Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1131716, vloženo 03.06.2020 21:58:54 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zůstanu sám
Ahoj. Před půl rokem jsem se rozešel s přítelkyní, bylo tam už hodně důvodů které nechci rozebírat. Po měsíci jsem zjistil že je zasnoubená s někým jiným. Fajn, tak se stalo, nejspíš mě podváděla. Skončil jsem na antidepresivech, podstoupil jsem terapii a dokážu už mít hlavu vzhůru, ale čím dál víc nabývám dojmu že zůstanu sám, jakékoliv seznamování končí fiaskem, v reálu se seznamovat neumím, prostě nevím jak na to a na internetu končí většinou po tom co pošlu fotku. Mám 168 cm a dlouhé vlasy. Jsem takové tintítko, ale nemyslím si že bych byl totálně odporný, jsem manuálně zručný, jsem hodný, mám co nabídnout a vím to. Jen si pořád říkám "Co je se mnou špatně ? Kdě dělám chybu ?" Vyzařuje ze mě něco ?
 ElectroNik Muž20 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
04.06.2020 15:49:17
Co je s tebou špatně? Dvě věci: Neumíš prohrávat a vše si bereš osobně.
 leafroller Muž47 Kategorie
04.06.2020 10:53:23
Právě že asi ne.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
04.06.2020 07:24:24
Proč bys skončil sám, měl jsi vztah a počkej za pár let budeš rád že to tak dopadlo až se rozvede a zůstane sama s děckama. Pokud je problém ve tvém vzhledu neškodilo by zajít za někým kdo se se vyzná a pomůže ti s oblečením které se k tobě hodí a celkově s vizáží
Smajlík  LADI Muž40 Kategorie
04.06.2020 03:36:56
Ahoj,
rozumím Ti a chápu, že jsi v takové životní situaci, v jaké teď jsi, ale mám pro Tebe dobrou zprávu, není to navždy. Můžu Ti říct, jaké kroky bych podnikl já, pokud bych byl na Tvém místě.

- Udělej za minulostí a svojí ex tlustou čáru, nesleduj jí, nevyhledávej o ní žádné informace, smaž fotky, vyhoď věci, které po ní zůstaly. Měl jsi důvody, kvůli kterým jste se rozešli, kvůli kterým to neklapalo, stůj za nimi. Pokud byste se teď dali dohromady, věř tomu, že byste se po nějaké době opět rozešli ze stejných nebo podobných důvodů. Navíc, její život neskončil vaším vztahem, má právo na štěstí, stejně jako máš Ty.

- Pracuj na svém charisma, na svém vzhledu. Zlepšuj se ve věcech, které máš rád, které ti jdou, najdi nové hobby, nauč se něco nového. Změň image, najeď na dietu, pokud to potřebuješ nebo neber trochu svalů, trochu se hýbej, cvič. To také udělá hodně s psychikou, přijdeš na úplně jiné myšlenky.

- Nikdy ženské neříkej, že jsi hodný. To o tobě nic neřekne a navíc, bude to působit, že jsi nudný a nemáš co víc nabídnout. Sama pozná, že jsi dobrý chlap, pokud to tak bude. Představ si sebe, že se nabízíš jako produkt, myslíš, že by se prodávalo něco, o čem někdo řekne "Produkt xy je dobrý."? Zjisti si, co ženy přitahuje, trénuj komunikaci, choď do společnosti s kamarády nebo sám, začni znovu od nuly, zasloužíš si štěstí, zasloužíš si lásku.

Dostal ses na dno a je na čase se od něho odrazit. Dostal jsi lekci, bolí to, ale zůstat ležet je to nejhorší, sežere Tě to, promarníš svůj drahocenný život v sebelítosti, smutku a depresích a to za to nestojí. Zvládneš to, bojuj, chlape!!
 Beny94 Muž25 Kategorie
04.06.2020 02:01:39
Ano vyzařuje z Tebe něco. Deprese, nesebedůvěra a labilita.

Všichni víme jak to bolí, když nás opustí milovaná holka. A že život potom nestojí za nic, že nás nic nebaví, že se nám nechce ani vstávat z postele, protože před sebou vidíme jen další den plný smutku. Jenže ono to VŽDYCKY přejde. A pokud musíš být na antidepresivech jen proto, že se neumíš vypořádat s tak banální životní situací, potom jsi opravdu slabý a vůbec nevím jak budeš řešit daleko těžší věci. A to si piš, že přijdou.

V prvé řadě se dej dohromady sám. Pokud existuje nějaké desatero balení tak první bod je - bal holky jen když jsi v pohodě. Jinak totiž nejen že žádnou nesbalíš, ale budeš se propadat ještě do větších depek.
 davidred Muž26 Kategorie
03.06.2020 22:53:05
"no prece jenom v nezne naruci se na bolest jednoduseji zapomina.."

Geniální! Lidé položí otázku a v další větě si vlastně odpoví. Vidíš to? Jsi génius. Nyní běž, a dokaž to.
 Whoisit Muž96 Kategorie
03.06.2020 22:50:48
@Whoisit souhlas ale zaroven nekterym lidem to fakt trva.. akorat bych teda nelezl do neceho dalsiho, kdyz bych byl v procesu nejakeho mentlaniho uzdravovani.. ale to je teda moje teorie.. ukaze praxe az se mi to stane.. :D ono prece jenom v nezne naruci se na bolest jednoduseji zapomina..
 Diletant
03.06.2020 22:50:01
Potřebuješ asi více času. Nehrnula bych se hned do vztahů, protože na ně očividně nejsi připravený:-)
Nejprve se nauč žít jen sám se sebou. Jo, je to asi největší klišé, ale opravdu je to nutné. A až pak přiber někoho dalšího. Vůbec neuvažuj nad tím, že bys skončil sám.
Není s tebou nic špatně. Kde jsi potkal svou bývalou?
A mnoha holkám by stačilo, že budeš stejně vysoký jako ony a taky mnoho holek to ani neřeší, pokud z toho nemá chlap mindráky.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
03.06.2020 22:40:31
Zajímavé, co dokáže jeden vztah, tak tě zničit.
Tvoje jediná chyba je to, že se neumíš posunout dál. Ani po půl roce, to je dlouhá doba.
 Whoisit Muž96 Kategorie
03.06.2020 22:13:31
uz jen z te zpovedi.. vyzaruje z tebe deprese, smutek.. kazdopadne vetsina holek na seznamce asi tezko pozna, ze jsi hodny, zrucny a mas, co nabidnout.

Jinak ke vzhledu.. vetsinou nebyva, tak dulezitej, jak si kazdej mysli.. to spis pridava na sebevedomi tobe a sebevedomi je to, co dost zabira. rozumej sebevedomi ne namyslenost..

Ono taky popsat svuj vzhled mam 168cm, dlouhe vlasy a jsem tintitko.. je dost zvlastni... znam typka, co bych ho popsal dost podobne a to jeste chodi oblikanej, jako celkem social.. jakoze ne, ze bych dal na vzhled ale dle dnesnich meritek rozhodne.. a stejne nema problem sehnat zenskou.. no je chytrej a umi mluvit.. :D
Smajlík  DiletantPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk