Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1134305, vloženo 28.06.2020 20:06:35 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Je to vůbec kámoš?
Ahoj, mám poslední roky problémy s mým nejlepším kamarádem. Na střední bylo všechno v pohodě, vídali jsme se každý den, i po škole. Jakmile jsme ale oba začali studovat jinou vysokou školu, už to nebylo ono. Přestal se mi sám od sebe ozývat, začal být nepříjemný a odsekávat mi. Snažil jsem se mu pomoct, ale on se mi ani nesvěřil co ho trápí. S jinejma klukama asi komunikuje normálně, takže mě napadlo jestli není naštvaný jen na mě, ale já vím 100% že jsem mu nic špatného neprovedl.

Vyvrcholilo to tím, že jsem minulý týden měl státnice. Psal jsem mu den předtím než jsem je měl a prosil ho, aby mi držel palce. Odpovědel mi že jo. Čekal jsem, že se mi v úterý (kdy jsem ty státnice udělal) ozve a zeptá se mi jak to dopadlo. To se ale nestalo. Uběhlo už 5 dní a očividně ho nezajímá jak sem dopadnul. Chtěl sem to s ním pak jít pořádně zapít, ale přijde mi už trapné mu kvůli tomu psát.

Nevím, chtěl jsem aby jsme byli kámoši v dobrym i ve zlym. Ale přijde mi že u něj to "špatné" období trvá už moc dlouho. Kdyby mi teď zavolal, že staví dům, klidně bych přijel a celé léto mu s tím zadarmo pomáhal. Kdyby mi řekl, že ho vyhodili z domu,, klidně bych mu nabídl aby bydlel u nás a platil mu jídlo (samozřejmě jen dočasně). Takhle vnímám nejlepší přátelství já, ale bojím se že on by to samé pro mě neudělal.

Co s tím?
 losvlese Muž21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.06.2020 20:39:07
A proč ses ho jednoduše nezeptal, jestli je vše v pohodě. To je jen tvá domněnka, že jsi mu nic neudělal. On to může vidět jinak. Samozřejmě je pak na tobě, jeslti mu dáš za pravdu nebo budeš nesouhlasit. Očividně ho nezajímáš.
Proč jsi ochotný pro někoho udělat tolik, když jemu nestojíš ani za to, aby se zeptal, jestli jsi udělal zkoušku?
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
28.06.2020 20:37:34
Hele znám to.
Vylezl jsem ze školy, hned jsem šel do práce, jsem OSVČ, takže nemakám mezi lidma a prakticky jsem od lidí izolovanej, takže vím, jak se zřejmě cítíš.
Říká se, že na Vysoký škole najdeš i svou spřízněnou duši. Nesmíš si připustit, že bys někoho, kdo se k tobě hodí nenajdeš. Nikdy nevíš, kdy to přijde. Dej tomu čas, ztráta nejlepšího přítele je mnohdykrát horší, než rozchod.
 UžJeToZabraný Muž18 Kategorie
28.06.2020 20:33:12
UžJeToZabraný

Díky za odpověď. Někde jsem četl, že pokud se s někým přátelíš 7 let, tak už ti to vydrží navždycky. Znali jsme se déle... Nechápu proč by se se mnou najednou přestal bavit, když jsem mu nic neprovedl a dřív se mnou trávil čas rád. Tak či tak, problém je že nevím jak si néjakého "nového" nejlepšího kámoše najít. Na vejšce jsem se s těma lidma moc nezblíźil, nevím ani jestli půjdu studovat dál... Ale prostě kolem mě není nikdo, kdo by vypadal že by se tím kámošem mohl stát :D
 losvlese
28.06.2020 20:13:30
Oba jste teď jinde.
Měl jsem na střední kámoše, se kterýma jsem se vídal každý den a po střední jsme se nikdo neviděli, neozývali se, přestali se bavit.
Každej z nás má už svůj život, každej poznal nové lidi a každej jsme se posunuli.
To samé u vás.
Neměl bys na tom tolik lpět, měl by ses přizpůsobit tomu, na čem seš a dát tomu volnej průběh.
 UžJeToZabraný Muž18 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk