Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1134306, vloženo 28.06.2020 20:11:51 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Problémy s intimnostmi
Mám takový blok co se týče intimních věcí. Vyrůstala jsem v rodině, kde se o těchto věcech nějak nemluvilo, sama od sebe jsem takový ten člověk, co na sebe moc nenechá sáhnout. Dlouho jsem se s klukem nanejvýš líbala. Před rokem a půl jsem potkala kluka, se kterým se okolo sebe neustále nějak motáme a proběhli nějaké další intimnosti, ovšem hodně postupně a pomalu. Sama už nemám problém, že na mě sahá, že mě udělá třeba rukou nebo pusou, ale mám blok v tom, mu to oplatit. Není to tak, že bych se ho štítila. Sama jsem mu to už pusou chtěla několikrát udělat, nepřijde mi to nějak nechutné nebo že by se mi to příčilo, ale prostě mám v sobě nějaký blok a nejsem ničeho schopná. Nanejvýš jsem mu to udělala rukou. Absolutně netuším, čím to je, přitahuje mě a jak sama říkám, v hlavě mám občas docela zvrácený představy, ale nějak je nedokážu "zrealizovat".
Do ničeho mě netlačí, ale bylo to mezi náma takový hodně vypjatý. Viděli jsme se třeba vždycky po X měsících, hodně jsme se hádali (kvůli jiným věcem), naposled jsme spolu skoro půl roku nemluvili, měl mezitím jinou holku atd. Nemám tedy v něj úplnou důvěru, možná se i trochu bojím. Myslím si, že kdyby to mezi námi nebylo takové, tak s tím asi problém nemám, ale takhle po tom všem se držím docela zpátky. Nechci ho ale o nic ošizovat a sama to chci nějak překonat, ale nevím jak.
 sfacvvfdd Žena19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.06.2020 15:33:59
Az to proste "prijde" tak to poznas ... a pujde to tak nejak samo ... Az to cloveka prekvapi :-) . Naprosto souhlasim s nazorem , neni kam spechat... Drzim palce.
Smajlík  pabi Muž47 Kategorie
28.06.2020 20:50:27
Ty s ním spíš, protože očekáváš něco víc. On s tebou spí, ale nechodí, protože o vztah nestojí a ty mu to toleruješ. Vztah je závazek a chce se o něj starat a pečovat. Tohle je pohodlnější.
Až si najde nějakou jinou a hned s ní skončí ve vztahu, nediv se.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
28.06.2020 20:44:57
Oba máme tak trochu strach ze vztahu, v podstatě ten rok a půl se dáváme dohromady, ale vždycky se něco pokazilo. Ať už z jeho, nebo z mojí strany. Jsem do něj ale zamilovaná.
 sfacvvfdd
28.06.2020 20:36:06
Nespi s kamarády. S kamarády se kámoší, spí se s partnery.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
28.06.2020 20:25:44
Najdi si pritele. Pak to pujde samo.
 LifeTAP
28.06.2020 20:17:43
Taky nezačneš řídit hned, jak můžeš, ale když chceš.
Hlavně nikam nespěchej, neuchvátej to, nedělej zbytečné věci, kterých víš, že bys pak litovala.
Určitě to pochopí, když ne, nejsi holka pro něj.
 UžJeToZabraný Muž18 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk