Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1131683, vloženo 03.06.2020 16:47:28 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
GEORGE FLOYD a
Asi všichni víte o čem je řeč. Svůj názor sem napsat bohužel nemohu protože je "politicky nekorektní", příspěvek ve kterém byl napsán upřímný názor na celou záležitost od jiného uživatele byl bohužel sluníčkářským adminem zablokován.
Myslíte si že "demonstrace" kvůli smrti pana Floyda v Americe mají smysl a bílá rasa by se měla zamyslet, nebo jste jiného názoru?
Diskutujte
 PolitickyNekorektni Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
04.06.2020 16:06:36
Máš bebíčko na egíčku?
 leafroller Muž47 Kategorie
03.06.2020 22:53:07
Tady je zase v rasistických álejích nablito, od různých nositelů malých šulínů.
Smajlík  Ultima Thule Muž40 Kategorie
03.06.2020 22:08:14
Toho policajta by jsme potřebovali u nás. V Evropě se policisté zločinců bojí. Škoda rány, která padne vedle. Vedle barevného kriminálníka.
 courtesy
03.06.2020 21:42:19
Ano, demonstrace maji smysl. Bez nich by se nic nedělo. Ale pokojné. Rabování s touhle myšlenkou nemá nic společného. Praktikují ho zvířata, která je potřeba zavřít do klecí.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
03.06.2020 21:32:02
DOKTOR PORADCA - jsi dostal vycházku? Podřadnost soudíš podle sebe? A dynamitem, jo? To jsi posunul dějiny, doktore.
Smajlík  Teremtete
03.06.2020 19:21:40
Je celkovo známe že biela rasa je menejcenná, zlá a za svoju historiu si nezaslúži nič iné. A hodím sem rovno znenie nation of islam. ;)
Před 6600 lety se v Mekce narodil Yakub, černošský vědec. V té době na zemi existovali pouze černoši. Yakub viděl, že 30% černochů je nespokojeno. Yakub byl členem mecké větve "kmene Shabbaz." Yakub získal přezdívku "big head" (velká hlava) kvůli své velké hlavě a tvrdohlavosti. Když mu bylo šest let, objevil zákon akce a reakce při hře s ocelovými magnety. To ho podnítilo ke zosnování ďábelského plánu na vytvoření bílé rasy, která by vládla černochům pomocí úskoků a lží. Když mu bylo 18, vyčerpal všechno vědění v univerzitách v Mekce. Tehdy objevil, že černoši obsahují "černou esenci" a "bílou esenci". Odebral se tedy s 59 999 svými stoupenci na ostrov Patmos, kde nastolil despotický režim a snažil se z černochů černou esenci vyšlechtit tím, že zabíjel všechny tmavé novorozence a nechával naživu jen ty světlejší. Po 200 letech šlechtění se mu podařilo vyšlechtit hnědou rasu. Yakub zemřel ve věku 152 let, ale jeho stoupenci pokračovali v jeho práci. Po 600 letech šlechtění se jim konečně podařilo vyšlechtit bílou rasu. Kruté podmínky při jejím vzniku předurčily zlovolný charakter této nové rasy.

Bílá rasa se posléze přesunula do Mekky, kde ale působila takové problémy, že byla vypovězena do Západní Asie (Evropy), obrána o všechno kromě jazyka a přinucena tam zůstat, přičemž vojáci z Mekky střežili hranice, aby jim zabránili v návratu do ráje. Po mnoho staletí vedli barbarský život, žili v jeskyních a jedli syrové maso, ale posléze byli vyvedeni z jeskyní Mojžíšem, který je naučil používat oděv. Mojžíš se je snažil zcivilizovat, ale nakonec to vzdal a vyhodil 300 těch nejproblémovějších bělochů do povětří dynamitem. Běloši se nicméně naučili používat "trikologii" (tricknology), a tak si posléze uzurpovali moc a zotročili černochy. Posléze přivezli černé otroky do Ameriky na lodi "ďábelského" obchodníka s otroky Johna Hawkinse v roce 1555.
 DOKTOR PORADCA Muž23 Kategorie
03.06.2020 17:52:50
Rasa nerasa, když chci páchat zločin, musím počítat s tím, že mi někdo omylem šlápne na krk. Ti Američané, kteří to odmítají chápat, by měli svatořečit benevolentnímu prezidentovi.
 Teremtete
03.06.2020 17:08:31
Tak zjevně ty "desítky let propagandy a vymývání mozků" nestačily k tomu, aby se USA konečně zásadněji posunuly v překonávání svého staletého rasismu.

V tomto ohledu nám ta americká demokracie poněkud hapruje.
 Ptakolebec Muž51 Kategorie
03.06.2020 16:52:44
belosi v usa jsou uz na samem konci. Videa kde kleci pred cernochy a omlouvaji se jim..jsou na me moc. Tak submisivni rasu jsem jeste nezazil. Snad to zustane jen v USA..nejhorsi je,ze takhle sracsky jsou i celebrity a ze i bile celebrity kreří maji i desetimilionove followery a ovlivnuji je tím.
ume ztratili respekt a zaroven je mi jich lito.Ty desitky let propagandy a vymyvani mozku a vtloukani jakesi pochybne viny za co nemuzou taky udelaji svoje.
Nejvic me to mrzi u zen,protože jsou hloupe a nepremysli v sirsich souvislostech. Dovedu si typnout,že se narodi hooodne miseneckych deti a ze dost belosek ted pujdou s cernochama...at uz kvuli svemu bezpeci, že si mysli,že tim nejak zesmesni belochy a nebo proste ze tomu verí. Je to hnus
 redblb
03.06.2020 16:50:43
Svůj příspěvek jsi vložil(a) do nespravné kategorie. Bylo provedeno přesunutí. V případě opakování hrozí blokování vstupu na portál. Prosím zvol příště správnou kategorii. Děkujeme za pochopení.
Smajlík  Administrátor Muž KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk