Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1136068, vloženo 17.07.2020 16:32:41 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Dá se nějak zkombinovat sport a posilka?
Čau, někdy po prázdninách nebo možná ještě o prázdninách plánuju začít hrát závodně fotbal. Teď jsem ale začal přemýšlet, jestli by nebylo lepší místo fotbalovýho tréninku který teď provozuju, začít chodit do posilky. Nemám moc žádnou sílu a mám docela špatnou výdrž takže by se mi to hodilo, a určitě by bylo super kdybych vypadal víc vyrýsovaně. Akorát když začnu tedy hrát závodně a budu mít nejspíš tréninky 4x nebo 3x týdně, jestli se to dá zkombinovat s posilkou a jestli by to mělo cenu. Na tom fotbale se totiž nijak moc neposiluje, ale jenom se cvičí kondice, takže to všechno co bych jakoby v tý posilce nabral, tak bych to hned na těch trénincích vyběhal.

Tak co myslíte, měl bych do tý posilky jít ještě předem, než začnu hrát závodně nebo by se to dalo zkombinovat?
 Nejistejj Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.07.2020 11:27:06
Díky všem za rady.

Šachboxer: Díky moc za radu, tohle vyzkouším!
 Nejistejj Muž18 Kategorie
21.07.2020 16:28:32
Pochopitelně, že dá a je to podstatné, pokud chceš být ve fotbale nadprůměrný. Musíš dělat více než ostatní. A posilovna je jedna z důležitých věcí, ať už hraješ fotbal, hokej anebo cyklistiku. Vlastně cokoliv.

A ne, nestačí ti cvičit pouze ruce. Abys byl rychlejší, potřebuješ posilovat nohy. A neboj, za půl roku posilování z tebe nebude kulturista. Navíc tě nikdo nenutí jezdit 3 série po 8 opakování do selhání. Stačí jezdit vytrvalostně, aby ses vyrýsoval, jak jsi psal. Stačí ti ze začátku chodit 2x týdně full body, kdy posílíš každou partii jedním cvikem a koupit kvalitní protein. Poté po pár měsících choď 3x týdně na hodinu + zahřátí a kardio atd. Takže pouze 3-4 hodiny týdně ti velice pomůžou.
Smajlík  Šachboxer Muž30 Kategorie
17.07.2020 17:16:42
Tak třeba stačí posilovat jen jednou týdně hlavně ruce. Zbytek se ti procvičí při fotbalu.
Nicméně fotbalisti nejsou zrovna známí tím, že by měli svaly jak kulturista, fotbalistovo tělo hodně spálí nejen tuky, ale i živiny pro svaly, velké svaly jsou při častém běhání pro tělo zátěž.
 timtim2
17.07.2020 17:01:02
Da se se to naplanovat a je to idealni varianta!!
Smajlík  Mastny Chobot
17.07.2020 16:56:58
s posilkou můžeš začít kdykoli, ale když teď propásneš šanci hrát závodně, druhá už nepřijde. navíc kombinovat to jde a když trenér uvidí, že máš zájem, tak ti nasolí takový tréninky a posilky, až budeš brečet
 teq
17.07.2020 16:43:27
Začneš-li hrát závodně fotbal, posilku ti naplánuje trenér.
Smajlík  leafroller Muž96 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

kdo leci lidskou dusi Buh knez psycholog psychiatr uklízečka sestra
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk