Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1133793, vloženo 23.06.2020 18:45:14 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Se*e mě že jsem se nezajímal o svou....
....budoucnost. Začnu mým dětstvím. Už od mala jsem chtěl být fotbalista, ale nikdy jsem neměl odvahu říct rodičům že se chci přihlásit na fotbal. Proč? Nevím. Bál jsem se a možná i styděl. Pořád ale nevím proč. Nejspíš jsem si myslel že nejsem dost dobrý. Nejspíš jsem se bál neúspěchu. Teď už je ale pozdě. V mých 17ti letech se někam přihlásit furt můžu, ale už to nejspíš s 98% pravděpodobností nikam nedotáhnu. Plánuju to ještě zkusit, ale už budu počítat s tím že budu hrát max. nějakou divizi. Strašně mě to sere, ale už jsem se s tímhle jakžtakž smířil.

Teď se přesunu k mému pubertálnímu období (přesnějí 14 let až do mých 17ti). Už v osmé třídě jsme si měli zkusit si určit naše budoucí povolání a taky školu na kterou půjdem. Já jsem představu měl. Chtěl jsem jít na veřejnoprávní s tím, že jednou chci být policistou nebo nejlépe kriminalistou. Měl jsem šanci tam jít. Bohužel nešel jsem. Nešel jsem tam, protože jsem byl líný jezdit každé ráno vlakem a taky jsem byl líný si vylepšit fyzičku, protože na té škole je jí (bohužel pro mě) taky potřeba. Zkrátka jsem na to jako vždycky na všechno - vysral. Místo na veřejnoprávní jsem skejsnul na jedné střední škole, ke které jsem ještě v deváté třídě kdy se podávaly přihlášky, měl názor takový, že tam nepůjdu ani za nic. Samozřejmě že já vůl jsem tam šel. Na školu a obor, který mě nezajímá, nebaví, a ještě ke všemu nejde. Měl bych si zatleskat fakt.

Teď nedávno mě zrovna napadla myšlenka, že by bylo super být hercem. Viděl jsem skupinu Tři Tygři (doporučuji si je najít) a hrozně by mě bavilo to co dělají oni. Jenomže tohle mě mělo napadnout už dřív. Teď už na konzervatoř půjdu jen těžko.

Čili jediné z těhletěch tří povolání můžu dělat max. toho policistu, což už mě dávno přešlo.
Takže závěr je, že jsem líný hovado, kdybych se už v dětství zajímal o něčem co by mě bavilo, a kdybych nebyl takovej srab, tak bych teď byl nejspíš úplně jinde.
 Nejistejj Muž19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.06.2020 23:21:07
O ničem. Blbec co neví proč se narodil a k čemu.
 žuujruujrty
23.06.2020 23:01:27
Tak teď už to aspoň víš.
 Whoisit Muž96 Kategorie
23.06.2020 21:32:26
Teda tak to jsem nevěděl že se to ještě furt dá. Že bych o tom ještě popřemýšlel? Upřímně by to bylo docela super. :) Děkuju za pozitivní komentáře!

Ano ano: Vím, máš pravdu, to nemůžu popřít. Taky že se s tim pokusím něco udělat.
Smajlík  Nejistejj Muž18 Kategorie
23.06.2020 20:23:38
Jsi líný hovado co ve svých (jako fakt?) sedmnácti skuhrá na to cos mohl nebo měl udělat kdysi, místo toho abys zvednul prdel a něco s tím teda začal dělat. Bravo.
 Ano ano
23.06.2020 20:01:11
Nic ještě není pasé. Jsi pořád na začátku, ještě toho můžeš hodně změnit. Třeba E. Holubovou vzali myslím až na třetí pokus, přitom takový talent, snaž se, co to jen jde.
Smajlík  Zatracená Existence Muž23 Kategorie
23.06.2020 19:56:48
Hele, mám hodně talentovanou sestřenici, která měla sen jít na konzervatoř. Ale její mamka trvala na tom, že si nejprve musí udělat "normální" střední. Tak si udělala "normální" střední, na konzervatoři pak měla větší rozhled, nemusela maturovat z předmětů, z kterých už prvně maturovala, a při konzervatoři dělala výšku. A nebyla sama, bylo jich tam takových spousta. No a teď o ní sice dlouho nemám informace, ale naposledy ji živilo to z té konzervatoře, ale má širší rozhled, než "jenomkonzervatoristé" :) takže v tom, že jsi nešel na konzervu, nevidím sebemenší problém, vlak Ti vůbec neujel, je to v pohodě, já jsem přišla třeba až ve třiceti na to co chci skutečně dělat a i tak se to začíná měnit, no tak se zas profiluju tím aktuálnějším směrem, a všude kolem sebe vidím, že nikdy není v životě na nic pozdě (a zároveň je pozdě vždy, když je to jindy než teď, protože "teď" je ten jediný čas kdy máme život ve svých rukou a můžeme s ním něco udělat). Tak prostě se jen začni profilovat tak, jak chceš, právě teď, netrap se tím, že je to pozdě, a proměň to v to nejlepší co dokážeš, i kdyby to nebylo to, co si teď představuješ ;)
Smajlík  Víla z paneláku Žena32 Kategorie
23.06.2020 19:01:21
Ohledně toho herectví. Mám kamaráda co chce být taky herec, odmaturuje, asi rok se bude živit tím co vystudoval. Bude to stereotyp ve výrobě, ale po tom co si něco našetří, si podá přihlášku na hereckou školu. Když mu to nevyjde napoprvé, udělá to podruhé a tak stále dokud nedosáhne svého snu. Je totiž spoustu úspěšných herců i u nás které herecké školy několikrát odmítly, proto je důležité to nevzdávat, hlavní u herectví je talent a zájem se zdokonalit. Jsem o rok starší co ty, prošel jsem si tím že jsem v dětství chtěl být jeden den astronaut, pak automobilový závodník a třetí den třeba pilot. Samozřejmě jsem se pro nic nerozhodl protože mi v tu dobu nebyl absolutně jasný smysl mého života, nevěděl jsem kterou práci bych měl dělat, jaká je moje role na tomhle světě. Vybral jsem si v nerozhodných 15 letech školu která je totálně na h*vno, ale i ta se dá dokončit. Je fajn že jsme se oba uvědomili v relativně mladém věku, nebudu pracovat celý život v tom odvětví které jsem vystudoval, úspěšní lidé jsou ti kteří dělají co je baví a živí je to, oba se můžeme taky řadit mezi ně. Podle mě úplně neexistují leniví lidi, jen lidi kteří dostatečně nechtějí dosáhnout svých cílů a šťastně stráveného života. Je třeba udělat víc jak ostatní, být maniak, takový který bude sám před sebou na konci života čistý a řekne si: od svých 19 let jsem udělal co jsem mohl pro to abych byl šťastný. Hodně štěstí
 KolemjdoucííPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

kdo leci lidskou dusi Buh knez psycholog psychiatr uklízečka sestra
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk