Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1131677, vloženo 03.06.2020 15:25:54 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zvláštní vzorec chování
Nemám šanci si najít normální, fungující vztah. Vždy si vyhlídnu někoho pro mě "nedostupného" (oni by zájem měli, ale ne o takový typ vztahu, jako já). Když o mě má zájem někdo, kdo v podstatě chce to samé co já, utíkám. Bojím se. Vyhledávám něco, co mi ubližuje a utíkám před tím hezkým, co vlastně sama chci a toužím po tom. Strašně se bojím, že mi někdo ublíží, že ublížím já někomu. Chci vztah a přitom z něho mám neuvěřitelný strach. Bojím se té bolesti, když bych o toho člověka přišla.
Jsem přes rok zamilovaná. Do člověka, se kterým to nemá žádnou budoucnost a neustále se míjíme. Když už to před půl rokem vypadalo, že se dáme dohromady, odešel. Zůstalo mi akorát zlomený srdíčko a nevím, jak se z toho dostat. Po nějaké době se zase ozval on, že by to zkusil znova, já ale nechtěla dopadnout stejně a odmítla jsem ho. A teď bych nejradši jela za ním a skočila mu do náruče.
Nerozumím sama sobě, proč se tak chovám. Jsem neuvěřitelně citlivá, k sobě si skoro nikoho nepustím. Kdykoliv to udělám, později toho lituji.
Proč to tak je? Jde to nějak změnit? Jde nějak "přepsat" ten svůj vzorec chování, abych se tak nebála a nedělala takový nesmyslný věci? Ráda bych s někým byla (konkrétně s tím jedním člověkem) a měla hezký funkční vztah, ale když tu možnost mám, utíkám. A nechápu proč.
 pročtotakje Žena19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
04.06.2020 01:04:51
Ahoj,
není potřeba se za něco vinit, je správné, že si všímáš svého nastavení, v tom případě jej můžeš trochu pozměnit, přijmout, vyrovnat se s ním. Jsi mladá a poznáváš se, to je správná cesta.

Rád bych řekl, že vztahy jsou o tom, že si ublížíme, protože se poznáváme a narážíme na sebe, poznáváme se, poznáváme i sami sebe skrze vztahy s druhými, může nám to říct a naučit ohromné množství věcí a potom zjistíme, co vlastně vůbec v životě chceme a za čím jdeme. Takže bolest, kterou cítíme je proces učení a rozvíjení své vlastní osobní zkušenosti, která nám později dá celkový obraz toho, co opravdu chceme. Ta bolest není zlá, není špatná, je to přítel, který tě vede a ukazuje cestu, neboj se jí ani té cesty, protože po ní musíme jít všichni a kdo má strach, nic se nenaučí, zakrní s umře se svým strachem ze života.

Na druhou stranu vztah dává i lásku, pocit, že nám někdo rozumí, že nejsme na život sami. Každý bude mít svůj vlastní popis toho, co znamená vztah a bude se časem i měnit a budeme každý mít odlišné priority ve vztahu, ale to je v pořádku.

Jestli máš chaos, neboj se ho, přijmi ho, dej si čas na rozmyšlení, ale nestůj na jednom místě, protože se nikam nepohneš a prostě budeš stát jen na jednom místě se svým strachem, který ti bude brát radost.

S odvahou a odhodláním, opatrně, krok po kroku. Možná nevíš, co přesně chceš, ale možná se to ukáže až po cestě, kterou půjdeš. Hodně štěstí.
 Beny94 Muž25 Kategorie
04.06.2020 00:41:38
Nádech, výdech. Uvolni se a zklidni se. Nic ti neuteče.
Když jsi ho odmítla, měla jsi důvod. Prostě nebyl vhodný partner do vztahu. Jasně člověk touží po kontaktu a strach z toho že budeš chvíli sama tě nutí vyvádět a nejraději by jsi s ním byla. Ale věř svým rozhodnutím. A stůj si za nimi.

Ta část tebe která by tak moc chtěla ho zase vidět, je něco, co je v pořádku že vyžaduješ. Ale ty víš že to nechceš s tímhle člověkem, protože je prostě založený jinak než potřebuješ.

Nauč se vážit si sebe. Mít rádu sama sebe. Poznej svou hodnotu a stůj si za tím, co chceš. Ono se ti to splní. Máš plné právo počkat si na partnera se kterým už všechno klapne. Tak jak sama vyžaduješ.
 Rádce do duše Muž35 Kategorie
03.06.2020 19:36:42
To je ciratu... tak jed za nim, nebo toho budes akorat litovat a furt se tim uzirat. Nakonec jeste trapit nekoho jinyho, co si ho pustis k sobe misto neho. Dokonale zmatena samicka
 cobra mk3
03.06.2020 16:02:41
Těžko ti někdo z nás řekne, v čem to vězí.
Ale ze zkušenosti můžu potvrdit, že se vyplatí podívat se do kapku hloub do vlastní duše, na věci, který nejsou běžně zjevný.
Nejlíp s někým, kdo ti v tom pomůže.
Mám na mysli odborníka.
 Ptakolebec Muž51 Kategorie
03.06.2020 15:52:32
@nivea
s tím bych moc nesouhlasila, poslouchat jen srdce by mohlo dopadnout špatně, taky třeba používat mozek :)
 neresme
03.06.2020 15:39:23
Jdeš na to moc vědecky. Prostě dělej co srdce chce a svojí lásku k někomu nenazývej vzorcem chování.
 nivea Žena36 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk