Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1134349, vloženo 29.06.2020 10:40:44 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
vyhlaďme poníženeckou ideologii
Zas jsem si vzpomněl na jednoho člověka (kterého vídám jen příležitostně), který byl vlastně dost fajn, ale pak z něj jednou vylezla naprosto zrůdná ideologie. Totiž: vyprávěl (aniž by to po něm někdo chtěl), jak začal žít samotatně, a pokračoval tímto extrémně lživým výblitkem: "tehdy jsem si myslel, že mám starosti; to nebyly žádný starosti, dneska se tomu směju".
To je naprosto nepřijatelné pojetí dané situace.
Zaprvé: ždyť se přece nemá smát svému dřívějšímu já, že se liší od toho současného, ale naopak se má smát svému současnému já, že se liší od toho minulého. Přece pravdivý a správný je to, co je před změnou, lživý a špatný je to, co je po změně. Takže mimojiné když člověk na něco změní názor, tak to znamená, že zhloupnul.
Zadruhé: tenhle jeho přístup je typická odporná nepřijatelná poníženost vůči vnějším věcem. Jo kdyby řekl: "ty moje nové povinnosti napřed neuměly být zvládány, ale pak se naučily být zvládány, a tudíž to pro mě přestalo být těžké" (což znamená, že zároveň připouští, že dneska jsou pro něj ty věci lehké, ale zároveň nemá tu strašnou drzost oponovat svému dřívějšímu já), tak prosím, to by byl rozumný, férový a konstruktivní přístup. Ale on ze sebe dělá jakéhosi červa (nacházejícího se níž než vnější záležitosti), někoho, kdo má na něco změnit názor, kdežto ve skutečnosti naopak činnosti mají být hodnoceny (kladně, když jsou schopny být zvládány; negativně, když nejsou schopny být zvládány).
Lidé, kteří dlouhodobě a systematicky ponižují sebe i ostatní před vnějšími záležitostmi, by měli být popravováni, protože tahle hnusná ideologie se prostě nesmí šířit. Nebo by měli být navždy odstěhováni na nějakou jinou planetu, aby tady na Zemi neotravovali.
 svitavska ulice Muž34  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.06.2020 17:21:17
:D
 fimisek
29.06.2020 11:40:00
Tomu se říká osobnostní růst.

Ale pobavil jsi :D
 Notvl
29.06.2020 10:57:57
Můj den je kompletní. Díky.
Smajlík  Mask of Sanity Muž35 Kategorie
29.06.2020 10:49:49
Jo tak tady se soutěží o žvást měsíce. Konečně jsem to našel. Uzávěrka se blíží!
 leafroller Muž47 Kategorie
29.06.2020 10:45:41
A ty teď budeš ponižovat a poučovat jeho, za to jaký je hlupák, protože nesdílí tvoji mantru? Budeš ho přesvědčovat o své pravdě?

Nikomu nic laskavě nevnucuj.
 Yarakus
29.06.2020 10:43:48
:D
 EmbeddedOFFPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk