Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1131682, vloženo 03.06.2020 16:44:14 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Pravda o vztazích
Budu ráda, když přispějete do této diskuze pravdivě, klidně můžete anonymně.
Zkuste v pár větách shrnout váš aktuální partnerský vztah a své pocity z něho.
Začnu já:
Ve svém vztahu se cítím dobře. Moc se nehádáme. Možná proto, že ani jeden nejsme řešící typy, co jsou pořád nespokojení a do něčeho rýpou. Některé věci se mi na partnerovi samozřejmě nelíbí, ale vím, že ho nezměním. Tak se asi s ním spíš rozejdu, než abych ho pořád buzerovala, aby se změnil. Ale zatím mě jeho chyby nějak moc neštvou. Jsme spolu 5 let. Tak si myslím, že růžové brýle už dávno nemám. Jinak já mám samozřejmě taky své chyby. Třeba jsem trochu paranoidní. A v tom se musím hlídat, abych si nedomýšlela různé věci, ale držela se pouze holých faktů. Myslím ale, že ve vztahu jsem většinou v pohodě. Nevím, jestli spolu budeme do konce života, ale zatím jsme spolu neměli zásadní krizi. Jinak bydlíme spolu 3 roky.
 Gugl Žena1  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
04.06.2020 16:07:55
Dá se to shrnout jedním slovem: harmonie.
 leafroller Muž47 Kategorie
03.06.2020 20:20:22
Gugl - no jo, občasná itálie a lehký domácí násilí je to pravé koření :D
 Teq
03.06.2020 20:04:45
Ehh jsme spolu jiz nepocitane let, nicmene posledni cca pul roku vedeme predem prohranou bitvu s nasi malou genetickou kopii. Nejak se to zvrhlo do kolotoce prace, mladej, spanek. Abych parafrazoval Jaru Cimrmana: Neplacme, sami jsme si to zavinili!
 Psoug
03.06.2020 19:30:54
Jako já vím, že lidi mají rádi dramata a pikantnosti. Ovšem já dramata nevyhledávám. Co bych řekla pikantního? Že tak jednou za rok umím taky bouchnout a pak už to teda stojí za to. A už jsem příteli i liskla. Protože on buzeroval mě :D
 Gugl
03.06.2020 19:00:45
Panejo, to je strašně správňáckej a strašně bezkrevnej popisek, pod který by se nestydila podepsat půlka planety. Nic osobního, ale pravdu o vztazích si představuju jinak. Třeba "je to kretén, zas mě nasral tady tímhle" nebo "myslel jsem, že se neudržím a prostě už ji pošlu do prdele, krávu" nebo "žít spolu je jak za trest, ale v posteli je boží" nebo "žijem jak brácha se ségrou už sakra dlouho, ale jinak je to celkem fajn, máme se rádi" nebo "miluju ho, ale ani nespočítám, kolikrát jsem v noci brečela do polštáře" nebo "no jo, jsem nevěrnej, ale ona je moje láska, se kterou chci žít a zestárnout"... Víš co, prostě něco pikantního, nějaký dramata, emoce a věci, o kterých se normálně nemluví, ale běžně se dějou. Ne jak typická zpověď začínající "moc ho/ji miluju, ale..." a vzápětí se dozvíš, že dotyčná osoba a vztah s ní stojí úplně za pendrek a možná ani ta láska není tak veliká, jak se maluje.

Ale ani já nemám koule říct tu opravdickou pravdu, která normálně zůstává za zavřenýma dveřma, takže jako bych nic neřekla, už mlčím, jen jsem se nechala unést a fantazie zapracovala :)
 Teq
03.06.2020 18:26:32
My už jsme spolu tak dlouho, že už si ani nepamatuji, že jsme spolu někdy nebyli...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
03.06.2020 17:57:48
No jsem celkem flegmatik :D to je fakt. Ale asi bych měla i trochu komunikovat o tom, co mi vadí. Protože mám sklony neříkat vůbec nic a pak ze dne na den odejít, což dost lidí nesnáší, když někdo udělá.
 Gugl
03.06.2020 17:03:20
"Tak se asi s ním spíš rozejdu, než abych ho pořád buzerovala, aby se změnil."

Ty seš težkej flegmouš, co?
Smajlík  Militantní*konzervaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk