Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Neprofesionální umělecká Tvorba č.1130539, vloženo 21.05.2020 20:24:08 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Maturita ze ZSV a tak obecně
Zdravíčko lidi,
Maturity... Téma, které se teď často objevuje v médiích. Já letos maturuju a vzniklá situace je bláznivá. Dneska jsem se teprve dozvěděl kompletní harmonogram maturit, který konkrétně pro mě naštěstí bude trvat jen celý první týden v červnu (naše třída má ústní zkoušky i ten následující týden). S tím se však pojí můj strach, že neodmaturuju (kdo ho neměl) a nejvíc ze ZSV.

Dělá mi asi největší problém mluvit samostatně o tématu, když osnovy např. u významných mezinárodních organizacích končí 3 pojmy - CE, NATO, OSN. To mi moc nepomůže se asi rozjet. Na otázky si myslím, že většinou dokážu reagovat a nejlépe kdyby se jen celou dobu ptali a kdybych zrovna věděl, tak mluvil něco víc. Těžko říct, co ale bude stačit aspoň na 4.

Učení mi už ani nejde do hlavy, 4 dny už pořádně nespím a víc a víc propadám panice.

Ano, zprvu jsem taky doufal, že nám to dají "zadarmo" Poté, co však oznámili pravý opak, jsem se začal intenzivně připravovat na všechno, maturita, přijímačky. Upřímně už nevím, co dřív.


Budu rád za jakoukoliv reakci od vás, co už tímto prošli.
 dcludy Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.05.2020 22:19:34
ja nemel strach ze neodmaturuju, vedel jsem jaky temata existujou, materialy jsme jako trida vytvorily na podnet ucitele, trenovali jsme didaktaky a o takovou blbost jako ZSV jsme se nemuseli starat, ale co by po tobe chteli vic nez co je na wikipedii?
 E6ND
21.05.2020 20:48:19
Pardon, Nechtěně se mi to hodilo do sekce TVORBA.
 dcludy Muž18 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk