Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1109667, vloženo 08.10.2019 10:08:01 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Konečně je Rath v lochu
Tak víra v jakžtakž funkční justiční systém se u mě udržela, Rath konečně nastoupil na zasloužený odpočinek a i když se všemožně snažil to zhatit a prodloužit, nakonec osudu neutekl.

Taky jste rádi že tak naprosto jasný případ má šťastnou dohru? Protože když už by vás neodsoudili ani při chycení přímo při činu, tak už nevím co víc by bylo třeba.
 libik E-MAIL:   Muž31 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
09.10.2019 07:42:31
Já jsem si toto pondělí zařadil k deseti nejvýznamnějším dnům mého dosavadního života. Druhé Nagano.
 BadMax Muž56 Kategorie
09.10.2019 00:51:45
Tva radost je zbytecna ,jako lekar v krimu bude v ordinaci a za 3 roky bude venku to se da ne
jefim89
-------
Já mám radost za to, že spravedlnost nakonec zvítězila a že je Rath pravomocně odsouzený. Ono nejdůležitějších na trestním právu není ono "trestání", ale preventivní účinek jaký to má na potenciální zločince. Většina lidí se díky celkem fungujícímu systému a společenskému tlaku nikdy žádného závažnějšího porušení zákona nedopustí. A pro některé, co jsou na hraně, může být právě Rathova kauza to, co je odstraší.

Osobně mi je jinak jako člověk ukradený, takže nějakou pomstu na něm vykonávat nepotřebuji, ať klidně ve vězení ordinuje, aspoň bude užitečný a rychlejc mu to uteče (win-win pro všechny).
 libik Muž32 Kategorie
08.10.2019 22:55:27
Tak vzhledem k tomu, že se při predbeznem propuštění hodnotí i náhled na vlastní trestnou činnost, tak ho těžko předčasné pustí, až začne vyprávět, jak je nevinny.

Jo v případě, že výměně s začne se kát, možná ho pustí dřív, ale to pochybuju.
 Psi granule
08.10.2019 20:52:21
Doufám, že ho někdo v tom lochu pořádně ojede, pazdráta jednoho nechutnýho. Je to zloděj, lhář a křivák. Snad se z tý basy už nedostane.
 Král Lofasů revival Muž32 Kategorie
08.10.2019 18:10:20
Tva radost je zbytecna ,jako lekar v krimu bude v ordinaci a za 3 roky bude venku to se da ne
 jefim89
08.10.2019 17:28:20
psssst :) Rath je takový prototyp rádoby machistického chlapáka obletovaného samičkami a co si myslí že s každým vyjebe - přesně do takového se tu Pragmatix snaží pořád stylizovat - ten by mohl někoho klidně na kameru někoho zabít a byl by nevinnej :P

jen Pragmouš bohužel v reálu nemá ani prachy ani ty ženský tak mu nezbývá než to hrát přes klávesnici s modrou obrazovkou, podle kvanta příspěvků co tu chrlí to vypadalo na nezaměstnaného nerdíka s nulovým společenským životem a o to víc volného času, čím dál víc ale probleskují sentimentální stesky na starý režim a oplzlé řeči takže možná starší čtyřicet až padesátník co chytil druhou mízu - bohužel zas jen tu virtuální

toť má odborná psychologická profilace rádo se stalo xxx
Smajlík  dixiegal
08.10.2019 14:53:30
https://pbs.twimg.com/media/EGHX5_zXUAE9owc.jpg
Smajlík  Charles Muž49 Kategorie
08.10.2019 14:46:06
Chartisti byli agenty StB, Gott je národní hrdina a Rath je disident.

Ty máš fakt dost.
 GH5H
08.10.2019 14:28:06
*Poslední část
Já budu jásat, až uvidím v příštím režimu v teplácích velké ryby a taky ty, co je řídili a sponzorovali. A nahoře charakterní, zásadové vlastence, které nejde koupit ani zastrašit.
Škoda slov, zcela jasný, nezpochybnitelný politický proces, Rath je nový disident. Kdyby byl drsnější, mohl z toho vytřískat i Fimfárum, ehm prezidentskou židli nebo dalšího vůdce. :,)
Tak mu přeju, aby to přežil ve zdraví, dostal se z toho co nejdříve a v klidu užil zbytku života s prachama, majetkama a babama, co si nakradl před touto kauzou. Narozdíl od jiných kapitalistických politiků si to za určité věci trochu zaslouží.
Smajlík  *Pragmatix I* Muž33 Kategorie
08.10.2019 14:27:14
*4. část
Já Ratha osobně respektuju právě za jeho poslední působení v PS. Doporučuji každému shlédnout si jeho zachované projevy, než na něj navlékli tuhle kauzu a do kterých věcí a lidí se přesně opíral. On je pohříchu ten skoro poslední, který by měl z politiků dnes sedět ve vězení. Pokud se někdo raduje z Ratha a mnohokrát usvědčený bilionový zloděj Kalousek mu nevadí, tak škoda slov. Spravedlnost a právo je v kapitalismu jen pro vyvolené a Rath zjevně moc zlobil, tak dostal na zadek. Ale držel hubu do poslední vteřiny, takže počítám s půlkou trestu, milostí nebo s ještě nějakou vysouzenou kličkou, a dožití života v blahobytu.Pokud někde něco podělá, tak ho zabijou. A lidem, co nenávidí politika za směšných sedm milionů ve státě, kde se rozkradly biliony těmi okolo něj, se konečně uleví. No, s takovým materiálem se těžko pracuje. Proto máte na hradě Drahoše nebo Miloše, a ne třeba Žižku, Kryla nebo Masaryka, vážení.
Rath je jen další z tisíců a tisíců brutálně týraných disidentů kapitalistického režimu za posledních 30 let. Je to jasný politický vězeň a jeho proces byl na úrovni procesů padesátých let (jen bez trestu smrti, zatím). Je absurdní, že tomu tleskají nejvíce právě ti největší rádoby antikomunisti, kteří o těchto procesech pořád melou.
Znaky to mělo úplně stejné, akorát se přidalo efektní zatýkání šíleným komandem v kuklách a ozbrojenci už pobíhali podruhé v ústavní instituci, což se děje jen v banánových republikách při vojenských pučích. V ČR už si ozbrojená komanda chodí do Poslanecké sněmovny na oběd, vodí tam občany zvolené politiky s imunitou v želízkách a nikomu to vůbec nepřijde divné. Demokracie jak noha, pánové a dámy. Nevím jak jiní, mně to kapánek vadí. Ale tak, když mohli hodit do vazby pana Sládka, aby byl "demokraticky" zvolen Havel, tak co už, že ehm hmm. Ale ten tam byl aspoň jen na tu volbu a šel domů. Jiní nevinní jsou tam rok a více. Jde o jeden z nejbrutálnějších totalitních institutů, který nemá vůbec v demokratickém režimu existovat. Jinak zkusit vazbu na rok a více si může každý doma, když se zavře do komory, odpojí si elektřinu a nevyleze z ní. Vězení je oproti vazbě už spíš vysvobození, rizikoví lidé se dnes ničí vleklými nákladnými soudy a vazbou.
Doufám stále, že se z toho Rath nějak dostane, jedno jak. Nemám totiž čarodějnické procesy s nevinnými lidmi rád. A odsuzování někoho za něco jiného než udělal, taktéž ne. A chytání malých rybek místo největších a vydávání to za rybářský světový úspěch, už vůbec ne. V tomto nejde VŮBEC jen o Ratha, ale o základní principy a o všechny, kteří nechtějí stále horší totalitu a bezpráví. Příště si něco vymyslej třeba na libika, až řekne nepohodlný názor. Jenže u lidí s názory konformními s každým režimem spíš ne. Tak třeba na někoho jemu blízkého a pak pozná zblízka, jak je "česká" justice super. Možná ho odsoudí i pes, přesněji psovod nebo svědectví recidivisty.
 *Pragmatix I* Muž33 Kategorie
08.10.2019 14:26:24
*3. část
No a teď se podíváme na to zákulisí, o které v celé věci šlo. Kdyby měl Rath větší koule, nasral se a potopil ty kurvy kolegy všechny, mohl tady dnes vládnout (jako, že by dělal šaška místo Babiše, kdyby to nevzal ve velkém). Nicméně, málokdy nižší člen mafie potopí hlavní kmotry, protože z mafie se nevystupuje jinak než nohama napřed. Ale pořád ještě časem může skončit na úplně jiném hradě. :)) Skoro všichni čeští prezidenti startovali v kriminále, času má dost. Ten člověk byl a je jeden z nejvíce charismatických politiků a nejlepších rétorů. Narozdíl od ostatních politiků v určité míře chápe otázku dobra a zla, práva a bezpráví, dokáže se postavit za lidi, nebojí se veřejně něco říct. Pro mě už je jen z tohoto důvodu lepší kandidát na vrcholnou funkci než všichni ostatní. V rámci kapitalistické nabídky byl v poslední fázi to slavné nejmenší zlo a to tak malé, že jak jsem nebyl ochoten jít volit Zemana a jen to s nechutí doporučoval (protože Drahoš byl naprostý neomarxistický šílenec a k tomu submisiv), tak Ratha bych snad i volit šel a nevidím na politické scéně z těch s šancí na zvolení nikoho, u koho bych to jako odpůrce dnešního režimu mohl říct. Takže mě Rath trochu zklamal úplně jinak. Že ty svině natvrdo před národem nepotopil a jen obecně blábolil. Na druhou stranu ho chápu, strach o rodinu je zcela legitimní a oprávněný, takže rozumím. Ale škoda, byla to šance změnit režim, kdy kmotři fakt v divadelní hře hodně přestřelili asi jako kdysi v Německu u Hitlera a Rath mohl dokázat leccos... Nedokázal nic, jen se skrz něj a jeho proces ušroubovaly zákony a režim.
V poslední fázi poctivě bojoval za občany a dobré věci, šil do věcí, do kterých se kecat veřejně opravdu nedoporučuje, tak ho mafie odstřelila. A hodně se obávám, že když měl tehdy poslední šanci všechny ty kurvy i režim odstřelit v onom "památném", leč nevyužitém projevu před celým národem, tak dostal taktní upozornění - hochu hochu, drž hezky hubu, nebo bude mít celá tvá rodina krásnou nehodu a ty hodně dlouhou a krutou samotku ve společnosti fera lakatoše bez mýdla. Nicméně, i tak to měl udělat, protože ukazovat slabost sviním se nevyplácí a na to dojel. Měl to dle mě vzít ve velkém, říct vše a říct i vše o vyhrožování, čímž by sebe a svou rodinu do určité míry ochránil (přece jen ČR pořád není Slovensko ani Ukrajina, zatím).
Posral se v rozhodné situaci, proto sedí. Ale také možná z druhé strany správně vyhodnotil situaci a jeho rodina žije a on má pořád šanci si u mezinárodního soudu vysoudit nevinu. Nebo dostane milost příp. zkrácení trestu za dobré chování (což mu jistě řekli, aby mlčel), protože mlčel a držel basu. Anebo něco ještě někde podělá a zažijeme další náhodnou sebevraždu ve vězení (kterou by pan Rath nikdy nespáchal, takže vraždu).
 *Pragmatix I* Muž33 Kategorie
08.10.2019 14:25:33
*2. část
Právě tahle kauza je do značné míry zkouška, kolik lidí v ČR umí číst a počítat. A já jsem rád, že určitá část myslících lidí pořád 1+1 zvládne. A mimochodem, opět opakuju, i kdyby omylem šlohl těch pár mega, o které v té kauze jde, tak naprosto odmítám řešit malé zlodějíčky jako prioritu místo toho, aby se jako priorita řešili ti největší. To je zcela zrůdné, úchylné myšlení typu, nemůžeme sejmout toho, kdo krade a vraždí, tak ukopeme bezdomovce, protože si vzal v obchodě rohlík a tatranku. A přesně to se v ČR už 30 let děje. Skutečné zločiny se kryjí a bagatelizují, a za naprosté prkotiny se dělají čarodějnické procesy. Za týrání malých dětí pár let nebo podmínka, za pochybování, články, knihy, nálepky, transparenty deset let. Za pár neprokázaných směšných mega monstrproces, za prokázané pro ČR likvidační biliony funkci ministra, premiéra nebo prezidenta a pak křeslo v EU nebo ve správní radě Čezu. Kdo tleská nad popravou Ratha, tleská nad popravou svou a své rodiny.
Protože právě skrz porušení Ústavy a zákonů u Rathova procesu se do trestního práva i praxe protlačila další kupa orwellovských svinstev, které poslední roky zažíváme. Rath byl test, co lidi snesou a kam se dá totalitní praxe zase posunout.
A někde zde je nutno připomenout, že Rathův proces byl jako obvykle jen kouřová clona a když se hrálo divadlo kolem něj, tak co se schvalovalo ve sněmovně, pamatuje si to ještě někdo? Dvě pro ČR naprosto zásadní věci, kde se rozkradou následné roky biliony a ztratí národní suverenita už úplně. Nebudu to tady rozpitvávat, znalí dobře ví, řešilo se to tehdy na všech alternativách.
Rath je jednoznačně vinen za menší na kapitalistického politika bagatelní prohřešky PŘED touto kauzou. A je jednoznačně NEVINEN za tuto politickou zakázku od jedné z mafií. A pozor, je nevinen i při stávajících totalitních zákonech a po všem, co bylo u soudu podvodně předloženo - to uznávají i zkušení právníci. Tedy, že i kdyby vinen byl, tak to co protistrana předložila, ani omylem na spravedlivé odsouzení ani dnes zdaleka nestačí. A to je něco, co sere i tu část slušnějších lidí znalých práva, kteří klidně v Rathovu vinu věří, ale chtěli spravedlivý a korektní proces. Proto právě tito nejvíc objektivní lidé konstatují vysokou šanci, že Rath ještě zdaleka neprohrál.
 *Pragmatix I* Muž33 Kategorie
08.10.2019 14:24:43
*1. část
Je to přesně naopak, český justiční systém opět dokázal, že nefunguje, je korupční, tendenční, nespravedlivý, nerespektuje Ústavu ani (špatné) platné zákony ČR a funguje na zakázku kmotrovských mafií. Přesně podle toho, která ze dvou vládnoucích mafií je zrovna více u moci.
S Rathem je to prosté. Byl to kapitalistický politik. Takže tak jako všichni ostatní lhal, podváděl, krad - byl to přece občanský i sociální demokrat. Pohříchu přesně v okamžiku, kdy poprvé začal něco dobrého statečně a upřímně dělat pro lidi, začal veřejně o svinstvech říkat pravdu, přestal krást (méně než ostatní) a píchnul do rozkrádačky VZP a dalších věcí, kde se točí stamiliardy, tak dostal přes prsty. Aby to už nikoho nenapadlo. Proto se třeba Babiš drží tak při zdi (jo, drží a moc, třeba u imigrace). A taky jen proto tam dnes nesedí s ním.
Čili čili, určitě před svým posledním politickým obdobím měl nějaké ty hříchy jako všichni okolo a rozhodně řádově menší než osoby typu Kalouska, Havla, Klause, Zemana, Vondry, aktuálně Hamáčka a podobně. Pokud by se mělo někde začít, tak zhruba u nich. Popravovat nejmenší rybky a neřešit sumce, je ubohost.
Je to jako s USA - nemáme na Rusko a Čínu, tak v přesile vybombardujeme prosperující Libyii, to jsme ale machři. Ale na každého časem dojde.
Jinými slovy, vykonstruovaná kauza na zakázku, naprosto jednoznačně. Přímé důkazy vůbec žádné, zmanipulované, účelově sestřihané odposlechy, nátlakem ovlivnění svědci (kteří sami kradli), porušení Ústavy, překroucení zákonů a co je hlavní - když se něco ukradne, tak něco chybí. Ale v případě Ratha nikde nic nechybí jako u jeho kolegů v Poslanecké sněmovně i na Krajích, jen přebývají dokončená díla pro občany.
Krabici nebudu vůbec řešit, kdyby do ní fízlové dali koalu, tak tam bude. A netuším, proč by si někdo nemohl nosit své peníze třeba v prdeli. Stačí, že totalitní režim víc a víc omezuje hotovostní platby. To je důkaz jak hovno v hajzlu. Mimochodem, proč tedy není profi video, kdo kdy jak kde ty peníze do té krabice dal??? Profi sledovačka na všechny údajné korupčníky jela dostatečně dlouho, šly na ni z našich daní maximální prostředky a jediný výsledek jsou zmatené, účelově sestřihané odposlechy (které nejde i tak použít jako přímý důkaz)?
Ad odposlechy - v dnešní době ti zkušený profík vyrobí audio (když na to přijde, i video), že libik nebo pragmatik vykradl banku, zabil deset rukojmí, a pak snědl vlastní ženu. A jako IT to ví libik nejlíp.
 *Pragmatix I* Muž33 Kategorie
08.10.2019 14:16:53
Charles - nevím přesně, jak to bylo s Rathem, nebyl jsem u toho, ale obecně platí, co jsem psal. Politické strany byly u nás financovány vlivnými podnikateli a ti za to něco chtěli. Obvykle zákony ušité pro ně na míru. Takže to tak mohlo být i případu Davida Ratha. Ostatně on sám tvrdí, že se jednalo o peníze pro soc dem. A je zajímavé, jak se ho soc dem snažila rychle zbavit. Kdo věří, že soc dem zajišťovala peníze pro sebe legálně, je naivní. Dělala to stejně jako ODS, tedy pokoutně, přes prostředníky a ty peníze nikdy nebyly čisté. Ostatně už zakladatel ODS Klaus tvrdl, že peníze pro stranu nikdy nesmrdí a že nedovede rozlišit, které jsou čisté a které jsou špinavé, takže jsou pro něj všechny čisté :-)
 Bild
08.10.2019 13:44:45
Nemůžu se zbavit divnýho pocitu z té akce s tím "vínem". Od začátku mi na tom něco nesedí a mám sklon věřit, že mu to tam někdo podstrčil.
 Ibrahim off
08.10.2019 13:32:04
Nahodou proc to neprotahovat, kdyz clovek vi jak na to, komu by se chtelo do vezeni? A jemu asi fakt nejde o to, aby si ho nekdo vazil.. Asi si holt nepotrebuje dokazovat, ze je chlap..
 2-methyl-propan
08.10.2019 13:10:44
Já uvěřím ve fungující justici, až se za katrem octnou všichni tuneláři a polistopadoví zloději v čele s Koženým. Jedna vlaštovka jaro nedělá. Kde jsou ty zlaté časy socialismu, kdy se na odsouzení zlodějů nečekalo desetiletí a gauneři neměli tak snadné utéct za hranice.
Smajlík  starý komunista
08.10.2019 12:54:03
>přemejšlej

"...on je ten typ sympatickýho záporáka, kterýmu všichni diváci fanděj..."

Tak pro mě je to ubohej křivej ufňukánek, co se kroutil jako had, neustále vymýšlel nedůstojný fintičky a báchorky, aby se vyhýbal spravedlnosti...
Stejně jako hrdina Janoušek.

Tohle mi na podobných lidech vadí snad víc než to, co udělali.
Je pak těžký si jich vážit.

Kdyby byli chlapi, uznali by, že přestřelili a se vztyčenou hlavou napochodovali za katr.
 Ptakolebec Muž52 Kategorie
08.10.2019 12:52:26
A budeme živit dalšího vězně. Z našich daní. To je opravdu úspěch! Pokud by někdo spočítal, kolik stálo to mnohaleté vyšetřování, soudy a nakonec kriminál, bude to tolik, kolik si nakradl. Takže pro stát velmi neefektivní způsob trestu. Bohužel nemáme nucené práce, takže vězni nemusí pracovat, dokonce velká část ani nemůže, i kdyby chtěli.
 Beer01 Muž93 Kategorie
08.10.2019 12:49:18
Je to dobře,že jde za katr. Vidím v tom i určitou symboliku-za sedm melounů v krabici od vína,sedm let v arestu a nástup sedmého.(část však odseděl,tak to úplně neplatí).
Byl však zadržen v roce 2012,tak si myslím,že soudy a soudci pracují špatně.
Nevím,zda většina společnosti má důvěru v justici.
 spravedlnost
08.10.2019 12:42:21
aspoň něco
 Van Generator Muž30 Kategorie
08.10.2019 12:27:01
Bild: nehledej v tom konspirace, Rath byl čistě jen vychcanej arogantní prospěchář, co uměl dobře mluvit.
 Charles Muž49 Kategorie
08.10.2019 12:23:49
Není to pro mě jednoznačný případ. Ty peníze byly určeny pro sociální demokracii a Rath je pouze vyzvedl. Rath dělal jenom špinavou práci pro soc dem. Ta dala ruce od něho pryč. Znovu opakuji, právě tímto způsobem byly financovány politické strany včetně soc dem. A nejen oni, i ODS a další. Takto pokoutně v igelitkách nebo flaškách se do strany dávaly peníze. Ty peníze nespadly z nebe, ale od podnikatelů a jiných bohatých lidí, kteří za to něco chtěli. Třeba zákony ušité na míru.
 Bild
08.10.2019 11:14:37
s tim že drtivá většina se k soudu nikdy ani nedostane
 Nevnímám realitu Muž88 Kategorie
08.10.2019 11:13:49
1 z 1000 a ještě k tomu vydanej ostatními korupčníky, protože se s nima nechtěl dělit, hm...

a větší ryby, co se nemrskaj jako se mrskal Rath, v klidu odplujou po proudu:
https://tinyurl.com/y2fznep4
Smajlík  Nevnímám realitu Muž88 Kategorie
08.10.2019 11:04:52
Klimakteriální justici to trvalo 7 let.

Sice tu soudy nejsou tak pomalé jako třeba v afrikazinované Francii ale ani toto není dobrá vizitka
kvidoslav
------
Tak tady bych za to neobviňoval soudy, Rath využil každou možnost na to, aby se ty soudy protáhly. Na jednu stranu tak ukázal, že český justiční systém naslouchá obviněným a je tu spousta možností jak prokázat svojí nevinu. A taky že soudy nelze zcela obejít tak, aby jasný pachatel utekl spravedlnosti.

Spousta lidí by se na to dávno vykašlala, odseděla si to a teď už by byly doma. Rath se chtěl soudit, tak si užil 7 let soudů a teď tam stejně musí.
 libik Muž32 Kategorie
08.10.2019 11:04:47
Valdice se plní : Prostě jen bolševická touha skoncovat s vrchností. Ti co si neuměj nahospodařit, záviděj těm, kteří nešli do politiky zbytečně. Celej tenhle boj proti korupci je jen štěkání ratlíků, ale holt někdy dolážou i hryznout. Akorát se nikdy nesmířej s tím, že prostě tady vždycky budou ty velký psi. Čecháčkové se holt nedokážou smířit s tím, že společnost se vždy dělí na šlechtu a nevolníky, ať je režim jakejkoliv. Ale jinak to holt nebude, jenom v Čechách holt nikdy nebude pochopeno, že zákony jsou jen normou, která má udržet společnost v chodu a ne likvidační nástroj, na ty, co jsou nahoře.
Smajlík  přemejšlej
08.10.2019 11:01:51
Je to celé o tom, že pokud je někdo amatér, tak má problémy, když krást tak profesionálně.
Smajlík  Filosof z Bohnic
08.10.2019 11:01:02
Klimakteriální justici to trvalo 7 let.

Sice tu soudy nejsou tak pomalé jako třeba v afrikazinované Francii ale ani toto není dobrá vizitka
 kvidoslav
08.10.2019 10:57:36
"Komise (parlamentní) k OKD chce dát stíhat Dlouhého, Bakalu i Pokorného." I Sobotku!

https://tinyurl.com/y4khac42
Smajlík  Valdice se plní
08.10.2019 10:55:34
libik : Řeknu ti to asi takhle: V podstatě mi je jedno, jestli je Rath vinnej nebo nevinnej, i když v jeho nějakou vinu nevěřím. Ale on je ten typ sympatickýho záporáka, kterýmu všichni diváci fanděj a scénárista i režisér ho prostě bez váhání lačej jako kladnou postavu filmu. Skvělej hejtr, sympatickej politik, kterej dokáže bojovat za obyčejný lidi, ale nesnižuje se k lidovosti.
 přemejšlej
08.10.2019 10:39:13
Kapka v moři. Pan Janoušek si vesele běhá po svobodě. Pan Rittig si vesel běhá po svobodě. Pan Březina nejenže běhá po svobodě, ale je dokonce nadále v aktivní politice. A další a další.
Smajlík  leafroller Muž19 Kategorie
08.10.2019 10:30:18
assfd : Jaký kradeže? Prostě, co se ušetří na nákladech malá domů. To není, žádnej zločin, to dělá každej, někdo míň, někdo víc. A odposlechy? Dovol, abych se zasmál. Už Napolénův ministr policie Joseph Fouché říkával : "Dejte mi jakýkoliv text od kohokoliv a já ho tak roztříhám a zase sešiju, že pisatele budu moci rovnou poslat pod guillotinu." Prostě jen "šikovně" sestříhaný nahrávky.
Smajlík  přemejšlej
08.10.2019 10:26:53
přemejšlej, Děvkař: Smutné že jste se nechali Rathem zmanipulovat i v tak jednoznačné kauze, ale během svého života zmanipuloval spoustu lidí, takže vám to nemám za zlé.
 libik Muž32 Kategorie
08.10.2019 10:22:00
přemejšlej: nahospodařil? To myslíš ty krádeže z tendrů? A odposlechy zfalšovala taky nějaká tvoje mafie. Ach jo...
 assfd
08.10.2019 10:20:08
Souhlasím s tím aby si šel sednout, ale nejvíc se směju ostatním politikům kteří mu to přejí a sami jsou úplatní :D
 Liberecak Muž22 Kategorie
08.10.2019 10:19:32
Souhlasím s přemejšlej.
 Děvkař Muž32 Kategorie
08.10.2019 10:19:05
Nojo za tohle tolik let, za vrazdu jenom o par let vic ne.
 2-methyl-propan
08.10.2019 10:16:52
Jo, ale za tři a půl roku je za dobrý chování venku a může zas utrácet nakradené šušně.

Dosavadní čas strávený čekáním na vězení taky pro normálního člověka není příjemný a svým způsobem je to taky trest, jenže, tenhle narcis si ty soudy možná užíval. Přál bych mu proto mnohem delší vězení.
 kočkodlak
08.10.2019 10:16:31
Jakej naprosto jasnej případ? Myslíš tu fízlama vyměněnou krabici s vínem za krabici se 7 mega? Vždyť je to do očí bijící práce justiční mafie. Ratha šikanujou jen za to, že prostě byl v parlamentu nepřekonatelnej hejtr, na kterýho nikdo neměl a nemá. Jaký hejty jsou teď v parlamentu? Ticho po pěšině a každej se bojí, aby mu něco nepřišili. Rath není zločinec, jediný co udělal, že si nahospodařil víc, než na co měl nárok, ale za to se do kriminálu nechodí. Prostě jen čecháčkovský hyeny se radujou, že jednomu z mála sympatických politiků mafiáni zničili život. Jenom proto, aby se nikdo už neodvažoval hejtovat v parlamentu. K zblití.
Smajlík  přemejšlej
08.10.2019 10:14:05
Nevím, jestli jsem z toho zrovna šťastná, :D ale správné a spravedlivé to asi je.
 AninkaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk