Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Tak co, koupilas flašinku, vypilas?
|
|
|
Koukej dřepovat. Víno až se mnou.
|
|
|
Kúp si celú fľašku, alebo rovno dve, a poriadne sa zduň.
|
|
|
Dej si, já už měla. Cvičit jdu zejtra. Je to jen trocha vína jednou za čas simtě.
|
|
|
Nevím, moc nemám rád holky, který říkají "vínko".
|
|
|
Můžeš si zacvičit před tím vínem. Otázkou je, kolik toho hodláš vypít.
|
|
|
Si ho běž koupit, co ti brání. Já právě jedno popíjím
|
Militantní*konzerva |
|
|
Zvu tě na víno. Uděláme si spolu pěkný večer, co ty na to? phainomen@seznam.cz
|
|
|
Fuj. Neznášam alkohol a víno je asi najodpornejší chľast. Mňamka? pivo a detské šampanské.
|
|
|
Proč ne obojí?
|
LAMO |
|
|