Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Čau, jsi pěkná, odkud jsi? Jestli jsi z Prahy, napiš mi na phantasic@seznam.cz a pozvu Tě do cukrárny na horkou čokoládu a dortík, ať máš nějaký endorfiny :-D
|
tricet7 |
|
|
To jsi ty jak má/měla přítele Angličana a ty pracuješ tam někde v hotelu nebo tak ? Co budeš dělat? Vrátíš se do Čech ?
|
|
|
Hmm, spolubydlící 2 hodiny uklízela, Nobelovku by za to nechtěla?
|
|
|
Nie nemáš toho moc, to si len falošne nahovaras, pokiaľ si zdravá a vladzes pracovať tak na tom naozaj nie si zle. Stačí ak prestanes brat partnerské vzťahy až tak moc vazne, ber ich len niečo ako bonus a šťastie si hľadaj predovšetkým v Bohu. Máš nejaké koníčky ?
|
|
|
Neboj. Ješte tak rok a bude to dobrý.
|
|
|
Taková milá ženská. No to ten tvůj ex musel být pěkný hňup. Ale co, určo objevíš někoho vhodnějšího.
|
|
|
Od Tvé přezdívky jsem nikdy dospělé chování neočekával, takže jsem se pořád divil. Každý den není posvícení.
|
|
|
Ale no tak - jsi hezká a hodná holka, určitě najdeš někoho (mnohem) lepšího...hlavně neudělej nějakou blbost, za pár dní (či týdnů) ti bude líp... A šetři si slzy, ještě je budeš (v životě) potřebovat...
|
|
|
Teď to je nejhorší a přijde ti, že se ti nic nevede, ale většinou po takové totální kalamitě přichází nové obzory.
|
|
|