Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1125703, vloženo 01.04.2020 11:02:46 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Trump očekává 100 000 mrtvých v USA
Ale je to vlastně "skvělé číslo"

Mr. Trump, who spent weeks playing down the threat of the virus, congratulated himself for the projections, which he said showed that strict public health measures may have already curtailed the death toll. He suggested that as many as 2.2 million people “would have died if we did nothing, if we just carried on with our life.” By comparison, Mr. Trump said, a potential death toll of 100,000 “is a very low number.”

Jestli ho tohle nebude stát příští volby, tak už fakt nevím, co by se v USA muselo stát
 libik E-MAIL:   Muž31 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
02.04.2020 09:30:20
Trump pokud bude 100,,000 mrtvých bude mít co slavit. Co jsi ale určitě zapoměl je, že USA testuje DENNĚ 100,000 LIDÍ na koronu. To nedokáže žádní jiní země či Unie na planetě.
-------
ČR zvládá dělat 6000 testů denně. Nevím jestli sis toho všiml, ale v USA žije 30x víc lidí, čili je to stejné jako kdyby USA dělalo 180 000 testů denně. A to je ČR někde uprostřed v počtu testů na obyvatele, USA je hluboko pod průměrem.

Že Trump jasně vyhraje volby je přece samozřejmé. Máš snad nějaký nápad KDO by si v téhle situaci poradil aspoň tak jako on?
-------
Stačil by kdokoli, kdo by se poradil s experty. Kdyby nebyl blbej a arogantní, zjistil by od nich, že stejná opatření jaká musel udělat dnes a ke kterým stejně přistoupili guvernéři spoustu států, mohl udělat o 2 - 3 týdny dříve. Mělo by to stejný nebo menší dopad na ekonomiku, protože opatření by mohla být mírnější, bylo by méně mrtvých a méně nakažených.

je to můj prezidet. A má obrovskou převahu nad kterýmkoli demokradem. Jistě že ho volíme se ženou oba, protože JEHO práci vidíme fakt denně. NIKDO v USA by nedokázal zajstit v 330 milionové Americe to, co zajistil on i přes odpor demokradů.
-------
Je pravda, že spoustu jiných prezidentů by nedokázalo z USA udělat nejifikovanější zemi covidem-19

Nevidím jedinou možnost a hlavně důvod zbavit Trumpa jeho jobu.
Quakie
------
O tom nepochybuji
 libik Muž32 Kategorie
02.04.2020 02:32:20
Abych tě opravil v češtině, když už ses naučil kopírovat...
Trump pokud bude 100,,000 mrtvých bude mít co slavit. Co jsi ale určitě zapoměl je, že USA testuje DENNĚ 100,000 LIDÍ na koronu. To nedokáže žádní jiní země či Unie na planetě.
Že Trump jasně vyhraje volby je přece samozřejmé. Máš snad nějaký nápad KDO by si v téhle situaci poradil aspoň tak jako on? je to můj prezidet. A má obrovskou převahu nad kterýmkoli demokradem. Jistě že ho volíme se ženou oba, protože JEHO práci vidíme fakt denně. NIKDO v USA by nedokázal zajstit v 330 milionové Americe to, co zajistil on i přes odpor demokradů.

TRUMP je jasný vítěz voleb.
Pouze v případě že by se volby nemohly konat, by byla šance jak by Pelosi (ta bláznivá demokratická mluvčí Kongresu) mohla dostat Trumpa ze sedla, ovšem za to jí by to nestálo. Ta baba utrácí prachy daňových poplatníků ve velkém stylu ale jen pro sebe.

Nevidím jedinou možnost a hlavně důvod zbavit Trumpa jeho jobu.
 Quakie Muž74 Kategorie
01.04.2020 16:54:41
Michal-222 : to víš, kdyby vládli Klintoni, tak by žádný virus nebyl, protože by už dávno bylo po atomové válce
Smajlík  Honzazbrna Muž Kategorie
01.04.2020 16:03:33
Nevadan5:
>>> Já si nedělám iluze o tom, že by krizi v USA řešil někdo lépe než Trump. <<<

A on to nějak řeší? Mě spíš přijde, že to aktivně sabotuje...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
01.04.2020 13:06:52
Nevadan5, a to je zase tvůj názor. A já ti ho neberu. Na rozdíl od tebe.
Smajlík  leafroller Muž19 Kategorie
01.04.2020 13:01:21
"USA má vliv na celý svět a jejich prezident má na směřování ..."

Ano a proto musíme fandit Trumpovi

Myslím že Trump je jeden z nejlepších prezidentů co měli
Smajlík  Honzazbrna Muž Kategorie
01.04.2020 12:52:46
A záleží na tom? Změní se nějak kvalita tvého života, jestli se v nějaké zemi za mořem vymění prezident nebo jestli zůstane stejný? Bude třeba chleba lacinější?
-------
USA má vliv na celý svět a jejich prezident má na směřování země a zahraniční politiku zásadní vliv. Takže ano, může se zásadně změnit kvalita mého života, pokud se mu podaří rozdmýchat nějaký konflikt, který se nás může týkat (přinejmenším ekonomicky).

Není spíš zevlování po zprávách a aktualitkách z USA (např) jenom způsob, jakým zabíjet prázdnotu a dělat ji ještě prázdnější? Neměla by se prázdnota řešit nějakým jiným zaplňováním než čuměním na nějakého Trumpa a rozumovat, co jeho hříva a jeho blbost udělá s miliony a miliony jeho blbých voličů? Politika je jenom pro buzeranty.
Schopenhauerův pudl
----------
Zajímat se o svět kolem sebe neberu jako zabíjení prázdnoty. A nějaké tendence ve světě pak ovlivňují nějakým způsobem i tu českou politiku. Pohybuji se ve společnosti vzdělaných a úspěšných lidí a o těchto tématech běžně diskutujeme, čili na tom nevidím nic zvláštního. A ano, samozřejmě nás ty spekulace i baví.

Vy sluníčkáři se už chytáte každého stébla, kdo by jeko místo Trumpa měl vládnout?
Honzazbrna
---------
Kdokoli, kdo se nechová jako hovado a neustále nelže? Mně nejde o politický směr republikáni vs demokrati, ale o to, jakým způsobem vede diskuzi a rozhoduje o důležitých věcech.
 libik Muž32 Kategorie
01.04.2020 12:46:01
leafroller: Reagan byl jeden z nejlepsich prezidentu, co jsme kdy meli. Ocividne nemas paru o tom, co se delo v 80. letech ve svete. Pokud zminujes drogy vubec asi nevis o tom, co se v tu dobu delo treba v Kolumbii a jak to ovlivnilo USA. Neco si o tom a o nem nejdriv nastuduj nez zacnes vypoustet kraviny.
 Nevadan5
01.04.2020 12:35:45
Pan Reagan byla jedna z největších zrůd 20. století. Během jeho vlády se ztrojnásobil americký dluh, výrazně snížil daně nejbohatším a zdvojnásobil výdaje na zbrojení. Navíc svým "protidrogovým" zákonem umožnil svým ozbrojeným složkám podnikat tajné výpady na cizí území a tím ovlivňovat směřování tamní politiky. Vedl několik válek a co je podle mě nejhorší - odmítl Gorbačovův návrh dohody na úplné jaderné odzbrojení. Byla to zrůda.
Smajlík  leafroller Muž19 Kategorie
01.04.2020 12:28:49
Adolf Červen : to asi nebyl sluníčkář
 Honzazbrna Muž Kategorie
01.04.2020 12:03:29
Reagan, na toho si omylem pozapomněl.
 Adolf Červen
01.04.2020 11:56:53
Kdo by měl vládnout místo Trumpa? To je ta nejsnazší otázka! Je to totiž jedno. Za posledních 100 let měly USA jednoho dobrého presidenta a to byl Roosevelt. Kennedy a Carter sice nebyli úplně zkažení, ale nezkušení a nechali se zkazit. Všichni ostatní byli jen loutky oligarchů nebo byli sami oligarchové. Pro svět to vyšlo nastejno.
 leafroller Muž19 Kategorie
01.04.2020 11:54:30
Kolik bude mrtvých samozřejmě nikdo neví. Já si nedělám iluze o tom, že by krizi v USA řešil někdo lépe než Trump. Všichni to podceňujou nejen on.

Jednu věc bych chtěl vyjasnit. Pokud Trump prohraje volby nebude to kvůli koronaviru ale kvůli padající ekonomice. V roce 2016 poukazoval na velkou bublinu v ekonomice, za kterou samozřejmě mohl jeho předchůdce Obama, který více jak zdvojnásobil dluh USA. Trump udělal chybu, že ve chvíli, kdy byl zvolen prezidentem, trhy stále rostly a on si přivlastnil tuto ekonomiku jako svůj úspěch. Takže lidi mají za to, že ekonomika je Trumpova zásluha. A pokud padne, padne i Trump.
 Nevadan5
01.04.2020 11:52:35
Vy sluníčkáři se už chytáte každého stébla, kdo by jeko místo Trumpa měl vládnout?
Smajlík  Honzazbrna Muž Kategorie
01.04.2020 11:50:24
To nebude stačit.
 leafroller Muž19 Kategorie
01.04.2020 11:44:50
libik : musel bys tam kandidovat ty oslíku
Smajlík  Honzazbrna Muž Kategorie
01.04.2020 11:40:26
"Jestli ho tohle nebude stát příští volby, tak už fakt nevím, co by se v USA muselo stát" A záleží na tom? Změní se nějak kvalita tvého života, jestli se v nějaké zemi za mořem vymění prezident nebo jestli zůstane stejný? Bude třeba chleba lacinější? Není spíš zevlování po zprávách a aktualitkách z USA (např) jenom způsob, jakým zabíjet prázdnotu a dělat ji ještě prázdnější? Neměla by se prázdnota řešit nějakým jiným zaplňováním než čuměním na nějakého Trumpa a rozumovat, co jeho hříva a jeho blbost udělá s miliony a miliony jeho blbých voličů? Politika je jenom pro buzeranty.
Smajlík  Schopenhauerův pudl Muž38 Kategorie
01.04.2020 11:36:36
300 tis. lidí to není ani 0,1 % ze všech Američanů ... Takže hotový armagedon a zdecimovaní amerického národa... A mrtvými budou navíc ve velké většině důchodci (ze kterých většina měla i jiné nemoci a stejně by brzo zemřeli).

V USA pořád většina obyvatelstva smýšlí hodně pravicově. Kvůli tomu Trump u většiny z nich o podporu nepříjde. To spíš kdyby se tam zavedly omezuící opatření jako tady, byly by dlouhou dobu v platnosti, hodně by to poškodilo ekonomiku a stejně by to ve výsledku nemělo požadovaný účinek. I když se to teď podaří zastavit, tak se to později bude vracet. Jen plošná vakcinace by to zastavila.

Co by Trumpovi uškodilo nejvíc by byla skutečnost (ne že bych si to myslel), kdyby se zjistilo, že ten vir byl vyvinut v amerických armádních laboratořích. Pokud vymře 300 tis. amerických důchodců a obyvatelů ghett, tak to ho určitě nepoloží. Vymře jich ostatně možná i mnohem víc. Může to být klidně i 5% z celkového počtu nakažených.
Smajlík  jeeea bejby Muž37 Kategorie
01.04.2020 11:27:25
Tak na počet obyvatel to není až tak hrozné číslo ..
Frank Drebin
---------
Je to ekvivalent více jak 3000 mrtvých v ČR.
Ano, mohlo by být hůř, ale pochybuju, že by se tady Babiš chválil, že mohlo umřít 200 tisíc lidí, ale díky jeho opatřením umře "jenom" 3000.
 libik Muž32 Kategorie
01.04.2020 11:23:25
Tak na počet obyvatel to není až tak hrozné číslo ..
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
01.04.2020 11:22:41
Myslím si, že Trump by v příštích volbách nezvítězil ani kdyby pandemie nebyla.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
01.04.2020 11:22:37
Mr. President má jako vždy pravdu. America je velká země plná nezdravé obézních lidí.
Smajlík  Milkshake v plicích
01.04.2020 11:04:15
zdroj: https://tinyurl.com/w9hc3yk
 libik Muž32 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk