Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1100125, vloženo 19.06.2019 15:05:48 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
pohovory do prace
Jak dlouho jste si hledali job ? Ja moc zkusenosti s pohovory nemam ale vim ze pokud jsem se na ne 'pripravila' na oficialni otazky tak se me je nezeptali ale mluvili jsme konkretne o praci co jsem delala co umim atd. Jindy, kdyz jsem tomu nechala volnej prubeh tak bum, (kde se vidite za 5 let, jakej plat chci atd) a nic o pracovnni naplni a jen stupidni otazky. Cv jsem si zmenila (profesionalem) a myslim ze je ted vazne dobry ale stejne mi moc personalistu nevola a pokud jo, tak jen o pozice o ktere nemam zajem (jednou jsem je jiz delala) ale ja chci postupovat vis samozrejme tak nevemu tu samou pozici.. Hledam si neco v Junior Event Management.

Mimochodem jaka je pracovni situace v Praze ? Typuju ze kazdej tam uz mluvi anglicky o tyto dovednosti se asi moc opirat nemuzu co ? Chci se tam prestehovat o rok-dva.

Ach jo, je to frustrujici .. snad jen cekat . . .


PS: Sorry za chyby, jsem Slovenka zijici v UK.
 Fialová Kráva Žena29 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.06.2019 06:38:55
To je na pizzu pořád psát nějaký životopis. My v americe zásadně píšeme RESUMÉ, ještě to pořád nechápete?
 Monopost33
19.06.2019 20:35:46
Fialová Kráva: Monoposta ignoruj.. člověk v jeho letech, který má potřebu tahat si neustále triko na Zpovědnici, neustále někoho zesměšňovat, ztrapňovat, shazovat a urážet, musí být buď sám psychicky nemocný, a nebo úplný deb.il. Pochopil bych to u 15ti letého haranta, který se nudí, a nebo si potřebuje uměle zvyšovat sebevědomí, ale od kořena v jeho letech? :) to je na pováženou.. sám by se měl jít léčit..
Smajlík  Remus58
19.06.2019 20:34:27
No, já jsem vždycky měla práci kolem měsíce nalezenou. Teď to teda trvalo trochu dýl, ale za měsíc hledání už jsem věděla, kam půjdu, akorát jsem ještě čekala kvůli něčemu v současné práci a objevila se v té firmě jiná pozice, tak půjdu tam. Takže teď jsem hledala práci potřetí v životě a pokaždé jsem ji do měsíce měla.
Poprvé jsem byla nervózní, ale pohovor jsem ani neměla, oni nás rovnou vzali JENOM podle životopisů :-D
Já se na pohovory ani nepřipravuju, prostě jenom říkám pravdu. Tak jasně, že jsem se musela trochu zamyslet, kde se vidím za 5 let a tak, ale prostě říkám pravdu, jednou jsem se jenom zamyslela, jak to zformulovat. Jinak se vždycky hlavně ptali, co jsem dělala za práci a tak jsem o tom povídala... Akorát se teda připravuju, že si zjistím něco o té firmě, jinak říkám pravdu, takže si nic chystat nemusím... Akorát na ten pohovor v angličtině jsem se teda připravovala, jak bych popsala tu práci a hledala vhodná slovíčka, ale to bylo tak nějak součástí toho, jak jsem překládala životopis...
Podle mě se na to nedá moc připravit, jedině si zjistit o té firmě a zkusit si zformulovat ty odpovědi na takové ty známé otázky... A taky se třeba zamyslet, co tak jako říct a vypíchnout na těch minulých pracích... Ale když člověk umí dobře mluvit a pohotově reagovat na ty otázky, tak podle mě není třeba se připravovat, prostě řekneš pravdu... Takže jediná "příprava" je zamyslet se, jak tu pravdu zformulovat, aby to bylo takové jasné a pochopitelné a nebylo to zmatené...
Kde jsem byla na pohovoru, mě většinou vzali. Akorát, jak jsem hledala první práci, tak jsem měla nulovou praxi, tak mě na 2 pozice nevzali, ale stejně jsem tam ani nechtěla. Jak jsem hledala druhou práci, tak mě nevzali proto, že jsem to přesrala s platem (oni mi chtěli dát jenom 18 000 hrubého). Pak mě na jednu pozici nevzali, protože jsem moc nevěděla ten test, ale tam byly fakt otázky z praxe a tak to jsem nemohla vědět, když jsem to nikdy nedělala, nenastudovala jsem to, protože jsem myslela, že budou chtít základy.
A já ani neodpovídám skoro na všechno, co bych mohla dělat, ale jenom na to, co se mi
FAKT líbí, a stoprocentně splňuju vypsané požadavky. Když jednu věc nesplňuju (když nesplňuju něco, co je "výhodou", tak to neřeším, kdybych ale nesplňovala třeba 3 ty věci "výhodou, tak tam psát nebudu), tak prostě ten životopis nepošlu. Když mají jenom 4 týdny dovolené, taky se tam nehlásím... Odpovídám fakt jenom na to, co aspoň podle inzerátu vypadá pro mě dokonale. Tak odpovím třeba na jednu pozici za 2 týdny... Ale zatím jsem tu práci vždycky do měsíce měla nějak domluvenou...
Vidím, že jsem hodně zaměřená na tu pravdu, ale pro mě je to důležité, já třeba klidně na pohovoru řeknu, že studuju jenom kvůli titulu a vlastně mě ten obor ani nezajímá... Podle mě je důležité nelhat, protože kdyby mě na základě lži vzali, tak bych pravděpodobně nebyla spokojená já s tou prací a ani oni se mnou. Myslím, že hledání práce je o tom, aby se sešly jejic
 Diamond vampire Žena Kategorie
19.06.2019 19:22:21
Monopost32 : boze prestan uz psat o Americe, tam bych nesla bydlet ani za milion mesicne. Tvoje stesti ze jsou tam vsichni tupi a nakeho Cecha co se vyucil na skole za komunismu nekam posunuly..neni tezke byt tam za majtra nebo sikovneho kdyz ti americane jsou lini a hloupi .. mam tam kamaradku a taky dela beva praci a zije si na vyssoke noze a dalsi kamos v Kanade, nic neumel a ted ma dva novy auta a to ani ne za 5 let....to ze tobe to trvalo celej zivot a jses na to patricne hrdej je FAJN !! Preju ti to ! Ale psat to do kazdyho druhyho komentu na Zpovednici, vis....vypada to tak ze to az takove ruzove neni kdyz travis tolik casu na Zpovednici !! Venuj se radsi zene
Smajlík  Fialová Kráva Žena29 Kategorie
19.06.2019 17:46:51
Fialová kráva: Já ne, ja tam nikdy nebyla ani nemusim :D
Smajlík  Housewife
19.06.2019 17:27:55
Při 2.1% nezaměstnanosti?
Ty teda umíš rozesmát. Co bych za to dal být malou muškou a pozorovat jak u pohovoru mluvíš.......

Jen úplné tele nedostane práci a nrbo jki hledá déle než týden, OK dva.

Ani se neptím máš-li nějaké papíry které sis vypracovala na počítači jako je RESUMÉ nebo COVER LETTR kterému se u vás stále ještě říká nesprávně životopis.
Přijít na čas, upravená, střízlivá, čistá slušně ustrojená a s dobrou náladou, aby si o tobě udělali aspoň jakýsi obrázek. Odpovědi stručně ANO a NE jsou silně nedostačující. Nezapomeň že tu práci chceš, a že tedy musíš komunikovat a snažit se uspokojit jejich dotazy. Přístup k pohovoru je zásadní.

Můj životní IT job jsem dostal v USA k padesátinám, to se asi u vás stát nemůže za žádných okolností, že? A podpověděli mně 3 velmi ale velmi zajímavé firmy - kolosy s neuvěřitelnými platy a výhodami.
 Monopost32 Muž73 Kategorie
19.06.2019 17:01:48
ehm: dekuji za normalni komentar, Hadam ze ostatni co ignoruji tuto diskuzi jsou momentalne v praci :D ja mam den volna tak se nudim
Smajlík  Fialová Kráva Žena29 Kategorie
19.06.2019 15:29:23
Relativně dlouho, ale to bylo už před lety a před Prahou jsem zkoušela hledat v regionu s nejvyšší nezaměstnaností a byla jsem vybíravá :).
V Praze jsem pak na stupidní otázky odpovídala s odzbrojující upřímností a vyšlo to napoprvé.

O angličtinu se moc neopřeš no, to umí pomalu každej. Ale pokud si vzpomínám, máš s tím event managementem už trochu zkušenosti, tak se můžeš opřít o ně, holt si ty předchozí zkušenosti trochu přifoukni, nikdo nebude volat do UK a ověřovat...
Smajlík  ehm.

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk