Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1123419, vloženo 10.03.2020 20:29:58 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nejnudnější na zpovednici je?
Koho názory považujete za nejnudnější, nejotravnější nebo zbytečně přemúdřelé?
 Deniska Praha Žena19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.03.2020 21:12:46
Zase téma které má rozpoustat hádky, kdo to asi tak psal, od toho jsem tu já!!!!

Tady umí psát moudra každý, není na tom nic těžkého :DDDD ALE ZÁLEŽÍ JAKA JE REALITA U KAŽDÉHO Z JEDINCŮ, TADY SI NALHAVA DO KAPSY SPOUSTA UŽIVATELŮ
 Agaaaa
11.03.2020 16:54:57
Zase se ozvaly potrefené husy, které neunesly můj negativní postoj k nim.
Aninka pro Rusko

---

podle sebe soudím tebe. Ty se vždy tak prokecneš. :D Jediný kdo tu neunesl nikdy kritiku jsi ty.
 muck hysterko
11.03.2020 16:34:33
Frank Drebin-
 Quakie Muž80 Kategorie
11.03.2020 14:02:01
Zase se ozvaly potrefené husy, které neunesly můj negativní postoj k nim.
 Aninka pro Rusko Žena18 Kategorie
11.03.2020 13:06:35
Ty svoje.
 WurR
11.03.2020 12:39:01
Tady se koná nějaký hon na tzv. přemoudřelé? Nejsou oni jednoduše spíš moudří než přemoudřelí? Není tu při díle závist?

Jsem tu krátce, ale nejnudnější mi tu zatím připadá Aninka pro Rusko. Tolik nudy a neschopnosti počít si se sebou cokoli hodnotnějšího jsem už dlouho neviděl, dokonce jsem si to ani nedokázal představit. Zároveň se ale jedná o natolik toxickou osobu, že svou nudností otravuje všechny okolo a neustále trapně žadoní o pozornost. Zřejmě taky trollí propagací Putina a ruskou propagandou. Nemám slov, jakými bych popsal svou pobavenost a zhnusenost z někoho takového.
 Schopenhauerův pudl Muž38 Kategorie
11.03.2020 11:33:33
nejotravnější je Aninka pro Rusko. S Výkukem v tomhle souhlasím do posledního puntíku. Nejnudnější? Nevím v čem. Zbytečně přemoudřelý bývá davidred, to je fakt, ale i leafroller nebo hodislava.
 lol
11.03.2020 08:46:29
Lazy, jednoznačně kafemlýnek Lazy.
Smajlík  leafroller Muž21 Kategorie
11.03.2020 07:08:29
davidred se z toho rozpláče krasaveček
Smajlík  Honzazbrna Muž Kategorie
11.03.2020 03:52:21
Hm, názory ostatních mě nezajímají, takže je nečtu. Akdyž je nečtu, nemohu soudit.
 PretorianCZ Muž28 Kategorie
11.03.2020 01:42:48
nejnudnější - mě nenapadá
nejotravnější - Honza
zbytečně přemúdřelé a útočné je davidred
Smajlík  Nenávidím ženy Muž25 Kategorie
10.03.2020 23:51:29
Nikoho. Ale kdybych měl číst koubu, dostal bych psotník.
 matouch3 Muž50 Kategorie
10.03.2020 23:42:13
Někteří týpci jak se pořád obtěžují přispechat se zdůvodněním, že to proto, že evoluce, přirozený výběr a jo, jak je to právoplatným a neoddělitelným průkazem mužství chovat se buransky, do čeho spadají všechny ty obskurní atrakce s penisy, prezentace sebe jako očumovače ženských zádelí, ne, ženám to neimponuje ani když nejsou "zapšklé feministky", odezvy na způsob "zůstat sám je zlé", tedy představování samoty jakožto trestu nebo důsledku toho, že někdo není z možnosti mít sex kde se jen dá celý uveličeny a vůbec všechny ty debilní projevy jedinců s narušeným vývinem v orální prenatalní fázi vývinu, jež si to dobíhají ještě do dalekého stáří jako pejsci po plotech a kandelábrech.
 dscm
10.03.2020 22:48:12
:D Robíte jej len pôdu a ani netušíte k čomu sa schyľuje.
Už sa určite pečie čisto nový elaborát zo série Chlapi podľa Aninky.
 Zvedavý nevychovanec
10.03.2020 22:35:50
Aninka 2020 :D
Smajlík  Aninka pro Rusko Žena18 Kategorie
10.03.2020 22:12:57
Aninka: Smir se s tim, ze ne kazdy s tebou souhlasi, nikdo ti nemusi podkurovat. Na tohle zase napises neco,abys me jakoze strasne setrela. Pak se te tu nekdo zastane a zas budes mit dusicku v peri. Treba na toho Davidred jsi napsala svuj nazor a jeste ho tu znovu opakujes. A zase z toho bude diskuze cela o Anince pro Aninku :D
 EKG
10.03.2020 22:09:38
Jednoznačně Monopost a jeho deriváty ..
 Frank Drebin Muž44 Kategorie
10.03.2020 22:08:42
Souhlasím - Aninka 2020 je fakt hrozná pruda. Kdyby tohle viděl Putin...
Smajlík  Ten by jí srovnal
10.03.2020 22:01:05
Vedel jsem, ze urazena Andula bude na mne protivna... DDD
Andulo, znas tuhle ceskou pisnicku?... Andulko, Andulko, ty jsi trucovita, kdybys byla moje, byla by jsi bita, byla by jsi bita. Byla by jsi bita tou liskovou holi, tou to ma Andulko, tou to tuze boli, tou to tuze boli... DDD
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
10.03.2020 21:45:57
Mezi otravné patří samozřejmě i Vykuk, jak můžete vidět, čte každý můj prd.
Smajlík  Aninka pro Rusko Žena18 Kategorie
10.03.2020 21:44:07
Davidred se nesnaží poradit, ale nacpat všem své názory jako absolutní pravdu, v tom vidím ten rozdíl. Jinak je mi to jedno.
Smajlík  Aninka pro Rusko Žena18 Kategorie
10.03.2020 21:29:01
*Vykuk* souhlas
 EKG
10.03.2020 21:27:07
Davidred je jeden z mala, ktery se snazi poradit nezavisle.....Hodne lidi si tu jenom honi vlastni ego. Nejnudnejsi mi prijde LazyTown nebo jak ma tu prezdivku. Ten do vseho cpe boha a na nic nikdy v podstate neodpovi. Kdyby byl muslim, tak ho tu ukamenujou....
Smajlík  EKG
10.03.2020 21:25:12
Beer vobec neni nudny. Velmi rad citam jeho rady, lebo vidim, ten chlap ma skutocne velky prehlad a da sa od neho moc veci naucit. Snad by sa patrilo spomenut Putinovu Andulu, pre ktoru je vlastne cely zivot jeden ooooobrovsky problem a musi tu resit fakticky kazdy svoj prd. A tato zakomprexovana osoba strasne nenavidi konstruktivnu kritiku a povazuje ju za utok na svoju osobu.
Smajlík  *Vykuk* Muž62 Kategorie
10.03.2020 21:03:28
Zhruba tak
Smajlík  Honzazbrna Muž Kategorie
10.03.2020 20:36:41
>ANinka

jj, s davidred souhlas. Msf totu zabalil. Viz jeho vzkaz v profilu.
--------------
Nudný je Beer, protože zní jako wikipedie, tudíž ho ani nečtu.
 *MileynQa* Žena24 Kategorie
10.03.2020 20:34:38
Nejnudnější názory obvykle nedočtu do konce, takže nevím, moc toho nečtu, co mi připadá nudné.

Nejotravnější jsou pro mě trollové, kteří se do někoho navážejí pořád těmi stejnými řečmi a nehodlají nikdy přestat.

Zbytečně přemoudřelý mi připadá davidred, který si myslí, že co platí na jednu ženu, platí automaticky na všechny ženy, nebo MS-fanoušek, který si myslí, že sežral celý svět. Naštěstí už ho tady moc nevídám.
 Aninka pro Rusko Žena18 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk