Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1112030, vloženo 04.11.2019 23:34:04 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chci rvat
Ahoj, do prace chodim nerada a nesnasim to tam (zakaznici idioti a kolegove vetsinou taky) Pritel me nechal (myslela jsem ze je ten pravej) 10 dni zpatky a je minejhur na svete alespon jsem zacala normalne jist po tydnu ale porad jsem v haji....A po praci si ted delam jeden drahej kurz ktery by mi mohl pomoct zmenit zamereni a najit novou praci a tak po 16h denne (2 tydenni kurz) prijdu domu a spolubydlici me ted pozde serve za vodu na kuchynske lince jelikoz ona dnes 2h pratala...totalni pi*a. Jen jsem si chtela ohrat jidlo v mikrovlnce, umyt to a jit spat..

Je mi do breku, chci se vsim prastit, najit si garsonku a platit 2x tolik, dat zitra vypoved a taky chci rvat ze porad miluju pritele (to me trapi nejvic) a do prace musim vstat za 7.5 hodin :((( Vim ze se nechovam jak dospela ale je toho moc :(((((

diky za precteni
 Fialová Kráva Žena29 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
05.11.2019 17:29:16
Čau, jsi pěkná,
odkud jsi?

Jestli jsi z Prahy,
napiš mi na phantasic@seznam.cz
a pozvu Tě do cukrárny na horkou čokoládu a dortík, ať máš nějaký endorfiny :-D
Smajlík  tricet7
05.11.2019 10:13:47
To jsi ty jak má/měla přítele Angličana a ty pracuješ tam někde v hotelu nebo tak ?



Co budeš dělat? Vrátíš se do Čech ?
 Liberecak Muž24 Kategorie
05.11.2019 09:21:04
Hmm, spolubydlící 2 hodiny uklízela, Nobelovku by za to nechtěla?
 Presence of Pain Žena32 Kategorie
05.11.2019 09:08:06
Nie nemáš toho moc, to si len falošne nahovaras, pokiaľ si zdravá a vladzes pracovať tak na tom naozaj nie si zle.

Stačí ak prestanes brat partnerské vzťahy až tak moc vazne, ber ich len niečo ako bonus a šťastie si hľadaj predovšetkým v Bohu.


Máš nejaké koníčky ?
Smajlík  LazyTownRobbieRotten Muž27 Kategorie
05.11.2019 05:24:33
Neboj. Ješte tak rok a bude to dobrý.
 zlomyslný hajzl Muž19 Kategorie
05.11.2019 04:12:42
Taková milá ženská. No to ten tvůj ex musel být pěkný hňup. Ale co, určo objevíš někoho vhodnějšího.
 PretorianCZ Muž28 Kategorie
05.11.2019 01:37:07
Od Tvé přezdívky jsem nikdy dospělé chování neočekával, takže jsem se pořád divil.
Každý den není posvícení.
Smajlík  Odpočinek Muž52 Kategorie
04.11.2019 23:46:10
Ale no tak - jsi hezká a hodná holka, určitě najdeš někoho (mnohem) lepšího...hlavně neudělej nějakou blbost, za pár dní (či týdnů) ti bude líp...

A šetři si slzy, ještě je budeš (v životě) potřebovat...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
04.11.2019 23:37:51
Teď to je nejhorší a přijde ti, že se ti nic nevede, ale většinou po takové totální kalamitě přichází nové obzory.
Smajlík  Aninka pro Rusko Žena18 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk