Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1137265, vloženo 30.07.2020 13:14:49 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Plavání
Dalo by se pláváním vyrýsovat tělo? Nedávno jsem tu o tom viděl příspěvek a zaujalo mě to, protože bych určitě radši chodil plavat než do posilovny. Popřípadě bych to kombinoval že bych chodil plavat 2x týdně a 1x posilovna a časem až bych byl trošku zdatnější tak bych chodil plavat 3x a do posilovny 1x.
Já nechci být namakanej, já bych se chtěl jenom vyrýsovat. Četl jsem na internetu že je to možné. Lidi tam říkali že když už plavali dlouho tak pak měli břišáky a byli docela vyrýsovaní.

Budu rád za jakékoli rady.


 Nejistejj Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
31.07.2020 16:14:33
Beh a plavani jsou nejlepsi na rysovani, kdyz do toho zapojis full body aspon 3x v tydnu, tak je to ideal!!Kupodivu je to presne jak pise ten retard sachboxer s tim, ze se snaz cvicit telo jako celek, ne kazdy sval zvlast!!
Smajlík  Mastny Chobot
31.07.2020 01:01:06
Na mě to dělá dojem, že chce prostě jen působit na ženský.
 Král Lofasů revival Muž31 Kategorie
30.07.2020 15:34:47
Pochopitelně, že ano. Můžeš se vyrýsovat taky tím, že budeš běhat. Nebo tím, že budeš jíst méně. Prostě se dostaneš do kalorického deficitu. A posilovnu si dej aspoň 2x týdně, jinak to nemá smysl. A to full-body. Navíc se full-body tréninkem pálí více kcal. Nemusíš jezdit x cviků. Stačí benchpress, dřep, mrtvý tah, něco na lýtka, shyby nadhatem (popř. stahování kladky nadhmatem) a něco na biceps a předloktí (nejlépe v jednom).
 Šachboxer Muž30 Kategorie
30.07.2020 13:35:40
Taky je problém umět správně plavat. Většina lidí se umí cachtat, přeplavat pár bazénů, ale technika a dýchání špatné. Bez prdele, můžeš si na 2-3 hodiny zaplatit instruktora, aby jsi zjistil to správné a pak už se budeš umět pohlídat sám.
 Alda
30.07.2020 13:32:06
Je možné se vyrýsovat plaváním, ale samozřejmě do toho budeš muset investovat mnohem více času než v posilovně.
 Zoubková víla
30.07.2020 13:30:24
No jasně, plavání je skvělý doplněk k posilce. Já ho měl vždy rád. Nejvíc mne bavilo vodní polo, super hra.. je to mnohem zábavnější než jen plavat bazény sem tam, a na fyzičku také skvělé. Ale bohužel, odmalinka jsem měl problémy s po.raným atopickým ekzémem, takže bylo prostě nemožné chodit několikrát týdně na tréninky do bazénu. Stačila mi jedna jediná hodina v chlorované vodě a týden jsem se do krve drbal. Potřeboval bych leda tak moře, tam mi ekzém vždy téměř úplně zmizel.
 Plavec54
30.07.2020 13:18:27
Přestaň tolik solit.
Smajlík  leafroller Muž96 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

kdo leci lidskou dusi Buh knez psycholog psychiatr uklízečka sestra
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk