..
 Tavzadu Žena18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.08.2020 00:31:12
Tavzadu:
já byl taky takový. Přišel jsem si neukecaný, nudný. Moc lidí se se mnou nebavilo. Obrovská změna přišla až s odstěhováním od rodičů. Všechno bylo na mě, nové město, noví lidi, nové prostředí a já jsem se najednou musel postarat sám o sebe. Nebyli tady rodiče nebo někdo, kdo to vyřídí za mě. Bylo to na mě. Najednou jsem zjistil, že se umím bavit a už jsem se necítil tak odstrčený. Od té doby se to jen zlepšuje.
 tojeasinormalni
31.07.2020 18:07:53
Máš tu nechat kontakt autorko
 Zablokovanyjojojo
31.07.2020 17:17:36
Ahoj, ve tvém věku jsem to měl podobně, taky jsem z toho měl úzkosti... nyní, když už studuju na VŠ (je mi 20), jsem na tom co se týče sociálního života výrazně líp, i když je samozřejmě pořád co zlepšovat... co se týče seznamování s novými lidmi, musíš prostě navštěvovat prostředí, která jsou tobě blízká a kde s největší pravděpodobností potkáš lidi, kteří mají podobné zájmy jako ty... chápu, že ti třeba může být chození mezi lidi proti srsti, ale musíš tomu jít aspoň trochu naproti... kolikrát stačí hrozně málo, a může být všechno jinak... další cesta, jak se v dnešní době seznámit, je na internetu, ať už zde na zpovědnici nebo na různých seznamkách, vše má samozřejmě své pro a proti, záleží na člověku, co preferuje... pokud chceš, můžeme si klidně popovídat, můžeš mi napsat na tento mail: ringo01@email.cz
 John20
31.07.2020 16:56:21
Celkem ti rozumím, já to mám podobně, jsem spíše vzadu. Tady je nás spousta, bohužel, ne každý má sociální dovednosti. Ale třeba to, že máš brigádu v době, kdy je každá práce nejistá musí být fajn, získáš zkušenosti do života a poznáš zas jiné lidi (i když nejsou tvého věku). Spousta holek ze třídy by si to jistě vyměnila.
Záleží taky hodně co máš za zájmy, u něčeho se přátelé objeví až časem. Přijde mi, že obecně platí, že když se zajímáš a děláš více věcí, máš šanci se setkat s více lidmi a tím i najít přátele. Čteš třeba, nebo cestuješ? Hudba, hudební nástroj? Či něco kreativního/tvořivého?
Je smůla, že sis ve třídě s nikým nesedla, ale pokud plánuješ jít později na VŠ, tak tam se určitě snáz spřátelíš, jsou tam většinou lidé, kteří jsou podobného ražení. Já třeba jsem se začal víc bavit až na VŠ, jelikož je to jiné prostředí...
Smajlík  JackieStewart
31.07.2020 16:37:17
Podle mě generace po roce 2000 to bude mít těžký většina kluku bych řekl že budou zavislíma na hrach nebo pc,prostě se mění doba za mého dětství nebyl problem nakou slečnu na ulici oslovit nebo prostě se hned skamarádit byli to takový hodně socialní časy.
Smajlík  AmbivertXXX
31.07.2020 15:08:29
Měla jsem to v tomto věku dost podobně. A co Tě tak baví - máš nějaké zájmy?
 Střelenka-Lenka Žena37 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk