Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1134330, vloženo 29.06.2020 01:03:48 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nesnáším lidi, kor na sociálních sítích
Přišla jsem na to, že většina lidí je mi prostě nesympatická, hlavně takoví ti nafoukanci a ti, co se neustále něčím chlubí a mají potřebu se prezentovat jako veleúspěšní. Klidně ať ti lidi úspěšní jsou, ale moudrý člověk se okatě prostě nechlubí. Nebo ti co cpou fotky svých ratolestí neustále na fb. Docela se těším, až mi bude třeba čtyřicet a všechny tyhle dokonalé párečky se budou rozvádět. Po rozvodu pak budou jak spráskaní psi. Pamatuju si na jednu, která mě ve škole hloupými poznámkami tak trochu slovně "šikanovala". Teď je to svobodná matka, která si na čas vždycky najde nějakého partnera, přidává na FB zamilované fotky..pak se s tím náhradním taťkou rozejde a fotky vymaže. A zase nanovo s jiným borcem. Vyznívá to zoufale. To je nám teprve třicet. Za deset let to bude ještě zajímavější.:D Nebaví mě, jak si lidi neustále něco poměřujou mezi sebou apod. ..je to nesnesitelný. Přišla jsem se sem vlastně jen vykecat...
 nemamradalidi Žena30  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.06.2020 13:15:01
Pomněnka na stráni: Jj, hlavně jedna uživatelka, kterou nechci jmenovat :D No důvody můžou být různé. Třeba se cítí osamoceně a potřebují nějaký kontakt, byť jen virtuální. Těch zlých lidí je všude plno, na internetu obzvlášť, protože člověk se cítí za tím monitorem silný, v bezpečí, tak se často chová tak, jak by se v reálu nechoval.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
29.06.2020 12:51:12
Svůj život asi nemáš, tak cpeš nos do životů jiných :D

Mimochodem Ty nemáš rád většinu lidí. Nepřipadá Ti, že se považuješ za něco víc taky?
 MožnáNesmrtelný Muž19 Kategorie
29.06.2020 12:18:40
Na to je jednoduchá rada: Tak tam nechoď. Problem solved.
Frank Drebin

Zajimavy. Me kdyz to nastve, tak tam proste nejdu, ale kazdej to asi resi jinak.
pshet

---
To jo. Ale to někteří nezvládnou. Kolik jen zde na ZP je lidí, kteří nadávají, jak to tu chodí, jací tu jsou lidé, ale vidíte je tu denodenně. Nevím, co ty lidi přitahuje k tomu, co jím vadí. Asi něco vevnitř, něco v sobě nevyřešeného.
 Pomněnka na stráni Žena31 Kategorie
29.06.2020 11:57:06
Bol raz jeden Janko a objavil nonovzniknutý Facebook. Keďže nemal toho moc na práci a nevenol sa koníčkom a toho čo by ho napĺňalo, začal sa fotiť a nahrávať a čriepky tejto jeho reality si okomentoval a spájal do ním vysnenej reality v digitálnej podobe na jeho profile "sociálnej siete" Facebook. Neskôr prichádzajúci novovniknutí užívatelia tejto siete obdivovali jeho krásne( často upravené) fotografie, videá a texty. A tak začali po ňom vo svojich profiloch opakovať, aby sa necítili horšie a menejcennejšie. Začali medzi sebou súťažiť. Prioritou sa stala krása a "zážitky". Stádovitosťou užívateľov Facebooku vznikla jeho súčasná, v mnohých ohľadoch extrémna podoba. Vysnená podoba iluzórnej reality.
 Starscream
29.06.2020 10:25:31
Souhlasím s davidred.
 leafroller Muž47 Kategorie
29.06.2020 09:15:05
Tak já jsem asi jediná, kdo nebude odsuzovat sociální sítě, v mém případě tedy dvě - facebook a zpovědnici (pokud se dá zpovědnice nazvat sociální sítí).
Na facebooku se vždycky ráda podívám, jak se kdo má. Mám několik kamarádek v zahraničí a nevím, jak jinak bych s nimi byla v kontaktu, maily už moc lidí nepíše. Je to fajn pozorovat, jak se jejich život vyvíjí. No a teď jak bylo omezení a karantény, tak jsme byla ráda za toto spojení se světem.

Jen nechápu, proč má někdo v přátelích osobu, která ho/ji šikanovala? To vůbec nedává smysl.

No a zpovědnice je zase dobrá v tom, že se tady dá mluvit o věcech, o kterých bych v normálním životě neměla s kým mluvit, například vztahy, psychologie, filozofická témata.
 Daisie off
29.06.2020 07:37:17
Na to je jednoduchá rada: Tak tam nechoď. Problem solved.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
29.06.2020 02:51:02
Tak to já zas nesnáším ty sociální sítě.
Lidi jsou mi na háku a zejména ty bez mozku.

Jednou i tahle nesmyslm)ná éra kdy se lidé bojí navzájem se oslovit jinak bež na FB a spol ZAJDE. Prostě sítě nebudou. Taky k čemu kdy byly?

Přijít k holce, obejmout ji a do očí jí říct, že se ti líbí a dát jí čas na rozhejbání mozku.... to dnes už neumí VŮBEC NIKDO !! Přitom já to prožíval dnes a denně. Už kvůli vám i vytvořily ty nesmyslné sítě jako FB, Twitter, a mnoho jiných českých i mezinárodních..a lidi jsou stále telata.
 lkjghfdsa
29.06.2020 02:11:20
Davidread- Je prirozene ze se kazdy porovnavame, dela to kazdy. A kdyz ji ta holka srala proc by ji mela neco prat?

Ja jsem tez nasla na fb ex spoluzacku co me vzdycky sikanovala pze ja jsem ji nezobala z ruky. Prvni decko si udelala uz v 15cti nekde na diskotece a partnery strida neustale. Ta druha co me sikanovala a dokonce i napadla fyzicky tam nema profil radsi vubec -)
Treti hvezdicka co se chovala jak hvezda skoncila se 4ma harantama rozvedena, socka, fetacka.
 Loufanankova
29.06.2020 01:49:44
Myslím, že to je příspěvek spíš o tvé závisti a nepřejícnosti. A pokud tě těší, že se někomu stane něco nehezkého, tak i o tvých komplexech.
 davidred Muž26 Kategorie
29.06.2020 01:49:11
Ty vole, kdy já jsem naposledy otevřel nějakou sociální síť a sjížděl statusy ostatních? Naposledy v pubertě. Dnes jsou mi všichni u prdele a nemám zájem se zajímat o jejich životy a příspěvky, které mě nezajímají. Já sám jsem už minimálně rok na svůj FB žádný status nenapsal, protože vím, že mě mají všichni taky u prdele a jsem šťastný.
Smajlík  Qwertz
29.06.2020 01:38:27
Zajimavy. Me kdyz to nastve, tak tam proste nejdu, ale kazdej to asi resi jinak.
 pshet Žena18 Kategorie
29.06.2020 01:15:45
Já zas nesnáším lidi, co na tyhle sociální sítě lezou, sjíždí lidem profily a pak se cejtí pohoršený a nebo si připadají daleko lepší jak oni...
Smajlík  wut Muž30 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk