Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Asi jo, zní to hezky, i když si to nedokážu moc živě představit. Ale jak vidíš z odpovědí, každá holka je jiná :-)
|
|
|
Lulinka: Nic spešl, ale hlava by jí nevybuchla :D
|
|
|
Dárky z lásky se cení a tenhle ani zbytečně nezabírá místo na polici ;-) Akorát jestli umíš zpívat... aspoň trochu.
|
|
|
Jsem zapomněl, že sem se ptal vůbec :D Researcher: To je hezký příběh. nejspíš zpíváte docela dobře. Sorayaaa: Hmmm hmmm já bych se optal, zda o to vůbec stojí. Jentak random bych to nepěl. Zastánkyněanálu: Super :D Honzazbrna: Zpívat neumí, ale ten text se mi i líbil. Byl celkem vtipný :D Jinak zpívám lépe, teda je to taový průměr, ale lepší než tohle :D Hodislava: Bohužel na nástroj nehraju. Nevadí, to je jasný, to by otočilo asi máloco.
|
|
|
Já když nastoupil na elektrofakultu ČVUT v Praze, tak mi nebylo nabídnuto bydlení v koleji, teprve až v začátku druhého semestru. Maminka mi dohodla bydlení u jedné ze svých sester v Karlíně. Byl jsem za to velmi vděčný. Byla to fajn rodina. Stalo se, že si její sestra vzpomněla na jednu z písniček z minulých let a já ji začal zpívat, líbila se mi. Celá rodina té maminčiny sestry z toho byla v šoku. Velice se jim to líbilo, jejímu manželovi, jí i její dcerce a synovi...
|
|
|
Ne, byl by z něho kamarád :-)). Záleží co bys pěl a co to je za typ holky. Já jsem to zažila a bylo to děsně kyčovitý. Třeba je romantička a zaboduješ. Jestli je na drsnější týpky, tak se spíš ztrapníš.
|
|
|
Ano.
|
|
|
https://www.youtube.com/watch?v=dYrPJYs0iEE
|
|
|
Kdyby se ještě k tomu doprovodil na nějaký hudební nástroj ..... no jéje! Ale víš co. Pokud je v mých očích .. jaksi ... no prostě nepřijatelný, tak nic nezmůže, nezmění to, ani kdyby dostal zlatého slavíka. Body k dobru to fakt nebudou.
|
|
|
|