Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
loading...
Zpověď č.1130555, vloženo 21.05.2020 22:12:08 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Sousedka a její stížnosti
Vlastním byt, ke kterému patří poměrně velká terasa. A protože mám rád přírodu, tak tady mám docela dost kytek, krmítko pro ptáky apod. Vedle mě bydlí sousedka, též s terasou, ale ta její je naprostý opak mojí - je sterilní, nemá žádné kytky, pouze pár kusů nábytku a lehátko, na kterém se pravidelně vyvaluje, aby pak mohla špulit opálený obličej na instagramu.

Už dříve si stěžovala, že kvůli mým kytkám ji obtěžuje hmyz, který zde létá. Pak si stěžovala na ptáky, kteří sem létají v zimě na krmítko. Vše se u nás řeší přes SVJ a docela mě obtěžuje, když někdo třetí řeší tyhle malichernosti, protože sousedka ani nemá odvahu ozvat se přímo. No ale to jsem ignoroval a prostě jsem to nechal být. Jenže teď to tady objevila veverka, která sem chodí občas pít. No a nový problém je na světě - prý sem tahám zablešenou havěť a ji obtěžuje, že ta veverka chodí přes její terasu. A opět to řeší předseda SVJ, protože sousedka na mě chodí donášet na "vyšší místa".

Já mu řekl, že veverka není moje a že s tím bohužel nic neudělám. A on že sousedce to vadí, protože je to nehygienické. Tak jsem se už musel smát. Fakt nevím, jak na tyhle bláboly už reagovat. Nemám rád konflikty, nemám rád hádání se, ale přece nevyhážu vše živé a nebudu tu mít jen betonovou plochu, aby byla spokojená ta vedle... Jak byste reagovali vy?
 Wertzxyd Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.05.2020 17:44:35
Tý veverce budeš muset domluvit,aby laskavě zvonila na zvonek u tvého bejváku.Jinak,já mít takovou sousedku,tak už má rozmlácený všechny okna.Jednu takovou krávu jsem měl taky,ale už zaplatpánbůch chcípla.Ted tu mám božškej klid.
 Mimozemštan
22.05.2020 13:05:53
Krmítko by opravdu mohlo být na stromě před barákem, je-li tam nějaký. A to pítko pro veverku taky, aspoň budeš mít důvod se projít a každý večer dolít vodu.
Kytky na terase nevadí.
 problem solved
22.05.2020 08:55:47
Já bych na schůzy SVJ prostě jen řekl, že veverku nemáš... jestli není někoho jiného... a jestli se s ní zkoušela sousedka domluvit.
 Bombudsman
22.05.2020 08:03:17
Krmítka bych se zbavil, mám pochopení a ptáci fakt můžou dělat problém. Rostliny ovšem nechat a ignorovat.

Je to pěkné, ale nemůže se to dát třeba na strom před barák? Výsledek je stejný
 7BGF
22.05.2020 07:39:38
Tak si stěžuj, že její kosmetika vábí hmyz a obtěžuje tě, že létá přes tvoji terasu. To je to samé. ..na hlavu takový lidi jsou:D
 Neffr
22.05.2020 07:37:05
Ok, vem si to z druhé strany. Kdyby šla rovnou za tebou, co bys pro to udělal?
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
21.05.2020 23:00:29
To chce plamenomet a tu sousedku můžeš konečně eliminovat tedy pořádně sterilizovat.
Smajlík  Bude klid
21.05.2020 22:33:00
Me by to nevadilo.
Na ptaky je vzduchovka, na hmyzaky biolit a na veverku kocour.
V cem je problem?
Smajlík  pojidac psu offPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk