Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
loading...
Zpověď č.1131717, vloženo 03.06.2020 22:06:44 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak poznám jestli mě holka chce?
Dobrá den, mám menší dotaz :-/ Před cca půl rokem jsem poznal jednu holku, začala chodit do fitka (pracuje za barem) já tam chodím cvičit.... Po měsíci jsem ji řekl jestli bysme někam v pátek nezašli, v pátek měla zrovna ve fitku směnu, chodí tam po své hlavní praci (fitko má jen jako brigádu), ona: My dva někam zajít? No já nevím... jestli nebudu utahaná... Uvidíme...
Přeci kdyby měla zájem, tak únava není problém ne? Nebo navrhne sobotu... (aspoň muj nazor).
Pak jsem ji potkal ve čtvrtek ve fitku (byla cvičit) a ani mě nepozdravila... a když jsem přišel v pátek do fitka kde pracovala tak jsem se sni už moc nebavil protože mě bylo jasné že nemá zájem a o schuzce jsem nemluvil, šel sem pak domu. Říkal jsem si že tomu dám pauzu.

No teď to je půl roku a chtěl jsem to zkusit znova.... Můj dotaz zní, jak poznám jestli má holka zájem? Konverzaci začínám vždy já a ona jen odpovídá... Je taková stydlivá... Nevím co na ní vidím ale přitahuje mě i když je kolikrát protivná... však to znáte.... Možná moc nekomunikuje proto že někoho má... :/ Na FB a Insta si smazala všechny fotky, nechala jen profilovou.... A dnes sem ji viděl s klukem před fitkem jak ji doprovázel na kole... Žádná pusa nic, jen mu řekla ahoj... Tak jsem si dnes zacvičil, s ni sem nepromluvil, jen sem ji pozdravil... Nebudu se vnucovat co myslíte? Já jsem ji dal hodněkrát najevo že se mi libí, často ji lichotím... ona nemá žádnou snahu :/ Prosím o rozumnou radu zda má cenu ji dál nahánět nebo se na vše vyprdnout a jít dál... Děkuji za pomoc. Mám z toho nervy :/ Život mě přestává bavit...

Je o 3 roky starší.. možná to je ten problém, co myslíte? :/
 CorleoneII Muž21 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
04.06.2020 17:12:33
Tak ta tě mega chce. Easy šuk.
Smajlík  fxjij
04.06.2020 12:08:10
Já viděl několik porno scének z fitka a tam to šlo jak po másle. I na anál došlo.
Někde tedy děláš chybu.
 zlomyslný hajzl Muž19 Kategorie
04.06.2020 10:38:06
Dej jí na sebe kontakt a řekni, že když bude chtít někam zajít, ať se ozve, že se s ní rád uvidíš. Když se ozve, má zájem, když ne ušetříš si hromadu práce.
 Juraj15764
04.06.2020 09:53:56
Proč by o tebe měla mít zájem?
 Hodislava Žena42 Kategorie
04.06.2020 07:21:30
Tak ve zovědi si prakticky odpovídáš sám. Kdyby chtěla navrhne jiný termín, nebo alespoň řekne že jindy. Pokud tě ignoruje tak to není dobré znamení.O co víc tě ignoruje o to víc jí chceš. Asi by bylo lepší zaměřit se na jinou. Buď rád že jsi se s í víc neseznámil, alespoň se od ní odpoutáš snadno.
Smajlík  LADI Muž40 Kategorie
04.06.2020 04:12:51
Tak tady je snad jasný, že nemá zájem.
 Nenávidím ženy Muž25 Kategorie
04.06.2020 03:25:03
nema to smysl, vykaslal bych se na to.
 cobra mk3
04.06.2020 03:09:13
Ahoj,
co se týče toho, jak to poznáš, řekl bych, že každá žena to bude mít trochu jinak. Některé se budou tvářit nedobytně, jiné zase budou přátelské, ale nepřekročí nějakou hranici. Určité znaky jsou u většiny stejné:
- Červenání, dívá se dlouho do očí, nenápadně se po tobě dívá, úsměv, zajímá se, snaží se udržet konverzaci, vymýšlí témata na konverzaci, přichází například i s banálními věcmi k probrání, aby byla ve tvé přítomnosti, hraje si s vlasy, dbá víc na svůj vzhled, pokud se s tebou má vidět, nonverbální gesta jako otočené špičky u nohou tvým směrem, pokud stojíte naproti sobě, jedna její noha je nasměrována k tobě. Atd.

Upřímně, nejspíš bych začal s lehkou konverzací, mírně zalichotit, sem tam nějaký vtip, bavit se i s ostatními ve fitku, přitáhnout pozornost a vypadat zajímavě. Nezvat na rande hned, ale až po několika konverzacích.

Dávej pozor na to, abys ale neskončil zklamaný, protože může být zadaná nebo nemít zájem. S dárkem bych nejspíš počkal, možná jen nějakou pozornost stylem, pokud to ve fitku mají, ,,Který protein máš odsud ráda, který bys doporučila?" A dát si ho s ní s zaplatit za něj. Je to mírné vykročení směrem k ní a jí pak může být jasné, že tím něco sleduješ, zpozorní a navic, když budete pít společně ten protein, možná se i prodlouží doba konverzace. Nebo jí můžeš nabídnout později i že byste si zacvičili společně, jestli by o to měla zájem.

Hodně štěstí a pevné nervy. Není jediná na světě, zkus se třeba i porozhlédnout po jiných ženách, nezávazně se ve fitku s nimi bavit, možná i tak na sebe můžeš upozornit.
 Beny94 Muž25 Kategorie
04.06.2020 02:00:55
Tohle nevypadá nadějně. I kdybys ji ukecal, asi by z toho ve vztahu bylo jen trápení. Jdi o dům dál. Ve tvém případě si najdi jiné fitko.
 Rádce do duše Muž35 Kategorie
04.06.2020 01:26:37
Musíš jí udělat nabídku, kterou nemůže odmítnout, done Corleone ;-)

Podívej, jen málokterá holka je do Tebe zakoukaná protože jsi do ní zakoukaný Ty. S tím bys měl počítat, stejně jako s tím, že když na ni vybalíš " pojď na kafe ", že ji překvapíš a uvedeš do nekomfortní situace se kterou nepočítala a tím riziko odmítnutí jen zvyšuješ. Taky není moc vhodné říkat to holce v práci, kde řeší úplně jiné věci a kolem jsou i jíní lidé. To můžeš udělat jen u holky, která Tě chce, ne u holky, která najednou neví jak se má tvářit.

Určitě nejsi první svalovec, který ji někam tahal. Tím spíš sis měl dát především záležet na tom, aby k Tobě nejdřív získala nějaké sympatie. Ideální je být milý, umět ji rozesmát, překvapit drobným a vtipným dárkem a především - netrávit s ní moc času. Umět odejít. Ona se musí těšit, že Tě zase příště uvidí a jí musí být líto, že odcházíš, i když by s Tebou ráda pokecala. Pokud toto dokážeš, na to kafe ji dostaneš, ale ne dřív.

Ty jsi zanedbal přípravu a proto jsi prohrál bitvu. Válka prohraná ještě není, ale bude to o hodně těžší, protože už jsi odhalil trumfy a to je těžká situace i pro zkušeného playboye. Jestli o ni opravdu stojíš, začni od začátku. Jen se připrav, že to bude trvat mnohem delší dobu. Rozhodně ji nikam netahej, rozhodně na ni nevrhej zamilované pohledy a nenuť ji ke konverzaci. Buď milý, ale jen jako známý z posilovny, ne jako ten, který o ni stojí. Mluv s jinými lidmi v posilovně tak aby si všimla, že jsi chytrý a vtipný kluk a možná jí přijde líto, že s Tebou na to kafe tenkrát nešla a že ji mrzí, že už ji asi znovu nepozveš. To je jediná šance. Jen si to nesmíš zase pokazit zbrklým jednáním.
 davidred Muž26 Kategorie
03.06.2020 23:43:10
Já si naopak myslím, že tě chce, Done C. II :)
 26NM
03.06.2020 22:38:19
Je mi líto, ale nemá zájem. I kdyby byla stydlivá, tak by se v tvé přítomnosti chovala trošku jinak než jako se chová k běžnému "kamarádovi".
Uznávám, že holky jsou někdy no nemůžu najít správné slovo, dělají pravý opak toho než co cítí. Někdo se jim líbí, ale namísto aby se usmály, tak se otočí. Namísto aby ho pozdravily, tak dělají, že ho nevidí. A namísto aby projevily sympatie, tak se chovají jako ledové královny.
Ale jsou věci, které neovlivní. A tím je třeba to, že je nachytáš při chvíli, kdy se po tobě dívají. Pokud na ně promluvíš, buď budou opravdu milé nebo opravdu nervózní. Ale nikdy ne lhostejné.
 Jedna frajerka Žena19 Kategorie
03.06.2020 22:36:15
Pokud o ní vážně stojíš: Zkus ji pozvat ještě jednou a naposledy. Pokud zrovna ten den nemůže, nabídni jiný termín. A potom už to vzdej, pokud odmítne.

PS: i kdybych žádný krok neudělala, pokud by se mi ten druhý líbil, tak minimálně bych se s ním bavila.
 Daniaa
03.06.2020 22:36:02
Víš, kolik už takových jako ty se na tohle jí ptalo? Dost. To není o tom, že je starší, nebo že budeš hrát Zagorku a nebudeš se vnucovat. Pokud na ní nezapůsobíš jako nikdo, absolutně nemáš šanci.
 Whoisit Muž96 Kategorie
03.06.2020 22:20:41
chlape.. vykasli se na to.. bud jsi fakt frajer a ukecas ji dokud ti neda :D :D a stejne asi tezko z toho bude vztah, coz asi cekas.. a nebo se slituje, coz nechces.. protoze pak to bude peklo.

Odmital te, tak co.. nemusis si s kazdym sednout, tak to je.

Nebo toho ma fakt v zivote hodne a otravuje ji spousta kluku, takze se to treba za cas muze cely zmenit a najednou by i nekam vyrazila a vubec to nebylo, ze jsi se ji nelibil ale proste sama potrebovala neco vyresit.. ale nestavel bych na tom.
Smajlík  DiletantPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk