Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1108629, vloženo 25.09.2019 23:27:16 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Mám citový vztah k plyšáku
V průběhu života jsem se naučil jak řešit i ty věci, který by člověk řešit nechtěl - úmrtí v rodině, rozchody, úmrtí mazlíčka a další chuťovky.

Řekl bych že jsem o dost jinde než dřív a jen tak mě něco nerozhodí.

Ale je tu jedna věc, která mě fascinuje - pořídili jsme si s přítelkyní kdysi plyšáka ze SAPY. Je to fialovej delfín, ale říkáme mu žralok.

A já si uvědomil, že to není jen taková "blbost", toho plyšáka mám doopravdy rád.

Přemýšlel jsem, jak bych se cítil, kdyby se ztratil. A podle mě bych truchlil víc než pro většinu lidí, které znám (kromě těch opravdu nejbližších). Stejně tak představa, že by mi ho někdo rozkázal zničit mě naplňuje zoufalstvím.

Jakože je mi už dost let a nemusím si nic dokazovat nebo v sobě řešit proč mi na něčem záleží nebo ne a jestli je to trapný apod., takže mě to netrápí, ale asi je to divný :). Ale no proč ne, život je jen jeden, když mi záleží na plyšákovi, tak ať.

Máte taky citovej vztah k něčemu neživýmu?
 libik E-MAIL:   Muž30 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.09.2019 16:21:43
libik: a proč si toho plyšáka nedáš i do profilu, když se ti tak líbí? Třeba by se líbil i nám :-))
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
26.09.2019 12:12:34
Je to dojemné... Významnější city k věcem mám taky, ale není podle mě žádná, jejíž ztráta by mě naplnila zoufalstvím a jsem tomu ráda. Snažím se k hmotě neupínat a mít tak svobodu.
 Presence of Pain Žena29 Kategorie
26.09.2019 11:32:38
Já mám medvídka...
 MrBean
26.09.2019 09:19:16
Chybí ti pocítit Boží lásku. Popros Pána Ježíše Krista aby ti odpustil každý hřích, a On tě uzdraví ze všech tvých nemocí a problémů. Každému Bůh může pomoci, pokud ten člověk bude chtít.
 Jirka
26.09.2019 02:34:36
U mě se vlastně jednalo o pravý komunismus. :D
Smajlík  Aninka
26.09.2019 02:28:37
Já mám takový vztah ke všem zvířátkům a panenkám a vlastně i k dalším hračkám. Třeba i k autům na hraní, která jsme měli doma. Možná je to trochu přehnané, ale dnes se mi ten pocit ještě o to víc zesiluje, když za tím vším vidím lidskou práci. A dřív jsem za tím vlastně také viděla i to, že to mám od někoho. A když mi tu hračku někdo dal, starala jsem se o ni už jen proto, že jsem měla ráda toho člověka a že to bylo od něj. No a když jsem byla starší a koupila jsem si třeba i něco sama, stejně ta "bytost" nesměla být nijak diskriminovaná oproti ostatním. :D Ještě i dnes někdy foukám nebo hladím nějakého medvídka, když ho omylem někde přimáčknu.
 Aninka
26.09.2019 01:01:14
Ted uz ne ale kdysi kdyz sem jeste hodne stopoval, mel sem takovyho plysovyho hada a toho sem tahal na kazdou cestu sebou :) Mel sem ho asi deset let a pak sem ho zapomnel na jedny aut. zastavce kdesi v latinsky americe. Uplne me to zkazilo asi tejden. Tak doufam ze je ted nekde u nakyho malyho prcka a ten se o nej dobre stara :D
 Psoug
26.09.2019 00:03:35
Ano , k 18. narozeninám jsem od našich dostal plyšáka....pořád ho mám v posteli , několikrát jsem se od té doby stěhoval a vždycky si dám pozor , aby šel se mnou.
Na klíčích od motorky mám přívěsek od bývalky , je to takovej talisman. Nevím jestli bych si troufnul vůbec vyjet , pokud bych ho ztratil....bylo by to hodně špatné znamení...
 žalud
25.09.2019 23:51:03
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk