Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1134298, vloženo 28.06.2020 19:18:16 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nevím, co s životem
Zdravím,
potřebuju někomu napsat, jak se cítím a tak, protože s lidmi v mém okolí už mi je to blbý furt řešit.
Na první pohled by se mohlo zdát, že vlastně nemám důvod se cítit špatně - studuju na VŠ, mám hodně kamarádů se kterými si rozumím, jsem relativně chytrá podle svého okolí a prý i hezká, mám rodinu, co mě má ráda a tak podobně.
Kámenem úrazu je asi moje sebevědomí. Sama sebe konstantně přesvědčuju,že jsem neskutečně škaredá - vždyť jsem s nikým nechodila (i když jsem mohla, ale vždycky jsem si řekla, že pro ně nejsem dostatečně dobrá), s nikým jsem nespala a teď mi přijde, že mě za to lidé musí odsuzovat. Zároveň se ale necítím připravená být ve vztahu. Že jsem nešikovná, protože dělám autoškolu a na poslední jízdě mi to fakt nešlo a od té doby mám blok řídit. Říkám si, že mě nikdo nemůže mít opravdu rád, že jsem zbytečná a kdybych zmizela, bylo by to tak pro všechny lepší.
I když se pořád s někým bavím, mám pocit, že jsem strašně sama, možná proto, že sama sebe odmítám.
Přijde mi, že ostatní si musí myslet, že jsem naprosto marná, a kvůli tomu nedělám spoustu věcí, co bych dělat chtěla a potom se ještě víc nenávidím, protože mám pocit, že zbytečně plýtvám svým životem, ale nevím co s tím.
Taky jsem asi v nějaké existenční krizi a mám pocit, že jsem naprosto k ničemu. Že vlastně žiju jen, abych mohla umřít. A proč vlastně žít žejo? Mám strach, že ztratím své blízké a že to psychicky nezvládnu, že budu sama. Mám strach, že já umřu a nestihnu všechno, co jsem chtěla stihnout, že po mně nic nezůstane. Že umřu a všichni zapomenou. Že umřu a pak dál už nic nebude, že já už vůbec nebudu. Nedokážu si to představit.
Omlouvám se za tak negativní zpověď,ale potřebuju pomoct, sama to nezvládám :(
 bezradna1 Žena20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.06.2020 00:52:53
Možná máš částečně i tzv. obsedantně kompulzivní poruchu, jestliže eustále myslíš na totéž.
Záleží na tom, jak intenzivněty myšlenky pociťuješ. Pokud je to denně, tak bych OCD úplně nevylučoval.

Tady je odkaz na publikaci o tom

https://1url.cz/otDFy

Možná by pro tebe byly nějaký použitelný rady např. v této publikaci

https://1url.cz/QzEqV

Konkrétně kapitoly na stranách 26 a 39.

Tady je odkaz na knížku - úzkost a obavy

https://1url.cz/5zabd

Je tam např. uvedeno, že stres může být způsoben tzv. jádrovými přesvědčeními. Což v tvém případě může být např. přesvědčení, že nezvládneš život bez příbuzných v budoucnu.

Radit s psychickými potížemi není jednoduché. Možná budeš potřebovat pomoc psychoterapeuta.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
29.06.2020 00:09:45
Lide jsou posledni dobou az nebezpecne zhyckani..
 Kvetak
28.06.2020 20:34:26
Někdy mám pocit, že většina lidí neumí být v klidu a stále musí něco řešit. A to bude i tvůj případ. Nemáš žádný reálný problém, ale přesto se něčím musíš trápit a něco chceš vyřešit.
Kdybys byla tak moc škaredá, tak by ses nikomu ani nelíbila. A sama přiznáváš, že nebýt ve vztahu byla tvá volba. Raději si první udělej pořádek v hlavě a až pak běž do vztahu.
Nikoho nezajímá, jestli jsi s někým spala nebo ne. Lidi jsou možná zvědaví, a proto se někdo může zeptat. Ale každý má dost práce sám se sebou.
Pokud se sama nenaučíš houževnatosti, život tě naučí. Přece po jednom nezdaru všechno hned nevzdáš.
Kdybys zmizela, určitě by se našli lidi, které by to mrzelo a kterým bys chyběla.
Nic neděláš, protože se bojíš a zároveň tě štve, že nic neděláš, protože plýtváš časem. Chtělo by to myslet víc na sebe a méně na druhé. Je to divný paradox. Máš malé sebevědomí, ale zároveň věříš, že lidi zajímáš vic než je tomu ve skutečnosti. Kašli na to a dělej si co uznáš za vhodné.
To už je moc filozofických a teologických otázek najednou. Někdo věří, že cílem života je smrt. Já si myslím, že cílem života je jednoduše život. A na životě je právě hezká a zároveň trpce smutná ta pomíjivost. Máme jen omezený čas a na mnoho věcí jen pár pokusů. Super je, že vždycky máme mnoho možností, kam svůj život nasměřovat.
Každý se někdy cíti úplně na dně hluboké propasti. Ale dobré je udělat si nějakou rekapitulaci života. Čeho si se bála, jak jsi to překonala a k čemu tě to dovedlo. Možná ti to pomůže pochopit, že jsi schopnější než si ve skutečnosti myslíš.
Aa máme tu teologickou otázku. Je na tobě, čemu budeš věřit. Stejně nikdy nebudeš mít stoprocentní jistotu. Možná něco je, možná ne. Můžeme jen doufat, že nás čeká pokoj.
Nevím, proč někdo touží po tom nebýt zapomenut. Co chceš, aby po tobě zůstalo? Už jen tím, že tady jsi můžeš něco změnit. Slyšela jsi o efektu motýlích křídel? Možná nebudeš v dějepisných knihách, ale můžeš pár slovy někomu změnit život. Slova mají obrovskou moc. Můžeš někomu zlepšit den. Jsi zdravá a máš být proč spokojená. Takže si sedni a projev trošku vděčnosti. Važ si toho, co máš. Nic není samozřejmost.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
28.06.2020 20:29:30
>Mám strach, že já umřu a nestihnu všechno, co jsem chtěla stihnout, že po mně nic nezůstane. Že umřu a všichni zapomenou. Že umřu a pak dál už nic nebude, že já už vůbec nebudu. Nedokážu si to představit.

Vítej ve světě dospělých...
 asdf9876 Muž27 Kategorie
28.06.2020 20:24:36
Prosím tě, proč si zbytečně nalháváš, když všude vidíš kolem sebe jenom tvůj úspěch, lásku a vše ti vychází :)

To že jsi neměla kluka a sex ve 20 letech???? To myslíš vážně že je promarněná příležitost??
Možná by stačilo na sebe nebýt tak zbytečně krutá vnímat to co ti kdo říká a opravdu to tak i brát, nebránit se tomu si najít přítele a opravdu tomu věnovat čas, to že někdy se něco pokazí není nic z čeho by se hroutil tvůj život, stačí si uvědomit, že život není dokonalý a prostě holt něco co děláš poprvé nebude nikdy na úrovni profesionála :) Nikdo není škaredý natolik aby nemohl mít partnera :) Hledej si takové lidi, kteří mají zájem o vztah a zajímá je tvoje osobnost, né jestli máš přesně takovou či makovou prdelku, přesně definované prsa aj. :)

Hodně štěstí a nehroť ten život tolik, jde opravdu o prkotiny :)
Smajlík  hihinky Muž99 Kategorie
28.06.2020 19:52:02
mohl bych ti poraditi toto:

pokud si chces zasouloziti a tim sve sebevedomi zvisiti
kontaktuj zde:

gigolo.nabijec@seznam.cz

no fake
 audi66666
28.06.2020 19:30:00
Ahoj,
někdy takovéto příznaky bývají u depresí, kdy nevidíš v ničem smysl, nic tě nebaví, cítíš se sama, jak říkáš. Možná by nebylo od věci, abys navštívila odborníka, se kterým bys o tomto problému mohla mluvit, není to ostuda. V dnešní době odborníka potřebujeme snad téměř všichni.

Mohl bych ti poradit toto:

1. Přijmi sebe samu takovou, jaká jsi. Jsi v pořádku, taková jaká jsi, i když uděláš chybu, i když máš strach. Něco ty pocity, kdy se cítíš nedostatečná, způsobuje. Sama zkus zjistit, co to je.

2. Nezáleží na tom, jak tě vidí tvé okolí, ale nejdůležitější je to, jak vidíš sebe samou. Pokud máš strach, jdi proti němu, věř mi, že budeš šťastnější, pokud začneš překonávat strach a překážky. Strach je přirozená reakce těla na nebezpečí, prostě jen něco říká, ale ty rozhoduješ o tom, kam povede tvůj život.

3. Miluj sebe samu a dovol, aby tě mohl mít také někdo rád. Dovol si přijmout lásku, dovol si, abys dostala to, co si zasloužíš.

Každý máme v životě nějaké problémy, krize, špatné myšlenky. Důležité je, abys šla proti tomu, opět získala sílu. Přijmout nějakou pozici 'oběti' je nebezpečné. Ty držíš svůj život v rukách. Můžeš na tom pracovat a změnit to. Život bude takový, jaký ho uvidíš.

Na závěr bych rád také dodal, že jak svoji hlavu můžeš naplnit negativními myšlenkami, tak stejně jí můžeš naplnit i těmi pozitivními. Záleží to jen na tvé volbě.

Hodně štěstí a hlavu vzhůru.
 Beny94 Muž25 Kategorie
28.06.2020 19:28:31
Hmmmmmmmmmmmmmmmmm
Smajlík  Ehm ehm
28.06.2020 19:27:46
Kvák kvák kvo kvo kvo kvák!
Smajlík  Kvák kvák kvák
28.06.2020 19:24:47
Blablabla
Smajlík  Blablabla bla blaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk