Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
loading...
Zpověď č.1130643, vloženo 22.05.2020 21:36:24 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Pohřeb - dopis
Ahoj. Co bych měla napsat do dopisu na pohřeb? Nebyl to mně nikdo blízký, učitelka. Nenapadá mě nic vhodného co bych měla napsat..Poradí mi někdo, co napsat? Díky..
 tvojemalinka Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.05.2020 14:26:00
Je otázka, jestli vůbec ten dopis máš psát. Aby ti musel někdo, kdo tě nezná a ty neznáš jeho děkovat za projevenou soustrast.
Ta učitelka tě učila? Tak na kondolenční kartu co koupíš i s obálkou a známkou někde v trafice napsat, že ti hodně do života dala a ráda na ní budeš vzpomínat - on to stejně nikdo číst nebude, pokud ti poslali parte, tak si tě jen odškrtnou ze seznamu. Pokud ti parte neposlali a dozvěděla ses to třeba přes sousedku, tak bych se s tím nezatěžoval.
Jestli ona a její rodina ti byli blízcí a na parte je den, hodina a místo pohřbu pouvažovat, jestli se na pohřeb vydat a kondolovat tam.
Smajlík  Yarda1
23.05.2020 08:27:22
Připojil bych nějakou pozitivní příhodu, pro kterou máš na paní učitelku krásnou vzpomínku. Ne že Ti dala jedničku i když jsi nic neuměla, to by znělo neúpřímně. Napiš třeba čím Tě paní učitelka povzbudila anebo jak ti udělala radost anebo Tě zachránila před průšvihem ve škole. Nemusí to být významná a závažná věc, nějakou drobnost, prostě něco ze vzpomínek vyhrabej a pak o tom něco napiš, něco aby pozůstalí měli radost, že bývalí žáci na paní učitelku vzpomínají.
 Tync Dunchaw Muž99 Kategorie
23.05.2020 02:23:41
Hlavně se neinspiruj na internetu a napiš to vlastními slovy. Upřímná soustrast je upřímná, ne povinnost, kterou zkopíruješ na internetu a budeš to považovat za vyřízené. Vždyť to nemusí být sloh. Vyjádříš svoji účast rodině, věnuješ malou vzpomínku, napíšeš svůj vztah, který si k dotyčné měla. Pro rodinu je důležitější ten dopis samotný, nikdo si v této chvíli nechce číst romány.
 davidred Muž26 Kategorie
22.05.2020 23:36:07
Dá se toho najít dost po internetu. Například :
https://www.womanonly.cz/20-tipu-na-text-ke-smutecni-kondolenci-poprejte-uprimnou-soustras - t-s-citem/ -
 KANTOR Muž74 Kategorie
22.05.2020 22:41:13
Tak něco v tom smyslu, že jsi vděčná žes ji poznala, a že Ti na vždy zůstanou na ní í. jen dobré vzpomínky. Tečka. Dvě věty stačí. Smrt nejde nějak okecat, že jí na hrobě budou růst kytičky, nebo že bude v učení pokračovat v nebíčku, ve třídě plné andělíčků;) Tečka, konec, zaplakat, a divným životem jít dál. Na chvíli;)
 napsat nějak tak
22.05.2020 22:14:32
Samozřejmě, že 1 a pochvaly. Měla mě moc ráda a pro mě osobně, to byla jedna z nejlepších vyučujících na škole.
 tvojemalinka
22.05.2020 22:12:50
Co napsat? To záleží jestli jsi od ní dostávala jedničky a pochvaly, anebo pětky a poznámky! Podle toho by se dopis velmi lišil, kdybych ho psal já!;)
 anebo nepsat nic
22.05.2020 22:01:39
V tomto případě soustrastný dopis .
 tvojemalinka
22.05.2020 21:46:42
Co je to dopis na pohřeb? Jako soustrastný dopis pozůstalým, nebo řeč, co se tam bude přednášet?
 ooOoPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk