Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1109290, vloženo 03.10.2019 22:14:44 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nejmorbidnější na smrti Gotta je...
Jakože jsem nemyslel že se zapojím do těch nudných příspěvků o Gottovi, ale ty myšlenka mi přijde zajímavě morbidní.

Nejmorbidnější podle mě je, že všechny deníky a noviny ho virtuálně pohřbily už před lety, pak ten hrob pravidelně okopávaly, aby to bylo co nejvíc aktuální a když teď skutečně umřel, tak ty nekrology mohly slavnostně - a hlavně co nejrychleji - zveřejnit.

Mi přijde zajímavý, že člověk ještě žije a na serverech už jsou uloženy stovky článků o jeho smrti, životě atd., kde se po skutečném úmrtí doplní jen pár detailů o skonání a hurá do světa.

O to zajímavější by bylo, kdyby Gott smrt nafingoval, jak by se všude ty články objevily a pak by byly zase rychle stahovány (by mě zajímalo, jestli by napsali nové, nebo by se neobtěžovali).
 libik E-MAIL:   Muž30 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
04.10.2019 14:04:04
Jj media jsou docela zvrhla profese, prostituti, lačnící po vyšší sledovanosti a tím po zisku. Jedno za jakou cenu. Bulvár si leckdy ty story doslova vymyslí, nebo jsou běžně vidět ty pohošené titulky, kdy se pak v článku dozvíš, že to je zcela jinak. Populističtí politici a stbák Babiš neopomněli hned přijít s nabídnou státního pohřbu a jeho smrt obrátit ve své politické body. Psychiatr Honzák to na seznamu dobře vyhodnotil a mmj řekl, že truchlit jsme se "odnaučili", není na to prostor, psychologicky se toho lidi bojí atd, takže to všeobecné lkaní nad jeho smrtí má hodnotu srovnatelnou s nadšením z Nagana, chvíli vydrží, ale to je pro většinu těch co ho neznali osobně, tak vše.
 wultwqt
04.10.2019 06:12:12
Takto to funguje v médiích. Mají to připravené pro případ úmrtí, protože chtějí zareagovat co nejdřív, ideálně ihned, protože lidé jsou po takových informacích hladoví.

I prezidenti před volbami mívají připraveny dva projevy, jeden pro případ vítězství, druhý pro případ porážky.
 taktovidimja
04.10.2019 04:50:27
každý tam jednou musíme. Výjimka není. Bohatý či žebrák. Zdravý či nemocný a nejhorší je, když musí zemřít děti na nevyléčitelné nemoci. Každý člověk by měl mít důstojnou smrt třeba během spánku. Usne únavou a už se prostě neprobudí. Je to poslední služba ČLOVĚKU !! Měl ji i Gott.

I můj pejsek který nám dělal radost 15 let dostal uspání a usnul na věky ve spánku. Člověk který se ve smrti trápí je zločin. Donedávna to tak bylo zcela běžné. Mladí lidé se zpravidla smrti bojí, je to přirozené.
 Monopost32 Muž73 Kategorie
03.10.2019 23:58:46
Nejmorbidnější, v pravém smyslu toho slova, je touha tolika lidí se ke Gottovi nebo k čemukoliv, co s jeho smrtí souvisí, něco vyblít za každou cenu.
 Inaprostouhovadinu.
03.10.2019 22:44:12
"člověk ještě žije a na serverech už jsou uloženy stovky článků"

Tak to je asi u všech známých lidí s velkou pravděpodobností úmrtí.
Smajlík  Zeman má určitě taky
03.10.2019 22:39:34
redakce mají takové významné zprávy dávno dopředu přirpavené, aby co nejdřív mohli informovat. tentokrát se začli první články objevovat do 5 minut od oznámení jeho tiskovou mluvčí

jsou seznamy lidí kterým zavolat, koho pozvat do vysílání. Na Gotta byly připraveny tři verze: leukémie, infarkt a mrtvice, aby se zpráva mohla zveřejnit co nejdřív bez větších úprav.

Teď se všichni připravují na pohřeb a vyhodnocují zpětnou vazbu a data, aby se dobře připravili na miloše (jiná událost takového lokálního významu se moc neočekává).
 Azathoth Muž27 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk