Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1134310, vloženo 28.06.2020 21:00:46 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Ošklivá prsa
Mám ošklivá prsa. Ty strie bych ještě přežila, ale hrozně mě deptá, že je každé jinak velké a i přesto že mi všichni říkají že je to normální a že to tak má hodně ženskejch, Tak u mě je to fakt extrém. Řekla bych že to jedno je možná i o číslo a půl menší Než to druhé. Je to kvůli potížím se zády a jediná možnost jak to spravit je plastika. Nevim od kolika se tam smí s povolením rodičů ale prostě jsem z toho opravdu nešťastná no
 Justabax Muž1  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.06.2020 10:27:24
Mám tip k tomu prádlu - až do těhotenství jsem měla také nesouměrná prsa, k tomu nestandardní velikost - hrudníček jak malíček a na něm co se vešlo - a shánět velikost 65 G s nesouměrnými prsy je teda výzva i pro specializovanou prodejnu. Takže:

Nikdy nic než specializovaná prodejna
Vždy se nechat od prodavačky změřit v mírném předklonu
Nebát se vyšší ceny, u prádla jde fakt ruku v ruce s kvalitou, je pravda že v některých specializovaných prodejnách ani ty fakt dobře značky nemají, protože většina žen nemá tak nestandardní velikost, tudíž je jim to více méně fuk a neinvestovaly by vyšší částku, takže bych se předem zeptala, jestli prodejna onou značkou vůbec disponuje, mě se osvědčila např. Anita.

No další věc je, že po porodu se všechny problémy rozplynuly, hrudník se roztáhl, tudíž velikost už je normálnější, prsa jsou sice kazdé jiné, ale spíš vzhledově než na váhu, takže není třeba řešit, prostě si příroda poradila.

Hodně posiluj hrudní páteř, ideálně začni s fyzioterapeutkou/fyzioterapeutem, super je třeba SM systém, pak ty záda zvládnou i nerovnoměrné zatížení, cvič, plavej ;)
 Víla z paneláku Žena31 Kategorie
29.06.2020 09:26:35
Všem moc díky za odpovědi. Jen jsem chtěla ještě podotknout, že nejen z estetického hlediska mi to vadí, ale časem by mi to mohlo způsobovat i problémy se zády které už teď mám docela velké. Další potíž je že právě často nemůžu najít správné prádlo a skoro žádná podprsenka mi nesedí..
Dělám to hlavně pro sebe, ne kvůli ostatním. Jen mě zajímaly názory a jestli nemá někdo nějaký jiný nápad, takže ještě jednou díky :D
Smajlík  Justabax
29.06.2020 07:24:10
Ano, to se opravdu říká, že málokterá má symetrická prsa. Takže je to přirozené. Chápu, že ti to vadí a ta plastika je taky řešení, protože vám ženám často nestačí, když vám všichni okolo říkají, že je to v pohodě.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
29.06.2020 01:50:03
Není ta velikost jen optickou iluzí? Třeba jsou velká stejně, ale jiného tvaru... Pak by správné prádlo mohlo pomoci.
Navíc mám pocit, že po těhotenství se to může ještě dramaticky změnit. A ne nutně k horšímu.
A nehrotil bych to. Sám za sebe ti povím, že se moc nedívám. Žena má mít krásné oči, být příjemná na dotek a vonět. Takováhle "nedokonalost" je prd, muži by to mělo být jedno.
 EmbeddedOFF
28.06.2020 22:48:45
Fuj. Tak to je pech. Kluci se ti vysmějou. A jestli to tu někdo bude dělat plané naděje, je to pokrytec.
 zlomyslný hajzl Muž19 Kategorie
28.06.2020 22:25:57
Neviděl jsem, tudíž nemohu soudit.
Smajlík  Král Lofasů revival Muž31 Kategorie
28.06.2020 21:21:50
Mně by tohle nevadilo. Zbytečně se tím netrap.
 khovtfu
28.06.2020 21:21:38
Z praktického hlediska je plastiku prsou lepší nechat až po dětech, i když moje mamka i po plastice odkojila dítě, každopádně nějaký smysl to má určitě až ukončíš celý svůj růst, nepíšeš, kolik Ti je, ale ve chvíli kdy ukončíš růst určitě povolení potřebovat nebudeš. Je to kolem jednadvaceti roků. Jinak tvar i velikost prsou se Ti v závislosti na věku a různých hormonálních změnách bude ještě měnit, pokud Ti tvar a velikost prsou nezpůsobují zdravotní problémy, zkusila bych místo upínání se k plastice problém kompenzovat spíš kvalitnín dobře padnoucím prádlem, svrškům, které Tě optick vyladí, upozorněním na partie Tvého těla, se kterými jsi spokojená, například pokud máš krásné vlasy, nos účesy, které to zvýrazní, pokud oči, podtrhni svým oblečením a jemným líčením jejich barvu a tvar, pokud nohy, tak je ukaž...
 Víla z paneláku Žena31 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk