Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1134199, vloženo 27.06.2020 17:18:36 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Bleší trh
Přemýšlel jsem že bych se podíval na bleší trh. Ve vedlejším městě (přesněji v Mostu) se jeden koná každou sobotu dopoledne a rád bych se tam podíval.
Chodíte nebo byli jste někdy na bleším trhu/burze? Našli jste tam někdy nějaké fakt dobré levné věci?
Pokud jste někdy na bleším trhu byli tak mi určitě napište vaše zkušenosti nebo názory :)
 Nejistejj Muž19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.06.2020 23:15:22
Já jsem se k něčemu takovému přichomýtl spíš náhodou. V Praze jsem jednou šel kolem takových stánků, koupil jsem si za stovku řezbářské dláto, a až doma jsem zjistil, že je Shefieldské, tj. hodně vyhlášená a ceněná značka. Já bych tam asi spíš nakupoval.
Ono to záleží mimo jiné na tom, jesti tě to baví, jestli máš vztah k nějakému harampádí a taky nakolik si ceníš svůj čas. Pokud někde vyděláváš dvě nebo tři stovky na hodinu a máš možnost dělat, jak moc chceš, tak to asi finančně výhodné nebude. Pokud ale máš stabilní plat jako zaměstnanec a žádnou možnost si přivydělat jinak, tak potom je to možnost.
 bilej tygr Muž70 Kategorie
27.06.2020 23:11:41
Nikdy jsem tam nebyl, ale kámoš mi zrovna nedávno vyprávěl, jak si na nich občas mírně přivydělává. Prý třeba sleduje na netu/v tisku inzerci a nabídky typu "za odvoz" nebo prodej za velmi symbolické ceny a věci se pak následně pokouší prodat se svojí marží na bleším trhu. Výdělky má ale samozřejmě hodně kolísavé. No mám doma nebo třeba na chalupě tuny nepotřebných krámů, tak jsem si říkal, že bych se tam taky někdy mohl zkusit vypravit.
 Frank465Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

kdo leci lidskou dusi Buh knez psycholog psychiatr uklízečka sestra
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk