Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1076764, vloženo 01.11.2018 11:40:26 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Rovnátka
Ahoj za týden du na otisky. Má nebo měl už nekdo rovnatka? Byl by nekdo ochotnej mi prosim napsat jake jsou ty otisky, až mi rovnátka dají tak co můžu a co nemůžu jíst? Předem děkuji za odpovědi.
 Viktorinkaaaaaaaa Žena15  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.11.2018 22:48:06
Dělání otisků je o tom, že do takové formičky, která vypadá jako "kotva" dá lékař hmotu, která má konzistenci asi jako žvejkačka a ty ji zkousneš. Pokud máš dávící reflex, tak na to jen upozorni. Ale ve skutečnsti je to nebolestivé.

Nasazování rovnátek je spíš u tom, že cítíš silný tlak, a vždycky když se po kontrole utáhnou ty zámečky, tak to silně táhne.

S rovnátkama se vyhýbáš v podstatě jen jídel, které lezou mezi zuby, jako třeba mák, malé oříšky, sezamové semínka nebo třeba vláknité maso. Ono to rovnátka nepoškodí, ale pak je otrava to čistit a navíc to vypadá blbě, pokud nemáš možnost si ty zuby vyčistit. Byl jsem mezi prvníma po roce 1983, co fixní rovnátka nosili a to ještě nebylo tak vychytané jako dnes a ani ta lékařka to moc neuměla. Myslím, že dneska už se nemusíš ničeho obávat.
 RAM83
01.11.2018 16:49:56
No tuším pár hodín pred otiskami je dobré nejesť. Ale myslím že po otiskoch môžeš jest uz normalne. Vsak sa spýtaj zubárky ked ti spraví otisky že či môžeš normálne jesť.
 LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
01.11.2018 13:50:13
Otisky jsou dost nepříjemný. Ale dá se to. Nasazování nic nepříjemnýho ani bolestivého není. Mně osobně ani zuby nějak extra zvlášť nebolely, že bych musela jíst kašičky. A po utahování taky ne. Jen dávej bacha na tvrdé jídlo (jablka si krájej apod.).
 zasranáregistrace Žena21 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk