Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1135570, vloženo 12.07.2020 11:19:49 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Brigáda?
Je mi 17. Ještě nikdy jsem nebyl na žádné brigádě. Upřímně mi o peníze ani nejde, těch mám dost. Spíš mi jde o nějakou zkušenost. Přemýšlel jsem že bych šel roznášet letáky jenomže to moc žádnou zkušenost nezískám, ale aspoň je to jednoduchý.
Já totiž nemůžu jít na brigádu třeba do McDonaldu nebo podobných obchodů. Já nezvládám nátlak a docela nerad pracuji s lidmi takže bych to tam nezvládal. Já bych potřeboval brigádu kde by byl klid, práce by byla jednoduchá (ale klidně může být fyzicky namáhavá) a hlavně kde bych nemusel tolik pracovat s lidma.
Pak mě napadlo že bych třeba šel někam na pole třeba sbírat jahody nebo něco ale nevím kde se zeptat a jestli by mi něco platili, což by mi nijak extra nevadilo ale zase kdybych tam byl třeba celý den a nic nedostal tak by mě to přeci jenom trochu štvalo.
Já studuju průmyslovku a mám dědu a strejdu který pracujou v tom oboru kterej studuju a teď si strejda staví barák takže tam různě teďka pracuje a myslím si že by mi to nějakou zkušenost dalo kdybych mu tam šel pomoct. Akorát s ním nemám zrovna dvakrát dobré vztahy takže nevím no a abych řekl pravdu tak by se mi mu tam pomoct vůbec ale vůbec nechtělo. Dělal bych to hodně s odporem jenom kvůli té zkušenosti. A hlavně je to ode mě hodně daleko a do té vesnice kde to staví jezdí autobus dvakrát za den o víkendu snad ani jednou.

Teď o prázdninách jsem se rozhodl že spíš budu hodně trénovat fotbal abych se mohl potom někam přihlásit a chtěl jsem se hodně zlepšit a tak jsem si říkal jestli ta brigáda přece jenom chvíli nepočká. Ta brigáda mi neuteče, ale ta příležitost se fyzicky a technicky zlepšit ta mi utéct může.Ikdyž trénuji jenom odpoledne takže kdyby byla nějaká brigáda kam bych chodil jenom dopoledne na pár hodin tak bych to možná zvládnul.

Takže tady jsou moje otázky:
1. Jakou brigádu by jste mi doporučili?
2. Je nějaká brigáda kde bych mohl jenom dopomáhat a nemusel bych tam chodit každý den ale třeba jenom občas nebo v dobu kterou bych si určil (teď se ptám kdybych chtěl jít na brigádu v průběhu školy)
3. Myslíte že by jsem měl jít pomoct strejdovi s tím barákem?
4. Myslíte že je to nutné abych na tu brigádu šel? Peníze nepotřebuji a jak jsem říkal, teď o prázdninách jsem chtěl hlavně trénovat a zlepšovat se.
 Nejistejj Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
13.07.2020 01:35:48
Ahoj.. hele je mi 17 let a taky jsem na žádné brigádě nebyl, přičemž stále hledám. Nejradši bych tvořil něco online, například střih videí, psal recenze nebo programoval.. ale to programování je složitější, než se zdá.

Nechceš o tom pokecat? :) Můj email je Myxak777@seznam.cz, tak se ozvi. Jsme na tom de facto stejně... taky bych rád načerpal nějakou osobní zkušenost, o peníze až tak nejde. Já si nic jako takového stejně nekupuju a to, co si nějakým způsobem našetřím, tak tratím za jídlo :D Takže asi takhle nějak ve zkratce. (Viz. email)
Smajlík  cvds vPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

kdo leci lidskou dusi Buh knez psycholog psychiatr uklízečka sestra
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk