Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Netusim. Jinak super, nebude to dlouho trvat a NEAR pratele budou mit uplny prehled i o tom, v kolik hodin a jak dlouho jsi byl/a na WC a co jsi tam odlozil/a, jak dlouhe to bylo a kolik to vazilo.
|
at zije sledovani |
|
|
Nechci ti brát iluze, ale pokud máš vypnutá data i wifi, tak ti žádný data potají nepotečou, to bys totiž poznal dost rychle na vyúčtování. Prostě vypnutá data jsou vypnutá data. GPS signál není nutně potřeba, google je promakaná špiclovací síť a k lecjaké wifině a k lecjakému signálu mobilní sítě, plus další údaje zpracované automatickou inteligencí si lokalitu google určí i bez signálu gps docela přesně.
|
|
|
I přesto že nic takového nepoužívám, jelikož si své soukromí vážím, si dovedu představit jak to funguje. Aplikace na mobilu zneužívá signálu GPS k lokalizaci a tuto polohu sdílí s FB přes síť. To, že wifi v mobilu je vypnuté neznamená že se mobil bez vědomí svého pána může připojit do sítě přes mobilní data - 3G/4G síť. Teď jde jen o to jak je to povoleno resp. zakázáno, ale řekl bych že čím modernější program, tím míň o respektuje uživatele a po vzoru Windows 10 to nějaký uživatelský zákaz ignoruje protože uživatele si výrobce neváží. Je pro ně pouze zdrojem příjímů. Na tyto spyware programy platí pouze odstavení od signálu/napájení. Fyzická vrstva je nejspolehlivější ochrana. Ať si ppříšte zkusí tento spící člověk přepnout telefon do radiového klidu - režim letadla. V takovém případě ty aplikace mají smůlu a k síti se nedostanou, I tady je vidět ignorance výrobců telefonů a software - Android a jeho jabkářskýá ekvivalent dokonale respektuje zákaz síťového provozu v letadlech, tudíž je to v rádiovém klidu. Ale příkaz / zákaz uživatele ta aplikace ignoruje protože uživatel je pro ně odpad.
|
|
|
Nevím. Ale vím, že třeba facebook v mobilu/tabletu se mi automaticky hlásí, jakmile se připojím na wifi - tedy přijde mi na lištu že mám x nových zpráv, aniž bych se přihlásil. Tak je otázka, podle čeho se pak zobrazuje ve fb čas poslední návštěvy online. Zkusil bych se podívat spíše na facebook na PC, kolik hodin se ti u přítele ukáže tam. Jinak to může být asi užitečná apka, no já kdysi chtěl využít podobného sledování kolegu ve WAZE, což mělo umět, no nikdy se mi to nepodařilo (telefon vehementně tvrdil, že kolega waze nemá). Což byla škoda, když jsme s waze jezdili oba, ale neměli ponětí o tom, kde zrovna je ten druhej (ačkoliv to mělo tak fungovat).
|
|
|
Uděláš nejlépe, pokud mobil odevzdáš svému příteli - je-li to muž, bude tomu rozumět...SVATOU POVINNOSTÍ žen je starat se o domácnost, takže šup k PLOTNĚ naplnit svůj osud...
|
|
|
|