Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1134397, vloženo 29.06.2020 21:12:29 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Protiklady se přitahují?
Vždycky jsem si myslela, že to je blbost ale když se nad tím zpětně zamyslím, tak já jsem hodně velký introvert, až pomalu asociál. Nemám ráda uřvané a vtíravé lidi a přesně tyto typy ve mě najdou vždycky zalíbení. Upřímně nechápu proč. Když jsem v nějakém kolektivu, tak platí, že čím větší uřvaný debil tam je, tak je velká pravděpodobnost, že si mě všimne. Kdyby mluvili o něčem normálním, ale to jsou takové sračk_. Možná mě označíte za namyšlenou blbku, ale když z ničeho nic mě začne nějaký cizíb člověk objímat, jak někde v itálii, tak je to zkrátka moc. Proč zrovna já? Proč si nevyberou někoho ukecaného, kdo o ně jeví zájem?
 introvertkanadruhou Žena15  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.06.2020 10:40:25
To je zajímavé, co říkáš, protože já také nesnáším "uřvané a vtíravé lidi" a přitom rozhodně introvert nejsem.
 leafroller Muž47 Kategorie
30.06.2020 09:48:49
"Spíš to mají extroverti tak, že si snadno všimnou lidí, co se nebaví jako oni, a snaží se jim po svém pomoct.

Tak v tom je hodně pravda. Taky mám pár takových zkušeností a to například i s vlastní mámou, která si dlouho myslela, že jsem nešťastná a nemocná jen proto, že se navenek tolik nevyjadřuji jako ona. :o) Ale už to pochopila.
 Pomněnka na stráni Žena31 Kategorie
30.06.2020 08:40:29
Myslím, že nejde o klasické přitahování v partnerském smyslu. Spíš to mají extroverti tak, že si snadno všimnou lidí, co se nebaví jako oni, a snaží se jim po svém pomoct. Nefunguje to :) Vlastní mnoholetá zkušenost se šéfem. U něj si ale stačilo vysvětlit, jak to máme a on pak věděl, že se bavím, i když mu to nepřijde, a má mě nechat být, dokud si neřeknu. S náhodnýma lidma to moc nejde.
 tralanka
30.06.2020 06:09:52
Já s tím moc nesouhlasím. Sama jsem introvert a upřímně extroverti mě naopak vysávají z energie. Manžel je něco mezi - není tak velký introvert jako já, ale ta introverze v něm přecijen je. Dost se to následně odráží v životním stylu, filozofie života a já si upřímně myslím, že velký introvert - velký extrovert postupně přijdou na to, že jim to neklape.

Jestli k tobě někdo přijde a hned tě objímá, tak je buď nalitý nebo se neumí ovládat. Umím si představit, že v tvém věku se kluci hrozně předvádí a neví co by. Já si například pamatuji jak nás tahali za vlasy, dělali naschvály apod. Neví v tom věku jak zaujmout, jak si získat tu pozornost, tak mají takové telecí nápady.
Smajlík  Pomněnka na stráni Žena31 Kategorie
29.06.2020 23:14:31
Reversal byl dobrej...
Smajlík  Teremtete
29.06.2020 22:21:48
Přítelkyně je taky introvertní, já jsem opak, ale ona se mnou chodí mezi mý kámoše, i když teda většinou toho moc neřekne. To se ale nedivím, když je vidí poprvý v životě. S mámou už nějakej kontakt navazuje, v hospodě taky občas, ale neovej kolektiv je pro ni peklo, naopak pro mě to je výzva. S jejím strýcem jsem si v pohodě pokecal, když jsme se seznámili, a včera mu dokonce, byť na můj popud, volala a že se zase někdy brzo setkáme, jak bude mít on čas. Takže jo, protiklady se přitahujou, ale uřvaný dementy toužící po demonstraci svý demence nemůžeš považovat za plnohodnotný členy společnosti.
 Král Lofasů revival Muž31 Kategorie
29.06.2020 22:21:22
Bo vy nedostupné baby jste těžce lákavé ... :) Fakt ... Já už si x krát rozbil hubu a pak se trápil jak idiot, a byl nas*aný že mě viditelně dotyčná nechce, ale stejnak...Když takovou vidím tak jsem v prdeli... Neskutečná síla... Prostě z tebe vyzařuje podvědomá sexualita... přitažlivost a lákavost... jak flaška nutelly na skříni, když na ni nedosáhneš...


Představ si sama sebe, jak vidíš týpka, který tě neuvěřitelně přitahuje (určitě už si to zažila) ale dotyčný týpek ani neví že existuješ a absolutně si tě nevšímá ...

Pak je tu jiný týpek kery za tebou běhá jak idiot ... a ty uděláš jen "pche, nechcu, nuda..." že jo ?


Zažil to asi každej .. :) Je to ta neuvěřitelná síla chemie... :) Je paráda že existuješ, kde se tě dá sbalit? Už dlouho jsem neselhal... Teda jo vlastně naposledy předevčírem ..:)
 Reversal
29.06.2020 21:38:29
Jedna frajerka: Já mám kamarádky. Ne, že ne :D. Ale skamarádila jsem se s nima tak nějak normálně. To že ke mě přijde člověk, kterého skoro neznám a hned mě začne objímat, mi přijde trošku moc.
 introvertkanadruhou
29.06.2020 21:37:48
asi se jim líbíš
Smajlík  Nevnímám realitu Muž88 Kategorie
29.06.2020 21:28:09
Motáš jedno s druhým. Kluk si tě asi všiml, protože jsi o něj hned nejevila zájem a neskočila jsi mu pomalu kolem krku. Ale nevěřím, že se to tak děje vždy, pokud působíš, že nemáš zájem.
Z dlouhodobého hlediska takové vztahy spíše nefungují, protože každý vedete naprosto odlišný život.
Jasně, že se protiklady přitahují. Na druhé osobě obdivujeme to, co nám samotným "chybí".
Extroverti vyhledávají o něco klidnější lidi a introverti občas společenštější. Ale bývá tam jen drobná odchylka, jinak si ti lidé přestávají rozumět.
Spíš ta zpověď na mě působí jako oznámení, že se někdo s tebou chtěl kamarádit :D
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
29.06.2020 21:15:56
Netuším. Také jsem introvert a někteří mě takhle využívali jako nástroj pro své scénky. Zpravidla tedy holky.
 Aninka pro Rusko Žena18 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk