Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1136788, vloženo 25.07.2020 11:41:07 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Už mě to vedro fakt se*e
Neuvěřitelně mě už štve to nesnesitelný vedro. Kvůli němu si nemůžu jít ani ven zatrénovat. Jako mohl bych, ale v tom vedru bych tam totálně chcípnul. Kdyby bylo třeba tak max. okolo těch 25 stupňů, tak by se to ještě dalo, ale když je na tom slunci teď těch stupňů tak 35 tak to už je moc. V tom vedru se ani nedá nic dělat. Maximálně jít na koupaliště, ale to je všechno. Pak už jenom nezbývá nic jinýho než zůstat doma.
 Nejistejj Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.07.2020 03:31:43
36°C odpoledne ve stínu je normální teplota tu na FL a věř že to není na mrtvici. Trénuju v bazénu. Ale musím nuceně ochlazovat vodu úpd 34°. a dá to fušku. Ani přes noc se ta teplota příliš nesníží. Je to slaná voda protože se z ní vyrábí (el)chlorin. Doplňuje se i ostrá kyselina skoro denně protože tu je voda tvrdá.

No samozřejmě běhat se nedá a každý kdo jde třeba kus pěšky musí mít lehev vody. Jinak skape. Otepluje se ale všude na světě a lepší ro nebude. Snad odstěhovat se nkam víc na sever. Vysoké teploty venku sebou přináší i druhou vlnu Coronaviru. A u vás léto teprve začíná. Bude to asi vážná infekce.
Vakcíny se teprve zkouší na mladších lidech, a je vyšší i úmrtnost. Letos to nevypadá radostně.
 Quakie Muž74 Kategorie
25.07.2020 12:14:28
U nás je teraz 22 stupňov ale niekomu je natoľko teplo že si vedľa v kancli musel pustiť klímu.
 DOKTOR PORADCA Muž23 Kategorie
25.07.2020 12:13:04
Jo, slunce je hnus. Přesto je letošní léto výrazně nejlepší za posledních dvanáct let, protože relativně často prší. Vydrž, za chvilku bude podzim a bude líp. Já to vyřešil tak, že přes léto trénuju v klimatizované posilovně a z venkovních aktivit chodím na houby (rostou výborné , především holubinky mandlové, nazelenalé, trávozelené a namodralé, lišky obecné, muchomůrky růžovky, pečárky ovčí, bedly vysoké, pýchavky, špičky obecné, ryzce syrovinky a dokonce jsem našel už i čertovo vajíčko). A při pořádné houbařské túře se fyzická kondice taky podpoří, ne že ne.
Smajlík  Pevný čestný muž
25.07.2020 11:49:35
Vždyť je pořád chladno. Konečně je zase teplo.
 Dark Angelita
25.07.2020 11:48:34
Za chvíli tě bude srát zase zima. To bys nebyl Čech, aby sis na něco nestěžoval.
Smajlík  Taky zimaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

kdo leci lidskou dusi Buh knez psycholog psychiatr uklízečka sestra
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk